Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Płynność wypłat z su

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Ssslodka89
Posty: 69

Re: Płynność wypłat z su

Post autor: Ssslodka89 » wt lis 17, 2020 11:48 am

zumba_girl pisze:
pn lis 16, 2020 4:25 pm
Ssslodka89 pisze:
pn lis 16, 2020 3:55 pm
wiem dobrze o czym mówisz poprostu nie trzeba dać się zwariować i myśleć, ze do końca miesiąca
Się unormuje. A w Twoim przypadku co do zapłaty za mieszkanie to rozumiem, ze ciężka sprawa :/ właśnie dlatego powinni „uprzedzić”
O takich planach. Mam nadzieję, ze do końca listopada będziesz mogła poczekać z zapłata czynszu 🙂😘
zumba_girl pisze:
pn lis 16, 2020 1:52 pm
Były przerwy ale krótkie dwa tyg coś takiego najdłuższy był właśnie rok temu komunikaty wtedy były inne bo podawali datę wypłaty która później zmieniali chyba ze 3 razy,no fakt źle trafili bo akurat za mieszkanie muszę zapłacić i bida ,ale mówię wam nie warto tak dużo o tym myśleć bo się nerwowo wykonczycie lub pierdolca dostaniecie wiem bo ja rok temu dostałam 🤣
A dziękuję 🥰 dziadki ostre są kasa musi być na czas haha ale to się pożyczy najwyżej i będzie git 😊
No tak ale co jesli przelewy puszcza dopiero naprzyklad w kwietniu? To co pożyczać tyle czasu kase? Nie no masakra trochę

NI_KOL
Posty: 111

Post autor: NI_KOL » wt lis 17, 2020 11:54 am

dla tego trzeba sobie i pienonze odkladac :DDDD a nie rozpierdalac wsystko :DDD

emazing_lady
Posty: 17

Post autor: emazing_lady » wt lis 17, 2020 12:47 pm

w kwietniu? dobra nie panikujmy... bez przesady ja osobiście uważam że do końca tego miesiąca powinno wszystko się unormować bo w przeciwnym wypadku stracą dużo osób . Część osób przeniesie się na inne strony które wypłacają pieniądze bez opóźnienia.

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » wt lis 17, 2020 12:55 pm

emazing_lady pisze:
wt lis 17, 2020 12:47 pm
w kwietniu? dobra nie panikujmy... bez przesady ja osobiście uważam że do końca tego miesiąca powinno wszystko się unormować bo w przeciwnym wypadku stracą dużo osób . Część osób przeniesie się na inne strony które wypłacają pieniądze bez opóźnienia.
Tak napisałam w ironii bo pamiętasz co
Było w tamtym roku? Pamietam jak zlecilam przelew pod koniec lutego a przyszedł
Dopiero w kwietniu... niektórzy pisali, ze zlecili 4 listopada i dalej czekają wiec przypuśćmy, ze miesiąc to potrwa no to na początku grudnia już powinno być ok

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » wt lis 17, 2020 12:55 pm

NI_KOL pisze:
wt lis 17, 2020 11:54 am
dla tego trzeba sobie i pienonze odkladac :DDDD a nie rozpierdalac wsystko :DDD
Nikol masz rację kochana ale co jeśli sobie ktoś odłożył i chciał nagle to wypłacić żeby właśnie mieć odłożone? A tu przelew nagle nie doszedł jeszcze

NI_KOL
Posty: 111

Post autor: NI_KOL » wt lis 17, 2020 12:59 pm

nio wiem jest to tezko :) wlasnie i jeste teraz taky czas przed swietami masakra :)

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » wt lis 17, 2020 1:14 pm

Jak tak dalej pójdziemy Nawet nie będziemy mieć na choinki żeby kupic hahahaha 🎄

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » wt lis 17, 2020 1:15 pm

NI_KOL pisze:
wt lis 17, 2020 12:59 pm
nio wiem jest to tezko :) wlasnie i jeste teraz taky czas przed swietami masakra :)
A pamiętacie ile takie przerwy trwały? Ja pamietam tylko jeden raz z tamtego roku około 2 miesięcy. A innymi razy jak długo było?

NI_KOL
Posty: 111

Post autor: NI_KOL » wt lis 17, 2020 1:27 pm

ja pamietam jak to bylo to 5tyg.:)

Sareczka
Posty: 38

Post autor: Sareczka » wt lis 17, 2020 1:39 pm

A jaaki wniosek z tego dziewczynki mamy?
Zawsze trzymać troche kasy w tzw. Skarpetce na czarna godzine. To bedzie dobra szkoła dla tych którzy tego nie robią. Bo nie wiadomo co nam życie przyniesie jutro 🤷‍♀️

ODPOWIEDZ