Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Oficjalne komunikaty administracji ShowUp.tv
ODPOWIEDZ
Dr_Isabel
Posty: 7

Re: Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Post autor: Dr_Isabel » czw mar 16, 2023 4:32 pm

Fleamx_ pisze:
czw mar 16, 2023 4:01 pm
Dr_Isabel pisze:
czw mar 16, 2023 3:24 pm
Fleamx_ pisze:
czw mar 16, 2023 3:14 pm
Nie wszystkie maja problem. Ja wczoraj o 15;30 mialam juz zlecony przelew i byłam po całej weryfikacji, a o 15 otorzyli panel.

Konto w PKO BP zalogowałam sie za 2 razem (bo wyskakiwał bład ze operator miał przeciazenie) i normalnie z panelu uruchomilam transmisje. Na moderatora może czekałam 5 min na ogolnym.. Kasa wyszła dzis z panelu o 7;40 a o 11;00 miałam na koncie. Ta weryfikacja jest mega prosta jak macie normalne konto i nie mieszacie w panelu wypłat.

Procedura jest naprawde bardzo szybka, prosta i logiczna! Trzeba czytać ze zrozumieniem co sie pojawia w panelu i co mówi moderacja.
Trzymam kciuki za wWas dziewczyny!
Wierz mi, że zrobiłam wszystko krok po kroku ;-)
Nie po to wypisuję i dzwonię do różnych instytucji, żeby znaleźć/zażegnać problem, bo nie potrafię zrobić zdjęcia dowodu i zalogować się do banku ;-)
Więc nie do końca jest tak, że każdy kto zrobił wszystko poprawnie nie ma problemu.
Weryfikacja po prostu staje w miejscu na poziomie weryfikacji bankowej. Nie kombinuje z żadnymi dziwnymi kontami, mam normalne konto w banku.

Buziaki
A która opcje weryfikacji banku wybrałas? ta 1 czy 2? Ja zrobiłam poprostu przez zalogowanie sie do banku, kod sms i su mi samo poprawnie wypełniło nr konta i zleciłam. Ta druga opcja co wszyscy pisali ze jest 'lepsza' własnie okazuje sie gorsza bo wiesza sie w banku i macie zeby czekac bo jest napisane ze czas oczekiwania 1-2 dni robocze.Temu staje weryfikacja bo maja 2 dni na to. .. tak mi sie wydaje ale każdy przypadek jest inny.

Trzymam kciuki żeby Ci sie udało bo ja juz naprawde tez miałam dosyc stresów. Buziaki
Obie metody stosowałam.
W końcu i tak będzie ok, byle jak najszybciej.

Buziak

BettyB
Posty: 27

Post autor: BettyB » czw mar 16, 2023 4:36 pm

Przeszla mi weryfikacja w koncu z godziny 8 rano. Niestety nie powiem Wam, na ktore konto i jaka metoda, bo robilam na Santander i ZEN obie metody. Nie moge teraz zrobic transmisji i ostatniego kroku a na panelu nic nie jest widoczne, ale weryfikacja banku juz jest.

Cash_Lola
Posty: 147

Post autor: Cash_Lola » czw mar 16, 2023 4:46 pm

Fleamx_ pisze:
czw mar 16, 2023 4:24 pm
Cash_Lola pisze:
czw mar 16, 2023 4:15 pm
inga197 pisze:
czw mar 16, 2023 3:29 pm

Hejka,ja zrobiłam weryfikacje przelewem juz 3 razy od 8 rano i nadal nic,
Revolutem przeszło mi od razu i pojawił sie mod w 3 minuty ale napisał ze na revolut nie pójdzie kasa,
To po co sa te banki tam uwzględnione ?
Jak to…?! Ja pierdziele co to za dezinformacja…. To teraz nawet nie wiem czy dostanę swoje pieniądze ??
Przecież zweryfikowałam się revo to niby dlaczego ma mi tam kasa nie wejść???!
Czy ktoś może udzielić rzetelnej informacji?
Moderator pisał dzis w tym watku że revo możesz sie tylko zweryfikować (dlatego przechodzi weryfikacja) ale pieniadze Ci nie dojda. Na revo bedzie opcja wysłania pieniedzy za okolo 2 tyg jak ruszy reedem (okolo 2 tyg, ale nawet moderator wczoraj mi powiedział ze jest to OKOŁO 2 tyg)

Jak chcesz na revoluta to jak bedzie opcja reedem, wysyłasz na reedem z redem na revo. Pytałam o to wczoraj moderatora na weryfikacji. Narazie przelewy sa na starych zasadach, normalnymi sesjami i na polskie konta bankowe.
A powiedz jeszcze co to ten „Zen” i czy na niego można wypłacić bezposrednio ? Czy tez przez payredeem jak na revolut?

_III_III_III_
Posty: 40

Post autor: _III_III_III_ » czw mar 16, 2023 4:47 pm

Mnie dziewczyny też z Revo nie wypaliło. Weryfikacja OK, ale wypłaty nie zrobisz...
Zrobiłam nowa weryfikację innym bankiem PL. poszła natychmiast, Mod po ok 5 min się zjawił, potwierdził, zapytał czy nr konta mi się zgadza i jeśli tak to mogę wypłacić.
Zleciłam wypłatę dziś po 10-tej, aktualnie mam w "oczekujących".
Ostatnio zmieniony czw mar 16, 2023 4:49 pm przez _III_III_III_, łącznie zmieniany 1 raz.

