Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Oficjalne komunikaty administracji ShowUp.tv
ODPOWIEDZ
Fleamx_
Posty: 3

Re: Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Post autor: Fleamx_ » czw mar 16, 2023 4:01 pm

Dr_Isabel pisze:
czw mar 16, 2023 3:24 pm
Fleamx_ pisze:
czw mar 16, 2023 3:14 pm
Nie wszystkie maja problem. Ja wczoraj o 15;30 mialam juz zlecony przelew i byłam po całej weryfikacji, a o 15 otorzyli panel.

Konto w PKO BP zalogowałam sie za 2 razem (bo wyskakiwał bład ze operator miał przeciazenie) i normalnie z panelu uruchomilam transmisje. Na moderatora może czekałam 5 min na ogolnym.. Kasa wyszła dzis z panelu o 7;40 a o 11;00 miałam na koncie. Ta weryfikacja jest mega prosta jak macie normalne konto i nie mieszacie w panelu wypłat.

Procedura jest naprawde bardzo szybka, prosta i logiczna! Trzeba czytać ze zrozumieniem co sie pojawia w panelu i co mówi moderacja.
Trzymam kciuki za wWas dziewczyny!
Wierz mi, że zrobiłam wszystko krok po kroku ;-)
Nie po to wypisuję i dzwonię do różnych instytucji, żeby znaleźć/zażegnać problem, bo nie potrafię zrobić zdjęcia dowodu i zalogować się do banku ;-)
Więc nie do końca jest tak, że każdy kto zrobił wszystko poprawnie nie ma problemu.
Weryfikacja po prostu staje w miejscu na poziomie weryfikacji bankowej. Nie kombinuje z żadnymi dziwnymi kontami, mam normalne konto w banku.

Buziaki
A która opcje weryfikacji banku wybrałas? ta 1 czy 2? Ja zrobiłam poprostu przez zalogowanie sie do banku, kod sms i su mi samo poprawnie wypełniło nr konta i zleciłam. Ta druga opcja co wszyscy pisali ze jest 'lepsza' własnie okazuje sie gorsza bo wiesza sie w banku i macie zeby czekac bo jest napisane ze czas oczekiwania 1-2 dni robocze.Temu staje weryfikacja bo maja 2 dni na to. .. tak mi sie wydaje ale każdy przypadek jest inny.

Trzymam kciuki żeby Ci sie udało bo ja juz naprawde tez miałam dosyc stresów. Buziaki

BlackMidnightAngel
Posty: 1

Post autor: BlackMidnightAngel » czw mar 16, 2023 4:11 pm

wszystkowidze pisze:
czw mar 16, 2023 3:20 pm
Na bieżąco dokonujemy zmian żeby rozwiązać problemy z weryfikacją. Staramy się ją jak najbardziej udoskonalić.
Jeżeli pojawia się jakiś błąd informacja o złym numerze konta - proszę przejdźcie weryfikację ponownie.
Również jeżeli zbyt długo czekacie.
Pamiętajcie również, że weryfikacja za pomocą przelewu może potrwać nawet do 2 dni.
admin ogarnij się człowieku ile można czekać

Cash_Lola
Posty: 147

Post autor: Cash_Lola » czw mar 16, 2023 4:15 pm

inga197 pisze:
czw mar 16, 2023 3:29 pm
wszystkowidze pisze:
czw mar 16, 2023 3:20 pm
Na bieżąco dokonujemy zmian żeby rozwiązać problemy z weryfikacją. Staramy się ją jak najbardziej udoskonalić.
Jeżeli pojawia się jakiś błąd informacja o złym numerze konta - proszę przejdźcie weryfikację ponownie.
Również jeżeli zbyt długo czekacie.
Pamiętajcie również, że weryfikacja za pomocą przelewu może potrwać nawet do 2 dni.
Hejka,ja zrobiłam weryfikacje przelewem juz 3 razy od 8 rano i nadal nic,
Revolutem przeszło mi od razu i pojawił sie mod w 3 minuty ale napisał ze na revolut nie pójdzie kasa,
To po co sa te banki tam uwzględnione ?
Jak to…?! Ja pierdziele co to za dezinformacja…. To teraz nawet nie wiem czy dostanę swoje pieniądze ??
Przecież zweryfikowałam się revo to niby dlaczego ma mi tam kasa nie wejść???!
Czy ktoś może udzielić rzetelnej informacji?

