Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

_CukierkowaZgrywuska_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
kiepski_dowcip
Posty: 194

Re: _CukierkowaZgrywuska_

Post autor: kiepski_dowcip » czw paź 29, 2020 2:25 am

ZbyszekCiechocinekSex pisze:
czw paź 29, 2020 12:19 am
Eeejjj
kiepski_dowcip... jak komuś np. noga spuchnie w dziwny sposób to mówię jeszcze..

"O jaaa... masz teraz girę jak mały Cygan chuja"
O jaaa... zajebiście śmieszne!

opaleniznahenia
Posty: 5

Post autor: opaleniznahenia » czw paź 29, 2020 11:36 am

kiepski_dowcip pisze:
śr paź 28, 2020 10:30 pm
dupek20 pisze:
śr paź 28, 2020 3:53 pm
Że też wam się chce pisać nt. starego pojeba :D.
Chce i nie chce...
To facet, podkręcany zachwytami kilku klakierów z idiotforum, mający tak doskonałe zdanie na własny temat, że nie zaszkodzi go uświadomić.
Z pełną premedytacją dopiernicza każdemu, za kim nie przepada, wykorzystując w tym celu sarkazm i szyderę, co ma pozornie świadczyć o tym, że z niego taki nieszkodliwy śmieszek. Gówno, a nie śmieszek! Zwykła perfidna kanalia, której teksty bawią tylko ją samą, Harda oraz towarzystwo wzajemnego wylizywania sobie tyłków. Resztę, co najwyżej zniesmaczają. To facet, który nie zauważa, że w niektórych przypadkach, idealnie pasuje do tego wszystkiego, co zarzuca innym. Tekst o osobowości "pizdoistycznej", to wypisz wymaluj o nim. Pamiętamy przecież, kiedy jak lew, bronił tu jednej "panienki". Jak się karwa wtedy oburzał, jak się dziwił, jak pomstował, że ktoś śmiał napisać kilka słów prawdy. Teraz już wiadomo, dlaczego Zbych zmuszony jest korzystać z terapii, polegającej na kurwiarstwie, alkoholizmie i narkomanii, a którą to, tak bardzo zaleca innym. A co... dlaczego ktoś ma mieć lepiej od niego?!
Najkrótszy tekst, który określa intelekt oraz mentalność tego faceta, mieści się w tych jego słowach: "niektóre te antonówki to wielkie jak łeb małego cygana".
Pogarda i szyderstwo, skryte pod płaszczykiem ironii.
Uświadomić? Ale kogo Ty chcesz kiepski-dowcip uświadamiać? Typa którego perspektywa życiowa kończy się na długości selfie sticka? Jego światopogląd jest tak ciasny jak czapka, pod która wiecznie ukrywa jedyne, co mu w życiu wyszło.
Zgrywuski nie znam, nigdy mnie nie przyciągnęła ale parafrazując: „ kto się tam pokazuje tego ja nie szanuje”.
Kiedyś nawet można było tam z kimś pogadać. Teraz zostały same wulgarne analfabetki (tu prym wiodą dwa kadłubki). Prostaczka, która oficjalnie się chwali ze doi rodziców. Jakaś spokojna, która wcale taka spokojna nie jest, 3 przygłupów od palety i jakieś no-lify. Jakimś tam wyjątkiem jest komin ale i ten już jedna noga w gównie mieszał.

