Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

_CukierkowaZgrywuska_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
ZbyszekCiechocinekSex
Posty: 15

Re: _CukierkowaZgrywuska_

Post autor: ZbyszekCiechocinekSex » śr paź 28, 2020 12:40 am

Ehe
Zgadzam się z przedmówcami.
Byście poruchali coś chłopaki...a nie..,.
Hehe.
Pa.
Może jeszcze kiedy wpadnę.

Helmut_Jakoktochce
Posty: 31

Post autor: Helmut_Jakoktochce » śr paź 28, 2020 12:46 am

ZbyszekCiechocinekSex pisze:
śr paź 28, 2020 12:40 am
Byście poruchali coś chłopaki...a nie..,.
Hehe.
Pa.
Może jeszcze kiedy wpadnę.
Ty jesteś od ruchania czegoś, ja np. wolę kogoś.
Hehe.
Papatki Zbysiu.
Nie wpadaj, szkoda później tych niedostatecznie zaopiekowanych przez ojca dzieciaków.

opaleniznahenia
Posty: 5

Post autor: opaleniznahenia » śr paź 28, 2020 12:05 pm

Ojojoj drzyjcie ! Henio pociągnął nosem, zapił wińsko sokiem z kapusty i wysmarował kolejny gównotekst na blogu...! Polecam lekturę, jak ktoś wody w kranie nie ma- bo jedyne co heniu potrafi - to lać wodę, szpanować przed młodsza ekipa gównoforum ćpaniem i przygodami z internetowych randek. Chłop na oko z 50 lat a się szarpie z jakaś chora małolata. Dźgałeś patykiem jak idiota w zoo zwierzaki a teraz jojczysz, że trafiłeś na sukę ze wścieklizną. No kurwa. Granice zjebania osiągnęliście obydwoje jakieś dobre 2 może 3 lata temu. Który gościu w twoim wieku się będzie kurwa przerzucał gówno tekstami z jakąś pojebana smarkula. Ona Ci sprawę z dupy, sprawę wygrywasz i musisz, musisz jak jakiś porypany gimbus napisać swoje i znowu zaczepiać. I tak w kolko. Także heniu nie licz na zbyt duże oklaski osób, odrobinę bardziej rozwiniętych niż kurwa porost na plocie remizy. Zrównałeś się z poziomem soudkiej już dawno temu. Zgrywaj dalej rockmana, widownie masz małą ale godna swojej „muzyki”. Może lampy na ryj wyłączaj w solarium, bo ci się wyraźnie zwoje przegrzewają. Chciałbyś być i bukowskim i moodym ale robisz z siebie tylko podstarzałego imbecyla. Żartować z tego, ze jesteś brzydki i nosisz trumpowa opaleniznę będziemy bo sam lubisz się do wyglądu innych dojebać- nie smarkaj tu nagle „dojrzałością”. I wypierdalaj z tymi uwagami o godek, bo nie masz złamasie prawa sobie żarcików na tle tragedii polek robić. Debil no kurwa debil

apollo_mistrz
Posty: 6

Post autor: apollo_mistrz » śr paź 28, 2020 12:20 pm

zajebiste podsumowanie całej gównotwórczości henia z jego kloacznym i naprawdę kiepskim warsztatowo językiem, w dodatku ile smaczków poza materią samego bloga. brawo, nie czytałem tu tak dobrej, zrównoważonej i prawdziwej opinii o tym podstarzałym amatorze lasek, które mogłyby być jego córkami. oczywiście, gdyby któraś z legendarnych żon nie rozwiodła się wcześniej z tym pampersem.

dupek20
Posty: 17

Post autor: dupek20 » śr paź 28, 2020 3:53 pm

Że też wam się chce pisać nt. starego pojeba :D. Gość od rana do nocy siedzi na forum o rozbierających się paniach, prowadzi jakąś dziwaczną stronę i to jest najlepsze podsumowanie jego żywota, i tego co ma w głowie :D.

RavenGetorix
Posty: 49

Post autor: RavenGetorix » śr paź 28, 2020 4:00 pm

Ten cały Henio to ten stary dziad co był kiedyś u niej na transmisji ?????