Cash_Lola
Posty: 147

Post autor: Cash_Lola » czw mar 16, 2023 4:17 pm

wszystkowidze pisze:
czw mar 16, 2023 3:35 pm
Cash_Lola pisze:
czw mar 16, 2023 3:25 pm
_pinacolada_ pisze:
czw mar 16, 2023 3:11 pm
Pytanie do osób, które zleciły wczoraj/dzisiaj wypłatę żetonów. Jaki jest teraz czas oczekiwania na przelew ze strony su? Standardowo 7 dni?
Też właśnie jestem ciekawa… nad ranem zlecilam wypłatę i jak narazie „oczekuje na realizację”
Przelewy są zlecane codziennie stopniowo zwykłym przelewem. Ze zrozumiałych względów jest ich sporo więc będą stopniowo schodzić kolejne.
Ale na revolut wejdzie normalnie? Revolutem się zweryfikowałam

BettyB
Posty: 27

Post autor: BettyB » czw mar 16, 2023 4:17 pm

Fleamx_ pisze:
czw mar 16, 2023 3:14 pm
Nie wszystkie maja problem. Ja wczoraj o 15;30 mialam juz zlecony przelew i byłam po całej weryfikacji, a o 15 otorzyli panel.

Konto w PKO BP zalogowałam sie za 2 razem (bo wyskakiwał bład ze operator miał przeciazenie) i normalnie z panelu uruchomilam transmisje. Na moderatora może czekałam 5 min na ogolnym.. Kasa wyszła dzis z panelu o 7;40 a o 11;00 miałam na koncie. Ta weryfikacja jest mega prosta jak macie normalne konto i nie mieszacie w panelu wypłat.

Procedura jest naprawde bardzo szybka, prosta i logiczna! Trzeba czytać ze zrozumieniem co sie pojawia w panelu i co mówi moderacja.
Trzymam kciuki za wWas dziewczyny!
Wszystko robie zgodnie z tym, jak powinno byc zrobione. Mam normalne konto, bo zamiast z ZEN zrobilam weryf.z Santander osobiste. To jest bardzo prosta weryfikacja, niestety problem lezy po stronie SU. Wczoraj weryfikacje podobno przechodzily bez problemu

wszystkowidze
Administrator
Posty: 50

Post autor: wszystkowidze » czw mar 16, 2023 4:19 pm

Cash_Lola pisze:
czw mar 16, 2023 4:17 pm
wszystkowidze pisze:
czw mar 16, 2023 3:35 pm
Cash_Lola pisze:
czw mar 16, 2023 3:25 pm


Też właśnie jestem ciekawa… nad ranem zlecilam wypłatę i jak narazie „oczekuje na realizację”
Przelewy są zlecane codziennie stopniowo zwykłym przelewem. Ze zrozumiałych względów jest ich sporo więc będą stopniowo schodzić kolejne.
Ale na revolut wejdzie normalnie? Revolutem się zweryfikowałam
W tym momencie są realizowane zwykłe przelewy na polskie konta bankowe. Przelewy na Revolut będą dostępne po uruchomieniu płatności z Payredeem.

PaulaLaFemmeFatale
Posty: 1

Post autor: PaulaLaFemmeFatale » czw mar 16, 2023 4:21 pm

Cash_Lola pisze:
czw mar 16, 2023 4:15 pm
inga197 pisze:
czw mar 16, 2023 3:29 pm
wszystkowidze pisze:
czw mar 16, 2023 3:20 pm
Na bieżąco dokonujemy zmian żeby rozwiązać problemy z weryfikacją. Staramy się ją jak najbardziej udoskonalić.
Jeżeli pojawia się jakiś błąd informacja o złym numerze konta - proszę przejdźcie weryfikację ponownie.
Również jeżeli zbyt długo czekacie.
Pamiętajcie również, że weryfikacja za pomocą przelewu może potrwać nawet do 2 dni.
Hejka,ja zrobiłam weryfikacje przelewem juz 3 razy od 8 rano i nadal nic,
Revolutem przeszło mi od razu i pojawił sie mod w 3 minuty ale napisał ze na revolut nie pójdzie kasa,
To po co sa te banki tam uwzględnione ?
Jak to…?! Ja pierdziele co to za dezinformacja…. To teraz nawet nie wiem czy dostanę swoje pieniądze ??
Przecież zweryfikowałam się revo to niby dlaczego ma mi tam kasa nie wejść???!
Czy ktoś może udzielić rzetelnej informacji?



