Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Tak szybko kasy nie wypłacą :(

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
Angelika11
Posty: 10

Tak szybko kasy nie wypłacą :(

Post autor: Angelika11 » śr lut 08, 2023 10:46 am

Zdaje się , że showup tak szybko kasy nie wypłaci, bo 7 razy pisałam do nich z konkretnym pytaniem :
,, od kiedy należy liczyć 4 tyg. , czy od 5-go, 10-go, 18-go, czy od daty zlecenia przelewu ? "
Odpisali jeden raz i wkleili informację , którą wszyscy znamy , o tych 4 tyg.

Wczoraj zarządałam natychmiastowej wypłaty powołując się na ich regulamin dział X, pkt. 9 i 10 ,
i odpisali ,, wypłaty wstrzymane do odwołania " i znów wkleili info z dn. 18.01.br o tych 4 tyg.

Cosik kręci showup ! Napisali 4 tyg. , ale nie potrafią odpowiedzieć od kiedy te 4 tyg. obowiązuje ? ! Dziwne !
Może sprzeniewierzyli nasze wypłaty i teraz nie mają z czego nam wypłacić , bo tych pieniędzy nie ma i nie będzie. Być może zaraz zlikwidują showup i otworzą nową stronę i żadna z nas kasy nie odzyska.

Jeśli do 18-go żadna z nas nie otrzyma kasy, czyli 4 tyg. od dnia tej ich długiej informacji, to coś jest na rzeczy !!!!

DZIWI MNIE, ŻE KOBIETY TRANSMITUJĄ SKORO NIE MA PEWNOŚCI CZY OTRZYMAJĄ ZALEGŁE PIENIĄDZE I BIEŻĄCE .
Panowie tracą pieniądze kupując żetony, Su na nich wciąż zarabia , a dziewczyny jak nie miały tak nie mają kasy, więc po co siedzieć ?
Gdyby żadna nie siedziała musieli by zacząć wypłacać , a tak nie mają motywacji , bo non stop kasa im wpada do ,, garnka " .

ps.
Mi zalegają 2 zlecenia przelewu, z 5-go i 15 stycznia.
Wcześniej tłumaczyli , że brak wypłaty jest spowodowany tym, że to nowe konto i jestem weryfikowana KYC i że potrwa to parę dni.
Potem do nich pisałam, że weryfikacja KYC trwa do 7 dni i mimo, że już 7 dni minęło to nadal pieniędzy nie mam i że moja weryfikacka KYC jest zbędna , bo nie jestem na su nowa, że mam tu konto od 2016r. podając stary adres @ oraz nick i że mam nowy profil , ale moje dane osobowe i konto od dawna mają przecież w systemie.
Milczeli , milczeli i wymyślili zmianę partnera i wypłaty za 4 tyg. , których daty rozpoczęcia nie potrafią określić, dziwne co ?

Sabrina__22
Posty: 4

Post autor: Sabrina__22 » śr lut 08, 2023 11:26 am

Pieniążki będą na dniach.

Angelika11
Posty: 10

Post autor: Angelika11 » śr lut 08, 2023 12:00 pm

Sabrina__22 pisze:
śr lut 08, 2023 11:26 am
Pieniążki będą na dniach.
Na dniach ? Ile upłynie tych dni ? 3, 4, 5 czy 30 ?

Daisy1987
Posty: 10

Post autor: Daisy1987 » śr lut 08, 2023 12:09 pm

Angelika11 pisze:
śr lut 08, 2023 10:46 am
Zdaje się , że showup tak szybko kasy nie wypłaci, bo 7 razy pisałam do nich z konkretnym pytaniem :
,, od kiedy należy liczyć 4 tyg. , czy od 5-go, 10-go, 18-go, czy od daty zlecenia przelewu ? "
Odpisali jeden raz i wkleili informację , którą wszyscy znamy , o tych 4 tyg.

Wczoraj zarządałam natychmiastowej wypłaty powołując się na ich regulamin dział X, pkt. 9 i 10 ,
i odpisali ,, wypłaty wstrzymane do odwołania " i znów wkleili info z dn. 18.01.br o tych 4 tyg.

Cosik kręci showup ! Napisali 4 tyg. , ale nie potrafią odpowiedzieć od kiedy te 4 tyg. obowiązuje ? ! Dziwne !
Może sprzeniewierzyli nasze wypłaty i teraz nie mają z czego nam wypłacić , bo tych pieniędzy nie ma i nie będzie. Być może zaraz zlikwidują showup i otworzą nową stronę i żadna z nas kasy nie odzyska.

