Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Baby_Yoda

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
LastVegas3
Posty: 5

Re: Baby_Yoda

Post autor: LastVegas3 » sob cze 25, 2022 2:09 am

To jest ruska, ciekawe czemu przed wojną miała wpisane w profilu że jest z rosji, łże jak każdy rusek

Shallik
Posty: 15

Post autor: Shallik » sob cze 25, 2022 8:19 pm

Narodowosc nie ma znaczenia. Faktem jest, ze to ladna i subtelna dziewczyna. Tylko ta ilosc stron na ktorych jest zarejestrowana....

arczy92
Posty: 1

Post autor: arczy92 » ndz cze 26, 2022 6:22 am

Czy tylko według mnie ta ruska dziewczyna na zdjęciach z transmisji (to z głównej strony) jakby była upośledzona, zawsze dziwne miny jakby chora była

XXX_44_XXX
Posty: 18

Post autor: XXX_44_XXX » czw cze 30, 2022 9:44 am

Baby_Yoda pisze:
pt cze 24, 2022 11:31 pm
Rebat) nie zepsujesz swojej reputacji rozsiewając plotki na mój temat) Właściwi ludzie wiedzą, że piszą to użytkownicy lub modele, których życie obraziło i zamiast pracować nad jakością swojego zdjęcia i nad sobą, robią i pisać brzydkie rzeczy o innych modelach. Właściwi ludzie wiedzą, że jestem z Ukrainy i wiedzą, dlaczego tak wielu ludzi zawsze na mnie patrzy. Rozumieją również, dlaczego jeden model ma takie same ceny za prywatne wyświetlenia, podczas gdy inny model ma niższe lub wyższe ceny. Te komentarze pokazują, że jesteś o krok za tobą, a ja jestem kilka kroków do przodu.
Ty,jak już chcesz się bronić i tu pisać,to weź do ręki słownik i pisz zrozumiale,bo to jakiś bełkot.
A po drugie na każdej twojej transmisji widać,że lecisz na kilku transmisjach równocześnie i sama już nie wiesz w który ekran patrzeć.
A po trzecie wróć na ziemie z cenami tych priv-to są złotówki a nie ruble!

mistez
Posty: 47

Post autor: mistez » czw cze 30, 2022 12:24 pm

XXX_44_XXX pisze:
czw cze 30, 2022 9:44 am
Baby_Yoda pisze:
pt cze 24, 2022 11:31 pm
Rebat) nie zepsujesz swojej reputacji rozsiewając plotki na mój temat) Właściwi ludzie wiedzą, że piszą to użytkownicy lub modele, których życie obraziło i zamiast pracować nad jakością swojego zdjęcia i nad sobą, robią i pisać brzydkie rzeczy o innych modelach. Właściwi ludzie wiedzą, że jestem z Ukrainy i wiedzą, dlaczego tak wielu ludzi zawsze na mnie patrzy. Rozumieją również, dlaczego jeden model ma takie same ceny za prywatne wyświetlenia, podczas gdy inny model ma niższe lub wyższe ceny. Te komentarze pokazują, że jesteś o krok za tobą, a ja jestem kilka kroków do przodu.
Ty,jak już chcesz się bronić i tu pisać,to weź do ręki słownik i pisz zrozumiale,bo to jakiś bełkot.
A po drugie na każdej twojej transmisji widać,że lecisz na kilku transmisjach równocześnie i sama już nie wiesz w który ekran patrzeć.
A po trzecie wróć na ziemie z cenami tych priv-to są złotówki a nie ruble!
Naprawdę dziewczyny zza wschodniej granicy nie są w stanie jeszcze do dziś pojąć, że używanie tłumacza (i wklejanie tekstu tak na chama bez żadnej gramatyki) jest czasem całkowicie pozbawione sensu? Albo inaczej - nie są w stanie zrozumieć, że jednak nie da się przekazać swoich myśli używając jedynie tłumacza i wklejając to, co tam nasmaruje? Są czasami sytuacje, gdzie laska pisze (po pytaniu o priv) coś takiego: "Ja lubię, bo moja klatka jest w białym i nie lubię oprócz słowa, kocham. Nie lubię tego". I teraz weź się domyślaj. :)

P.S. Niech sobie transmituje, ale dla Rosjanek tutaj sponsorem nie będę.