Revolutem nie można narazie wypłacać. Też chciałam zweryfikować revolut i udało się za pierwszym razem, ale po akceptacji przez admina dodalo litewski numer konta. Musiałam ponownie zweryfikować konto w polskim banku na szczęście również przeszło błyskawicznie za pierwszym razem, a od moderatora otrzymałam informację, że nie można narazie wypłacać poprzez Revolut.

Fleamx_
Posty: 3

Post autor: Fleamx_ » czw mar 16, 2023 4:24 pm

Cash_Lola pisze:
czw mar 16, 2023 4:15 pm
inga197 pisze:
czw mar 16, 2023 3:29 pm
wszystkowidze pisze:
czw mar 16, 2023 3:20 pm
Na bieżąco dokonujemy zmian żeby rozwiązać problemy z weryfikacją. Staramy się ją jak najbardziej udoskonalić.
Jeżeli pojawia się jakiś błąd informacja o złym numerze konta - proszę przejdźcie weryfikację ponownie.
Również jeżeli zbyt długo czekacie.
Pamiętajcie również, że weryfikacja za pomocą przelewu może potrwać nawet do 2 dni.
Hejka,ja zrobiłam weryfikacje przelewem juz 3 razy od 8 rano i nadal nic,
Revolutem przeszło mi od razu i pojawił sie mod w 3 minuty ale napisał ze na revolut nie pójdzie kasa,
To po co sa te banki tam uwzględnione ?
Jak to…?! Ja pierdziele co to za dezinformacja…. To teraz nawet nie wiem czy dostanę swoje pieniądze ??
Przecież zweryfikowałam się revo to niby dlaczego ma mi tam kasa nie wejść???!
Czy ktoś może udzielić rzetelnej informacji?
Moderator pisał dzis w tym watku że revo możesz sie tylko zweryfikować (dlatego przechodzi weryfikacja) ale pieniadze Ci nie dojda. Na revo bedzie opcja wysłania pieniedzy za okolo 2 tyg jak ruszy reedem (okolo 2 tyg, ale nawet moderator wczoraj mi powiedział ze jest to OKOŁO 2 tyg)

Jak chcesz na revoluta to jak bedzie opcja reedem, wysyłasz na reedem z redem na revo. Pytałam o to wczoraj moderatora na weryfikacji. Narazie przelewy sa na starych zasadach, normalnymi sesjami i na polskie konta bankowe.

_purplebitch_
Posty: 7

Post autor: _purplebitch_ » czw mar 16, 2023 4:25 pm

Informacja o niepoprawnym numerze konta zniknęła z panelu :)
Mam nadzieję, że pieniądze teraz dojdą na konto.

Cash_Lola
Posty: 147

Post autor: Cash_Lola » czw mar 16, 2023 4:29 pm

PaulaLaFemmeFatale pisze:
czw mar 16, 2023 4:21 pm
Cash_Lola pisze:
czw mar 16, 2023 4:15 pm
inga197 pisze:
czw mar 16, 2023 3:29 pm

Hejka,ja zrobiłam weryfikacje przelewem juz 3 razy od 8 rano i nadal nic,
Revolutem przeszło mi od razu i pojawił sie mod w 3 minuty ale napisał ze na revolut nie pójdzie kasa,
To po co sa te banki tam uwzględnione ?
Jak to…?! Ja pierdziele co to za dezinformacja…. To teraz nawet nie wiem czy dostanę swoje pieniądze ??
Przecież zweryfikowałam się revo to niby dlaczego ma mi tam kasa nie wejść???!
Czy ktoś może udzielić rzetelnej informacji?



Revolutem nie można narazie wypłacać. Też chciałam zweryfikować revolut i udało się za pierwszym razem, ale po akceptacji przez admina dodalo litewski numer konta. Musiałam ponownie zweryfikować konto w polskim banku na szczęście również przeszło błyskawicznie za pierwszym razem, a od moderatora otrzymałam informację, że nie można narazie wypłacać poprzez Revolut.
Dzięki za info Black, FleamX, Wszystkowidze

ODPOWIEDZ