Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Oficjalne komunikaty administracji ShowUp.tv
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bastek
Administrator
Posty: 8

Re: Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Post autor: bastek » śr mar 15, 2023 10:22 pm

Weryfikacja przelewem może potrwać nawet 2 dni. Bądźcie cierpliwe i jeżeli wybieracie taką metodę weryfikacji to nie przerywajcie jej pochopnie.

gwiazda
Posty: 103

Post autor: gwiazda » śr mar 15, 2023 10:27 pm

Ja potrzebuje końcu wypłacić środki, mnie jest wszystko jedno jak i czym zweryfikuje. Szybka weryfikacja miała trwać 15 min, trwa już kilka godz, weryfikacja przelewem trwa kolejne godziny. Może ja wam na maila wyślę dokumenty do tego konta i sami sobie zweryfikujecie.
Ostatnio zmieniony śr mar 15, 2023 10:34 pm przez gwiazda, łącznie zmieniany 1 raz.

BettyB
Posty: 27

Post autor: BettyB » śr mar 15, 2023 10:28 pm

bastek pisze:
śr mar 15, 2023 10:22 pm
Weryfikacja przelewem może potrwać nawet 2 dni. Bądźcie cierpliwe i jeżeli wybieracie taką metodę weryfikacji to nie przerywajcie jej pochopnie.
Pytam chyba 4ty raz-czy mozna wysylac juz na payredeem??? I czy mozna zweryfikowac sie na ZEN???? Odpowiadacie jak zwykle tylko na pytania dla Was wygodne. Reszte olewacie. Dostalam info kilka dni temu, ze od razu bedzie mozna robic payredeem a teraz mowia inne osoby, ze jednak nie. Jak tk w koncu jest???

monikadomina
Posty: 78

Post autor: monikadomina » śr mar 15, 2023 10:38 pm

Devii pisze:
śr mar 15, 2023 9:02 pm
można sie zweryfikować kontem firmowym ? bo mi moderator odrzucił przez t ze konto firmowe ..
konto firmowe tez mam odrzucone

momomo3
Posty: 2

Post autor: momomo3 » śr mar 15, 2023 10:38 pm

BettyB pisze:
śr mar 15, 2023 10:28 pm
bastek pisze:
śr mar 15, 2023 10:22 pm
Weryfikacja przelewem może potrwać nawet 2 dni. Bądźcie cierpliwe i jeżeli wybieracie taką metodę weryfikacji to nie przerywajcie jej pochopnie.
Pytam chyba 4ty raz-czy mozna wysylac juz na payredeem??? I czy mozna zweryfikowac sie na ZEN???? Odpowiadacie jak zwykle tylko na pytania dla Was wygodne. Reszte olewacie. Dostalam info kilka dni temu, ze od razu bedzie mozna robic payredeem a teraz mowia inne osoby, ze jednak nie. Jak tk w koncu jest???

Czytaj ze zrozumieniem. Przelewy są wypłacane na starych zasadach póki co.

fishil
Posty: 3

Post autor: fishil » śr mar 15, 2023 10:44 pm

napisałeś że Ukraina może współpracować z Revolut ten portfel nie działa z Ukrainą

BettyB
Posty: 27

Post autor: BettyB » śr mar 15, 2023 11:01 pm

momomo3 pisze:
śr mar 15, 2023 10:38 pm
BettyB pisze:
śr mar 15, 2023 10:28 pm
bastek pisze:
śr mar 15, 2023 10:22 pm
Weryfikacja przelewem może potrwać nawet 2 dni. Bądźcie cierpliwe i jeżeli wybieracie taką metodę weryfikacji to nie przerywajcie jej pochopnie.
Pytam chyba 4ty raz-czy mozna wysylac juz na payredeem??? I czy mozna zweryfikowac sie na ZEN???? Odpowiadacie jak zwykle tylko na pytania dla Was wygodne. Reszte olewacie. Dostalam info kilka dni temu, ze od razu bedzie mozna robic payredeem a teraz mowia inne osoby, ze jednak nie. Jak tk w koncu jest???

Czytaj ze zrozumieniem. Przelewy są wypłacane na starych zasadach póki co.
Dostalam informacje na maila, ze jesnoczesnie beda dwie metody. Wiec Ty czytaj ze zrozumieniem, skoro pisze ze dostalam info poczatkowo o dwoch metodach a koncowo tylko jedna uruchomiono.

monikadomina
Posty: 78

Post autor: monikadomina » śr mar 15, 2023 11:10 pm

Dla mnie to jest chore o 9 siedzę czekam,moderator 4azy był u mnie i dupa ciągle coś nie tak

Sexcouple069
Posty: 17

Post autor: Sexcouple069 » śr mar 15, 2023 11:16 pm

gwiazda pisze:
śr mar 15, 2023 10:27 pm
Ja potrzebuje końcu wypłacić środki, mnie jest wszystko jedno jak i czym zweryfikuje. Szybka weryfikacja miała trwać 15 min, trwa już kilka godz, weryfikacja przelewem trwa kolejne godziny. Może ja wam na maila wyślę dokumenty do tego konta i sami sobie zweryfikujecie.
Zweryfikowali ci?

monikadomina
Posty: 78

Post autor: monikadomina » śr mar 15, 2023 11:19 pm

Maskara dalej czekam i cisza

ODPOWIEDZ