Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
franok
Posty: 32

Re: IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Post autor: franok » pn sie 19, 2024 12:06 am

SiostraPrzyrodnia pisze:
ndz sie 18, 2024 9:23 pm
przy narcyzmie z końca spektrum nie ma niskiej empatii
Owszem, ale nie chciałem jej całkowicie odzierać z człowieczeństwa. Skoro ma kota, to może choć dla niego ma serce. ;)
Przejrzałem sobie właśnie charakterystykę kobiecego narcyzmu, prawie wszystko się zgadza, oprócz jednego - subtelnej manipulacji. U niej nie ma już miejsca na subtelności, jest 3 DAN - czarny pas z trzema złotymi pagonami. Czasem, to aż uderzające, z jaką łatwością potrafi przeistoczyć się w słodką, miłą, serdeczną i pomocną, żeby tylko zjednać sobie ludzi lub ofiarę. Jej menu też jest dość charakterystyczne, często pełne niedomówień, na zasadzie ,,ino dej, dej i dej", byle dużo, ale mało wymagaj, żeby nie musiała się zbytnio ,,napracować".

Cqn912
Posty: 1

Post autor: Cqn912 » pt sie 30, 2024 7:36 am

[list=][/list][quote=franok post_id=91292 time=1720634456 user_id=71067]
[quote=Wolf_321 post_id=91291 time=1720633255 user_id=70945]

Może warto zajrzeć do kobiet które mają styl i klasę i o których nie pisze się na forum ?
Co prawda nie ma ich tu dużo,ale kilka takich można znaleźć...Takie które traktują SU jako rozrywkę, a żetony są tylko dodatkiem na waciki, a nie głównym źródłem utrzymania.


Pozdro dla tych normalnych.
[/quote]
Spoko, za chwilę kolejny raz, na żądanie modelki, temat spadnie z rowerka, a Madd będzie mogła uchodzić na SU za taką, która ma styl i klasę, o której nie pisze się na forum.
[/quote]

ODPOWIEDZ