Helmut_Jakoktochce
Posty: 31

Post autor: Helmut_Jakoktochce » śr paź 28, 2020 9:24 pm

Załapałem się na transmisję, kiedy on tam gościł, a czy jeszcze kiedyś był u niej inny dziad, tego nie wiem.
Nie wiadomo też, czy za jego namową, czy nie, ale wkrótce dołączyła ona do grona gównoforumowych hien, wściekle atakujących słodką. Nawet jakiś wiersz na jej "cześć" spłodziła.

kiepski_dowcip
Posty: 194

Post autor: kiepski_dowcip » śr paź 28, 2020 10:30 pm

dupek20 pisze:
śr paź 28, 2020 3:53 pm
Że też wam się chce pisać nt. starego pojeba :D.
Chce i nie chce...
To facet, podkręcany zachwytami kilku klakierów z idiotforum, mający tak doskonałe zdanie na własny temat, że nie zaszkodzi go uświadomić.
Z pełną premedytacją dopiernicza każdemu, za kim nie przepada, wykorzystując w tym celu sarkazm i szyderę, co ma pozornie świadczyć o tym, że z niego taki nieszkodliwy śmieszek. Gówno, a nie śmieszek! Zwykła perfidna kanalia, której teksty bawią tylko ją samą, Harda oraz towarzystwo wzajemnego wylizywania sobie tyłków. Resztę, co najwyżej zniesmaczają. To facet, który nie zauważa, że w niektórych przypadkach, idealnie pasuje do tego wszystkiego, co zarzuca innym. Tekst o osobowości "pizdoistycznej", to wypisz wymaluj o nim. Pamiętamy przecież, kiedy jak lew, bronił tu jednej "panienki". Jak się karwa wtedy oburzał, jak się dziwił, jak pomstował, że ktoś śmiał napisać kilka słów prawdy. Teraz już wiadomo, dlaczego Zbych zmuszony jest korzystać z terapii, polegającej na kurwiarstwie, alkoholizmie i narkomanii, a którą to, tak bardzo zaleca innym. A co... dlaczego ktoś ma mieć lepiej od niego?!
Najkrótszy tekst, który określa intelekt oraz mentalność tego faceta, mieści się w tych jego słowach: "niektóre te antonówki to wielkie jak łeb małego cygana".
Pogarda i szyderstwo, skryte pod płaszczykiem ironii.

ZbyszekCiechocinekSex
Posty: 15

Post autor: ZbyszekCiechocinekSex » czw paź 29, 2020 12:19 am

Ejjj... ale brandzel moją skromną osobą...hehe
zajebiście :-)
podoba mi się
kiepski_dowcip pisze:
śr paź 28, 2020 10:30 pm
Najkrótszy tekst, który określa intelekt oraz mentalność tego faceta, mieści się w tych jego słowach: "niektóre te antonówki to wielkie jak łeb małego cygana".
Pogarda i szyderstwo, skryte pod płaszczykiem ironii.
Eeejjj
kiepski_dowcip... jak komuś np. noga spuchnie w dziwny sposób to mówię jeszcze..

"O jaaa... masz teraz girę jak mały Cygan chuja"

Syndrom_ApoLLo
Posty: 54

Post autor: Syndrom_ApoLLo » czw paź 29, 2020 12:37 am

ZbyszekCiechocinekSex pisze:
czw paź 29, 2020 12:19 am
Ejjj... ale brandzel moją skromną osobą...hehe
zajebiście :-)
podoba mi się
O jaaa... a już myślałem, że zaraz może tu paść, ze strony Zbiga, jeden z jego ulubionych tekstów o chrystianizmie. Skoro to portal e-modelarski, to według Zbysia, wszystko powinno być e-modelowo kurewskie, a więc wszystkie chwyty dozwolone. * * * * * każdy, nawet najmniejszy objaw przyzwoitości oraz dusić go w zarodku, a nie odwalać jakieś tam pierdolamento i jojczyć o zasadach.

Wracając do Zgrywuski, której ten temat jest przeznaczony, to mam dwie uwagi:
- po pierwsze - "ta śmieszna kurteczka", to była bluza znanej firmy sportowej, która za uja, nie ukryłaby tak duuużych bimbałów Puśki,
- po drugie - dwa/trzy dni wcześniej, miałem białą i dość obcisłą koszulę, pod którą za uja, nie ukryłyby się nawet, cycki wielkości jajka sadzonego.

Pozdrawiam. ;)

ODPOWIEDZ