Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Płynność wypłat z su

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Ssslodka89
Posty: 69

Re: Płynność wypłat z su

Post autor: Ssslodka89 » wt lis 17, 2020 2:05 pm

NI_KOL pisze:
wt lis 17, 2020 1:27 pm
ja pamietam jak to bylo to 5tyg.:)
Ale nie mówisz o tej przerwie z tamtego roku tylko jeszcze innej? Kurczę no to ładnie

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » wt lis 17, 2020 2:07 pm

Sareczka pisze:
wt lis 17, 2020 1:39 pm
A jaaki wniosek z tego dziewczynki mamy?
Zawsze trzymać troche kasy w tzw. Skarpetce na czarna godzine. To bedzie dobra szkoła dla tych którzy tego nie robią. Bo nie wiadomo co nam życie przyniesie jutro 🤷‍♀️
Sareczka mam nadzieje, ze u Ciebie skarpetka pełna w takim razie bo u mnie niestety nie 🤷🏼‍♀️ Nie przewidziałam takich rzeczy, zapomniałam jak to było w tamtym roku. Dobrze, dobrze niech leci czas. Jedyne co możemy zrobić to czekać i myśleć pozytywnie. Oni tez wiadomo nie chcą chyba tyle zwlekać bo co jak co ale jak przelewy zlecamy to robią je najczęściej tego samego dnia, to trzeba przyznać.

emazing_lady
Posty: 17

Post autor: emazing_lady » wt lis 17, 2020 3:27 pm

Dostałam wiadomość na e-mail z showupa . I nic ciekawego się z tego nie dowiedziałam , dalej nie wiadomo do kiedy będą opóźnienia.

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » wt lis 17, 2020 4:22 pm

emazing_lady pisze:
wt lis 17, 2020 3:27 pm
Dostałam wiadomość na e-mail z showupa . I nic ciekawego się z tego nie dowiedziałam , dalej nie wiadomo do kiedy będą opóźnienia.
Jak to Niewiadomo? To co się tam dzieje ze nie można mieć dostępu do swoich pieniędzy? A co Ci napisali?

emazing_lady
Posty: 17

Post autor: emazing_lady » wt lis 17, 2020 4:48 pm

Napisali tak: "Witam. Na wstępie pragniemy gorąco przeprosić za wszelkie utrudnienia powstałe w wyniku wstrzymania szybkich wypłat. Decyzja ta jest niezależna od nas i podyktowana faktem zmiany umów między operatorami płatności , którzy realizują szybkie przelewy. Zmiany te wymagają ponownego zweryfikowania nas jako klienta i podpisania nowej umowy współpracy. Do tego czasu system wypłat musi zostać zawieszony. Zapewniamy, że przelewy zostaną przywrócone tak szybko jak to możliwe. Rozumiemy niepokój związany z wstrzymaniem wypłat i jeszcze raz przepraszamy za te niedogodności. Prosimy jednak o więcej zaufania. Działamy już wiele lat i zawsze sumiennie wywiązujemy się z naszych zadań. Przez te lata zaufała nam ogromna liczba użytkowników, którzy są z nami od samego początku. Raz jeszcze przepraszamy za problemy, zdajemy sobie sprawę z narastającego poziomu zdenerwowania i niepokoju w związku z brakiem środków za Waszą ciężką pracę. Prosimy jednocześnie o jeszcze chwilę cierpliwości. Pozdrawiam.

Alicja80
Posty: 74

Post autor: Alicja80 » wt lis 17, 2020 4:52 pm

Witam dziewczyny czy dostałyście odpowiedz już na mail od show up

Alicja80
Posty: 74

Post autor: Alicja80 » wt lis 17, 2020 4:54 pm

Ja dostałam tą samą wiadomość czyli zero daty i konkretów

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » wt lis 17, 2020 6:09 pm

Alicja80 pisze:
wt lis 17, 2020 4:54 pm
Ja dostałam tą samą wiadomość czyli zero daty i konkretów
A ja nic nie dostałam a pisałam również maile do nich. Kurczę no to z tego co napisali Wam wynika, ze może to potrwać dłużej niż ostatnio nawet. Podpisują umowę z kims innym i musza wstrzymać wypłaty no ale na jak długo ☹️☹️☹️☹️ To już nie jest śmieszne

Alicja80
Posty: 74

Post autor: Alicja80 » wt lis 17, 2020 6:26 pm

Kilka osób już mi napisało że dostało wiadomosc od su ze na początku grudnia beda przelewy

Ola_25_
Posty: 16

Post autor: Ola_25_ » wt lis 17, 2020 6:30 pm

Ja równiez jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi ......

ODPOWIEDZ