Syndrom_ApoLLo
Posty: 54

Post autor: Syndrom_ApoLLo » czw paź 29, 2020 4:42 pm

opaleniznahenia pisze:
czw paź 29, 2020 11:36 am
Kiedyś nawet można było tam z kimś pogadać. Teraz zostały same wulgarne analfabetki (tu prym wiodą dwa kadłubki). Prostaczka, która oficjalnie się chwali ze doi rodziców.
Co się dziwić, skoro największą przyjemność sprawia im pławienie się we własnym smrodku. Każdego, kto próbuje tam wnieść odrobinę świeżego powietrza, od razu pacyfikują albo banują.
Za atmosferę i panujące tam stosunki odpowiedzialny jest admin. Musi mu to wszystko, co tam się dzieje, wybitnie pasować, bo za przykładem pewnego prezesa, postanowił stosować zasadę "dziel i rządź".
Mam nadzieję, że coraz więcej ludzi zaczyna to zauważać.
Od lat jest tam nieprawdopodobny pierdolnik. Dnia byłoby mało, żeby opisać wszystkie zdarzenia i ich aspekty. Postronni obserwatorzy z pewnością wiedzą o czym jest mowa.
Ostatnio, próbując zwrócić uwagę jednej z aktualnie hołubionych tam modelek, że jej zachowanie lekko wymyka się spod kontroli, dostałem - uwaga! - wiadomość prywatną z ostrzeżeniem od admina.
Zaintrygowany, pytam za co to ostrzeżenie, bo chciałbym uniknąć kolejnego. Na to dostaję odpowiedź, że za gifa i za użycie słowa "zadymiara". Przyznam... ze zdziwienia oczy otworzyłem tak szeroko, że wyglądały jak spodeczki od filiżanek, a ręce bezradnie mi opadły. Biorąc pod uwagę, jakie tam treści przewijają się przez lata - począwszy od gifów i zdjęć, poprzez nagonki, lincze publiczne i wywalanie danych wrażliwych, a skończywszy na nieprawdopodobnych wulgaryzmach, to fakt, że nagle ktoś się zbulwersował gifem "rzygającym" i "zadymiarą", wprawił mnie w prawdziwe osłupienie. Na koniec dowiedziałem się jeszcze od admina, że "jestem już męczący". Z prawdziwym smutkiem, przyjąłem te słowa reprymendy i obiecałem poprawę. Niestety, plan wobec mnie, musiał być bardziej szczegółowy i "chytry", ponieważ w trakcie dalszego ciągu mojej wymiany zdań, z wyżej wspomnianą modelką, zostałem potraktowany z buta (ban!).
Sytuacja nie wydaje się całkiem przypadkowa, gdyż to ja byłem przez nią ohydnie bluzgany i prowokowany oraz pomimo, że zachowałem stoicki spokój, to ja stamtąd wyleciałem. Wygląda to tak, jakby admin, w porozumieniu ze snowem i modelką, podjęli wspólne kroki, w celu pozbycia się "chwasta". Zresztą, coś takiego nawet padło na ogóle, że ban był "prowokacyjny". Pięknie się dzieci w tej piaskownicy bawią.

kiepski_dowcip
Posty: 194

Post autor: kiepski_dowcip » czw paź 29, 2020 7:56 pm

opaleniznahenia pisze:
czw paź 29, 2020 11:36 am
Uświadomić? Ale kogo Ty chcesz kiepski-dowcip uświadamiać?
Ja wiem, że to jak rzucanie grochem o ścianę, ale jednak wciąż iskra nadziei się tli.

Zgrywuska - wcześniejsze jej nicki, to Abstyfuka i CichodajkaPl, jest całkiem rozgarniętą i niegłupią dziewczyną. Co z tego, kiedy zdaje się być bardzo podatna na wpływ...
Syndrom_ApoLLo pisze:
czw paź 29, 2020 4:42 pm
Za atmosferę i panujące tam stosunki odpowiedzialny jest admin. Musi mu to wszystko, co tam się dzieje, wybitnie pasować, bo za przykładem pewnego prezesa, postanowił stosować zasadę "dziel i rządź".
Też to już dawno zauważyłem, dla nieznających tematu:

"Divide et impera! – dziel i rządź. Zasada sprawowania władzy, której ideą jest sianie niezgody, w celu umacniania własnej pozycji i łatwiejszego rządzenia.
We współczesnych, demokratycznych państwach zasada ta jest postrzegana negatywnie, ze względu na jej destrukcyjne efekty i antysolidarystyczne oblicze."

Całe lata zarządca nieoficjala karmi się hejtem. To hejt i wynikające z niego kłótnie napędzają to całe gównoforum. Dzięki hejtowi i prowokacjom kręci się czat, a także jest ruch w tematach. Poprzez hejt, prowokacje i kłótnie przyciąga się tam widownię. Gdyby nie hejt, ten syf już dawno by uj strzelił, a zarządca musiałby szukać innych źródeł utrzymania.

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » czw paź 29, 2020 9:21 pm

kiepski_dowcip pisze:
czw paź 29, 2020 7:56 pm
Divide et impera! – dziel i rządź.
O tak! - Napuszczanie jednych na drugich, to zdecydowanie perpetuum mobile tamtego bajzlu.
Widać, że admin czerpał wiedzę z różnych źródeł.