Shallik
Posty: 15

Post autor: Shallik » czw cze 30, 2022 1:48 pm

Skąd wiecie, że jest Rosjanką? Może nie jest? Translator nie przetłumaczy dokładnie, ale sens można wyłapać. Jest tyle transmisji, że możecie wybierać. Nie musicie konkretnie jej oglądać ☺. Hejt na jej osobę jest niezrozumiały. Trochę dystansu 😉. Generalnie śliczna, sympatyczna dziewczyna 😎.

Cukiernik88
Posty: 25

Post autor: Cukiernik88 » czw cze 30, 2022 3:32 pm

Shallik pisze:
czw cze 30, 2022 1:48 pm
Skąd wiecie, że jest Rosjanką? Może nie jest? Translator nie przetłumaczy dokładnie, ale sens można wyłapać. Jest tyle transmisji, że możecie wybierać. Nie musicie konkretnie jej oglądać ☺. Hejt na jej osobę jest niezrozumiały. Trochę dystansu 😉. Generalnie śliczna, sympatyczna dziewczyna 😎.
Mi osobiście nie chodzi o to czy jest z Rosji,Ukrainy czy nawet Bangladeszu-wisi mi to.Chodzi o to,że liczy się dla niej tylko zysk i brzek zet,siedzi równocześnie na kilku stronach i przegina z cenami.Bo aż taka super gwiazda nie jest a takich cen nawet dziewczyny z ścisłej topki nie ustawiają.

Shallik
Posty: 15

Post autor: Shallik » czw cze 30, 2022 6:01 pm

Cukiernik88 pisze:
czw cze 30, 2022 3:32 pm
Shallik pisze:
czw cze 30, 2022 1:48 pm
Skąd wiecie, że jest Rosjanką? Może nie jest? Translator nie przetłumaczy dokładnie, ale sens można wyłapać. Jest tyle transmisji, że możecie wybierać. Nie musicie konkretnie jej oglądać ☺. Hejt na jej osobę jest niezrozumiały. Trochę dystansu 😉. Generalnie śliczna, sympatyczna dziewczyna 😎.
Mi osobiście nie chodzi o to czy jest z Rosji,Ukrainy czy nawet Bangladeszu-wisi mi to.Chodzi o to,że liczy się dla niej tylko zysk i brzek zet,siedzi równocześnie na kilku stronach i przegina z cenami.Bo aż taka super gwiazda nie jest a takich cen nawet dziewczyny z ścisłej topki nie ustawiają.


Cukiernik, dla każdej liczą się tutaj żetony. A ceny ma jakie ma. Albo wchodzisz na priv albo nie. Nikt nie zmusza.

XXX_44_XXX
Posty: 18

Post autor: XXX_44_XXX » wt lip 12, 2022 8:36 pm

MODERATOR !!!
Kiedy zbanujecie ta panią za nadawanie równocześnie na kilku stronach???Podobno regulamin SU zabrania takich praktyk.

Shallik
Posty: 15

Post autor: Shallik » śr lip 13, 2022 9:53 am

XXX_44_XXX pisze:
wt lip 12, 2022 8:36 pm
MODERATOR !!!
Kiedy zbanujecie ta panią za nadawanie równocześnie na kilku stronach???Podobno regulamin SU zabrania takich praktyk.
"Wykonawca oświadcza, iż nie będzie dokonywał transmisji obrazu na kilku stronach internetowych jednocześnie, w szczególności na stronach o podobnym profilu jak Serwis"".


Co przez to rozumiesz? To jest wyłącznie oświadczenie WOLI. Na dodatek nie jest na papierze, więc nie ma żadnego skutku prawnego :-). Poza tym dużo osób transmituje na kilku stronach :-). Może zajmij się lepiej osobami, które umawiają się na transmisjach oraz podają swoje dane kontaktowe - tego wyraźnie zabrania regulamin. A najlepiej przestań żyć życiem wirtualnym :-).

ODPOWIEDZ