Jeśli do 18-go żadna z nas nie otrzyma kasy, czyli 4 tyg. od dnia tej ich długiej informacji, to coś jest na rzeczy !!!!

DZIWI MNIE, ŻE KOBIETY TRANSMITUJĄ SKORO NIE MA PEWNOŚCI CZY OTRZYMAJĄ ZALEGŁE PIENIĄDZE I BIEŻĄCE .
Panowie tracą pieniądze kupując żetony, Su na nich wciąż zarabia , a dziewczyny jak nie miały tak nie mają kasy, więc po co siedzieć ?
Gdyby żadna nie siedziała musieli by zacząć wypłacać , a tak nie mają motywacji , bo non stop kasa im wpada do ,, garnka " .

ps.
Mi zalegają 2 zlecenia przelewu, z 5-go i 15 stycznia.
Wcześniej tłumaczyli , że brak wypłaty jest spowodowany tym, że to nowe konto i jestem weryfikowana KYC i że potrwa to parę dni.
Potem do nich pisałam, że weryfikacja KYC trwa do 7 dni i mimo, że już 7 dni minęło to nadal pieniędzy nie mam i że moja weryfikacka KYC jest zbędna , bo nie jestem na su nowa, że mam tu konto od 2016r. podając stary adres @ oraz nick i że mam nowy profil , ale moje dane osobowe i konto od dawna mają przecież w systemie.
Milczeli , milczeli i wymyślili zmianę partnera i wypłaty za 4 tyg. , których daty rozpoczęcia nie potrafią określić, dziwne co ?
Oni nigdzie nie napisali że kasa będzie za 4 tygodnie. Oni jasno poinformowali że za OKOŁO 4 tygodnie , czyli może to być 3 lub 7 itp.

_Elena_
Posty: 30

Post autor: _Elena_ » śr lut 08, 2023 12:21 pm

dlaczego dziewczyny jeszcze pracują wywołałyby bunt przynajmniej na jeden dzień, może serwis zrozumiałby, że trzeba się opamiętać i dać pensje!!!

Sabrina__22
Posty: 4

Post autor: Sabrina__22 » śr lut 08, 2023 12:29 pm

_Elena_ pisze:
śr lut 08, 2023 12:21 pm
dlaczego dziewczyny jeszcze pracują wywołałyby bunt przynajmniej na jeden dzień, może serwis zrozumiałby, że trzeba się opamiętać i dać pensje!!!

Buntować to się mogłaś w przedszkolu a nie na portalu z sex kamerkami.

Co ci da buntowanie ? bo uważam że nic prędzej Bana wyłapiesz :)

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » śr lut 08, 2023 1:07 pm

O tak! Poprzedni "bunt" aka strajk na su, to było jedno z moich ulubionych historycznych wydarzeń na tym portalu :D
Do dziś pamiętam jak jedna z głównych organizatorek po otrzymaniu ode mnie kilkuset żetonów pierdolnela w kąt kartkę z dumnym napisem "strajk", zrzuciła ciuchy i radośnie zaczęła grzebać sobie w cipie... xD
Jestem za! chciałbym zobaczyć to jeszcze raz :D

Awatar użytkownika
toweliiegirl420
Posty: 259

Post autor: toweliiegirl420 » śr lut 08, 2023 1:09 pm

Komin no co kasa musi się zgadzać co xde

Angelika11
Posty: 10

Post autor: Angelika11 » czw lut 09, 2023 6:11 pm

Jakby te głupie pizdy , które tam jeszcze wchodzą przestały transmitować choćby przez tydzień, to showup nic by przez tydzień nie zarabiało i byliby zmuszeni robić nam przelewy !!!
A że te głupie pizdy wciąż wchodzą i wciąż transmitują nic z tego nie mając i nie wiadomo czy wogóle będą miały , to showup wciąż zarabia , bo wciąż Panowie kupują żetony i na tą chwilę oni z tego mają zysku 100 % skoro żadna kasy nie dostaje !!!
Tydzień bez kobiet na su to 3 plusy :
1. może wreszcie zaczeliby wypłacać kasę
2. każda opłaci swoje zobowiązania
2. Panowie byliby wygłodniali i nas na wirtualny seks częściej brali ;)

_Elena_
Posty: 30

Post autor: _Elena_ » ndz lut 12, 2023 11:14 am

Dziękuję Angeliko za zrozumienie, całkowicie się z Tobą zgadzam. Jaka szkoda, że ​​reszta dziewczyn nie chce się docenić i zrobić czegoś, żeby Su wywiązał się ze swoich zobowiązań wobec nas modelek. ich warunki użytkowania to po prostu bzdury..

ODPOWIEDZ