_III_III_III_
Posty: 40

Post autor: _III_III_III_ » czw mar 16, 2023 4:49 pm

Cash_Lola pisze:
czw mar 16, 2023 4:46 pm
Fleamx_ pisze:
czw mar 16, 2023 4:24 pm
Cash_Lola pisze:
czw mar 16, 2023 4:15 pm


Jak to…?! Ja pierdziele co to za dezinformacja…. To teraz nawet nie wiem czy dostanę swoje pieniądze ??
Przecież zweryfikowałam się revo to niby dlaczego ma mi tam kasa nie wejść???!
Czy ktoś może udzielić rzetelnej informacji?
Moderator pisał dzis w tym watku że revo możesz sie tylko zweryfikować (dlatego przechodzi weryfikacja) ale pieniadze Ci nie dojda. Na revo bedzie opcja wysłania pieniedzy za okolo 2 tyg jak ruszy reedem (okolo 2 tyg, ale nawet moderator wczoraj mi powiedział ze jest to OKOŁO 2 tyg)

Jak chcesz na revoluta to jak bedzie opcja reedem, wysyłasz na reedem z redem na revo. Pytałam o to wczoraj moderatora na weryfikacji. Narazie przelewy sa na starych zasadach, normalnymi sesjami i na polskie konta bankowe.
A powiedz jeszcze co to ten „Zen” i czy na niego można wypłacić bezposrednio ? Czy tez przez payredeem jak na revolut?
ZEN cos w deseń Revo, ale nie zrobisz nim weryfikacji, ani nie nie zlecisz wypłaty z SU.
Dopiero na Payredeem bez problemu dodajesz ZEN lub Revo konto do wypłat.

BettyB
Posty: 27

Post autor: BettyB » czw mar 16, 2023 4:50 pm

Cash_Lola pisze:
czw mar 16, 2023 4:46 pm
Fleamx_ pisze:
czw mar 16, 2023 4:24 pm
Cash_Lola pisze:
czw mar 16, 2023 4:15 pm


Jak to…?! Ja pierdziele co to za dezinformacja…. To teraz nawet nie wiem czy dostanę swoje pieniądze ??
Przecież zweryfikowałam się revo to niby dlaczego ma mi tam kasa nie wejść???!
Czy ktoś może udzielić rzetelnej informacji?
Moderator pisał dzis w tym watku że revo możesz sie tylko zweryfikować (dlatego przechodzi weryfikacja) ale pieniadze Ci nie dojda. Na revo bedzie opcja wysłania pieniedzy za okolo 2 tyg jak ruszy reedem (okolo 2 tyg, ale nawet moderator wczoraj mi powiedział ze jest to OKOŁO 2 tyg)

Jak chcesz na revoluta to jak bedzie opcja reedem, wysyłasz na reedem z redem na revo. Pytałam o to wczoraj moderatora na weryfikacji. Narazie przelewy sa na starych zasadach, normalnymi sesjami i na polskie konta bankowe.
A powiedz jeszcze co to ten „Zen” i czy na niego można wypłacić bezposrednio ? Czy tez przez payredeem jak na revolut?
Zen to tak jak Revolut, obslugujesz z aplikacji. Na pewno z payredeem mozna, ale ktos tu pisal ze wyplaca na Zen od roku pieniadze z SU. Pytalam, csy wwryfikacja przejdzie z ZEN, to nikt nie udzielil mi odpowiedzi.

BettyB
Posty: 27

Post autor: BettyB » czw mar 16, 2023 4:51 pm

_III_III_III_ pisze:
czw mar 16, 2023 4:49 pm
Cash_Lola pisze:
czw mar 16, 2023 4:46 pm
Fleamx_ pisze:
czw mar 16, 2023 4:24 pm


Moderator pisał dzis w tym watku że revo możesz sie tylko zweryfikować (dlatego przechodzi weryfikacja) ale pieniadze Ci nie dojda. Na revo bedzie opcja wysłania pieniedzy za okolo 2 tyg jak ruszy reedem (okolo 2 tyg, ale nawet moderator wczoraj mi powiedział ze jest to OKOŁO 2 tyg)

Jak chcesz na revoluta to jak bedzie opcja reedem, wysyłasz na reedem z redem na revo. Pytałam o to wczoraj moderatora na weryfikacji. Narazie przelewy sa na starych zasadach, normalnymi sesjami i na polskie konta bankowe.
A powiedz jeszcze co to ten „Zen” i czy na niego można wypłacić bezposrednio ? Czy tez przez payredeem jak na revolut?
ZEN cos w deseń Revo, ale nie zrobisz nim weryfikacji, ani nie nie zlecisz wypłaty z SU.
Dopiero na Payredeem bez problemu dodajesz ZEN lub Revo konto do wypłat.
No wlasnie ktos tu pisal, ze od roku robil wyplaty na Zen.. ZEN ma polskie konto w BNP Paribas czy cos w tym stylu

mikicia69
Posty: 7

Post autor: mikicia69 » czw mar 16, 2023 4:54 pm

Wreszcie przeszła mi weryfikacja bankowa teraz jeszcze mod i można działać dalej

Angelika11
Posty: 10

Post autor: Angelika11 » czw mar 16, 2023 4:55 pm

Robienadgodziny pisze:
śr mar 15, 2023 11:52 pm
I od razu wszystkie panie wróciły do pracy 😀.
Przepraszam, ale nie wszystkie ;) ja na razie obserwuję co się dzieje i się śmieję jak wszystkie Panie się denerują ;) hahaha !

monikadomina
Posty: 78

Post autor: monikadomina » czw mar 16, 2023 4:57 pm

Ja juz mam wszystko...ale się cieszę że się udało.Wam życzę powodzenia,nowy bank mi przeszedł

ODPOWIEDZ