opaleniznahenia
Posty: 5

Post autor: opaleniznahenia » sob paź 31, 2020 4:33 pm

Syndrom_ApoLLo pisze:
czw paź 29, 2020 4:42 pm
opaleniznahenia pisze:
czw paź 29, 2020 11:36 am
Kiedyś nawet można było tam z kimś pogadać. Teraz zostały same wulgarne analfabetki (tu prym wiodą dwa kadłubki). Prostaczka, która oficjalnie się chwali ze doi rodziców.
Co się dziwić, skoro największą przyjemność sprawia im pławienie się we własnym smrodku. Każdego, kto próbuje tam wnieść odrobinę świeżego powietrza, od razu pacyfikują albo banują.
Za atmosferę i panujące tam stosunki odpowiedzialny jest admin. Musi mu to wszystko, co tam się dzieje, wybitnie pasować, bo za przykładem pewnego prezesa, postanowił stosować zasadę "dziel i rządź".
Mam nadzieję, że coraz więcej ludzi zaczyna to zauważać.
Od lat jest tam nieprawdopodobny pierdolnik. Dnia byłoby mało, żeby opisać wszystkie zdarzenia i ich aspekty. Postronni obserwatorzy z pewnością wiedzą o czym jest mowa.
Ostatnio, próbując zwrócić uwagę jednej z aktualnie hołubionych tam modelek, że jej zachowanie lekko wymyka się spod kontroli, dostałem - uwaga! - wiadomość prywatną z ostrzeżeniem od admina.
Zaintrygowany, pytam za co to ostrzeżenie, bo chciałbym uniknąć kolejnego. Na to dostaję odpowiedź, że za gifa i za użycie słowa "zadymiara". Przyznam... ze zdziwienia oczy otworzyłem tak szeroko, że wyglądały jak spodeczki od filiżanek, a ręce bezradnie mi opadły. Biorąc pod uwagę, jakie tam treści przewijają się przez lata - począwszy od gifów i zdjęć, poprzez nagonki, lincze publiczne i wywalanie danych wrażliwych, a skończywszy na nieprawdopodobnych wulgaryzmach, to fakt, że nagle ktoś się zbulwersował gifem "rzygającym" i "zadymiarą", wprawił mnie w prawdziwe osłupienie. Na koniec dowiedziałem się jeszcze od admina, że "jestem już męczący". Z prawdziwym smutkiem, przyjąłem te słowa reprymendy i obiecałem poprawę. Niestety, plan wobec mnie, musiał być bardziej szczegółowy i "chytry", ponieważ w trakcie dalszego ciągu mojej wymiany zdań, z wyżej wspomnianą modelką, zostałem potraktowany z buta (ban!).
Sytuacja nie wydaje się całkiem przypadkowa, gdyż to ja byłem przez nią ohydnie bluzgany i prowokowany oraz pomimo, że zachowałem stoicki spokój, to ja stamtąd wyleciałem. Wygląda to tak, jakby admin, w porozumieniu ze snowem i modelką, podjęli wspólne kroki, w celu pozbycia się "chwasta". Zresztą, coś takiego nawet padło na ogóle, że ban był "prowokacyjny". Pięknie się dzieci w tej piaskownicy bawią.
Ale serio?! Admin tamtejszego forum to żart. każdy normalny użytkownik zauważył debilzm tego dzieciaka... bo chyba żaden normalny koleś nie broni kurwy ... o przepraszam... modelki ... która sama jedzie sobie happeningiem - mimo ze jej morda (tak- morda-jestes brzydka) leci na filmikach, gdzie najebana spałaś z peruka i maska gdzieś na czole... wciaz tego nie udalo sie wam skasowac :P pozdro kocicoooo :) kretynka jprd

opaleniznahenia
Posty: 5

Post autor: opaleniznahenia » sob paź 31, 2020 4:37 pm

ty sie dziewczyno ciesz ze cie
z nicku nie wymienilem bo by cie milla i jej zakochance pojechali - tak jak ci sie sciero nalezy

Syndrom_ApoLLo
Posty: 54

Post autor: Syndrom_ApoLLo » sob paź 31, 2020 6:26 pm

opaleniznahenia pisze:
sob paź 31, 2020 4:37 pm
ty sie dziewczyno ciesz ze cie
z nicku nie wymienilem bo by cie milla i jej zakochance pojechali - tak jak ci sie sciero nalezy
Nie chcąc się tu powtarzać, daję link do odpowiedzi, w temacie Maddie:

https://forum.showup.tv/viewtopic.php?f=16&t=3085&start=1460

_CukierkowaZgrywuska_
Posty: 7

Post autor: _CukierkowaZgrywuska_ » sob paź 31, 2020 7:44 pm

Mogę prosić o streszczenie?
Nie mam ochoty czytać całej kupoburzy, ale z chęcią dowiem się jaki był temat główny i wątki poboczne. :)

kiepski_dowcip
Posty: 194

Post autor: kiepski_dowcip » sob paź 31, 2020 8:14 pm

_CukierkowaZgrywuska_ pisze:
sob paź 31, 2020 7:44 pm
Mogę prosić o streszczenie?
Nie mam ochoty czytać całej kupoburzy, ale z chęcią dowiem się jaki był temat główny i wątki poboczne. :)
Jaka tam kupoburza, to nie kupoforum. Zwyczajna, spokojna wymiana zdań i argumentów. Głównie po białorycerskich jojczeniach twojego kolegi, przyjaciela, kochanka (niepotrzebne skreślić) oraz jego zachętach do lektury kupoblogasa.

ODPOWIEDZ