Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nie_Winna_Rozpustnica

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
On_Bdg_2021
Posty: 1

Nie_Winna_Rozpustnica

Post autor: On_Bdg_2021 » ndz sty 16, 2022 8:57 pm

Szczerze odradzam tą "panią" - na samo dzień dobry blokuje gdy się jej nie da "dudków", więc jest nastawiona typowo na zysk a nie spędzanie również czasu z użytkownikami. Jedyne zdanie które potrafi wypowiedzieć to: "Zapraszam na priv", "Zobaczysz na priv", "Pokaż na priv". Zazwyczaj leży na kanapie i kręci tyłkiem bez żadnego zaangażowania. Ma pretensjonalny i irytujący ton głosu, z jej privów niczego nie można wywnioskować. Po daniu napiwku zadaje dziwne pytania typu: "To może biuścik" - choć wyrazie nadmieniona jest np. wypinka. Potrafi bez powodu kogoś obrazić. Stanowczo odradzam. Widać że jest po 50-tce... jednak utrzymuje się że ma 30+.

Kobieto jak jesteś tu za karę to możesz stąd wyjść, a nie blokować każdego.

Nie_Winna_Rozpustnica
Posty: 2

Post autor: Nie_Winna_Rozpustnica » ndz sty 16, 2022 10:33 pm

urazone męskie -ego- ze dzewczyny potrafia odmowic priv itp.Kazdy ma prawo dokonywać wyboru kto z kim ...nie narzucajmy nikomu kto jak ma sie bawic co robić w kai sposob .Zabawa konkret spóścizna ojcowizna i do przodu panowie. Ja nie narzekam na was drecze męcze i wskakuje na .......PODROWIONKA wasza ROZPUSTA ;P

On_Byd_2022
Posty: 2

Post autor: On_Byd_2022 » ndz sty 16, 2022 11:02 pm

Nie_Winna_Rozpustnica pisze:
ndz sty 16, 2022 10:33 pm
urazone męskie -ego- ze dzewczyny potrafia odmowic priv itp.Kazdy ma prawo dokonywać wyboru kto z kim ...nie narzucajmy nikomu kto jak ma sie bawic co robić w kai sposob .Zabawa konkret spóścizna ojcowizna i do przodu panowie. Ja nie narzekam na was drecze męcze i wskakuje na .......PODROWIONKA wasza ROZPUSTA ;P
Po pierwsze stylistka Twojego pisania naprawdę jest na poziomie mułu i wodorostów. Zdanie zaczyna się od dużej litery, SPUŚCIZNA piszę się przez "u" otwarte. I gdzie Ty tu widzisz mowę o odmowie priva, napisałem wyraźnie że jesteś materialistką o nielogicznym toku myślenia 5-latki, z egocentrycznym i irytującym głosem a jedyne co potrafisz, to wołać na priv i leżeć wypinając dupę. Co to znaczy "kai" bo nie rozumiem?
"Zabawa konkret spóścizna ojcowizna i do przodu panowie"... co to kurwa znaczy? Nie pogrążaj się dziewczyno.
Nie narzekasz bo dają Tobie marne grosze, i na nich nigdy nie będziesz narzekać dzido.

Księżniczce się w dupie poprzewracało od dudków? Twoja kariera na SU może się bardzo szybko skończyć jak będziesz tak "kozaczyć" do chlebodawców.

Nie_Winna_Rozpustnica
Posty: 2

Post autor: Nie_Winna_Rozpustnica » ndz sty 16, 2022 11:20 pm

Witam tych wszystkich ktorzy uwaznie czytaja moją odpowiedz na negatywną opinie dotyczącą Nie Winna.......wydaną przez ''ogladającego '' .....Panowie czy to wazne kto ile ma lat jak ma na imię z kąd jest , nie bądzmy naiwni ze kazdy bedzie tu siedział z dowodem osobistym i pokazywał ''go'' na tle cipki ;p czy biusciku.Wszyscy mamy loginy pseudonimy be wiekszego czy mniejszego znaczenia.Ponadto czasami urażone ''ego'' czy odmowa podjęcia wykonania priva prze jakąkolwiek transmitującą osobe nie istotne czy kobiete czy męzczyzne - nie których doprowadza do flustracji czy desperacji.Kochani czasy niewolnictwa dawno juz mineły kazdy ma wybór -o czym napisałam wczesniej- kto kim ijak . Acz z tego co wiem na transmisjach prywatnych sprawdzalam NIGDY login ONBDG.....nie goscił u mnie ,a tak na rozlunienie tematu to nie narzekam na was moje ogiery chłopaki a czasami i Panie ...POZDRAWIAM milucho o do kolejnych privkow z rozpustą

On_Byd_2022
Posty: 2

Post autor: On_Byd_2022 » ndz sty 16, 2022 11:28 pm

Ponadto czasami urażone ''ego'' czy odmowa podjęcia wykonania priva prze jakąkolwiek transmitującą osobe nie istotne czy kobiete czy męzczyzne - nie których doprowadza do flustracji czy desperacji.Kochani czasy niewolnictwa dawno juz mineły kazdy ma wybór -o czym napisałam wczesniej- kto kim ijak . Acz z tego co wiem na transmisjach prywatnych sprawdzalam NIGDY login ONBDG.....nie goscił u mnie

A Ty dalej o privach... nie umiesz ani czytać ze zrozumieniem, i jednocześnie piszesz byle pisać. Napiszę drukowanymi bo widzę że mózg zaćmiło :) JA NIE PISZĘ O PRIVACH A O TWOIM AROGANCKIM I EGOSTYCZNYM ZACHOWANIU, z resztą ja byłem u Ciebie na privie i też nie polecam. Jak już pokazujesz twarz to przygotuj się wizualnie bo daleko Tobie do godnego pokazywania czegokolwiek.

,a tak na rozlunienie tematu to nie narzekam na was moje ogiery chłopaki a czasami i Panie ...POZDRAWIAM milucho o do kolejnych privkow z rozpustą

Dalej się pogrążasz, reklama dźwignią marnego handlu. Zakończyłem rozmowę bo nie dochodzi do łba.
Użytkownicy, omijajcie ten login i tą osobę szerokim łukiem.
*Ave*

OnKrakow2022
Posty: 2

Post autor: OnKrakow2022 » pt lut 04, 2022 1:22 am

Głupia baba która oczekuje kultury i banuje zwalając na modów, głupia jak but. Nie polecam

OnKrakow2022
Posty: 2

Post autor: OnKrakow2022 » pt lut 04, 2022 1:31 am

OnKrakow2022 pisze:
pt lut 04, 2022 1:22 am
Głupia baba która oczekuje kultury i banuje zwalając na modów, głupia jak but. Nie polecam
No jest niespełna rozumu. Banuje za to że nie da się napiwku. Jest typowo nastawiona na cash

Grzesiekcc8j
Posty: 1

Post autor: Grzesiekcc8j » pt lut 04, 2022 1:33 am

OnKrakow2022 pisze:
pt lut 04, 2022 1:31 am
OnKrakow2022 pisze:
pt lut 04, 2022 1:22 am
Głupia baba która oczekuje kultury i banuje zwalając na modów, głupia jak but. Nie polecam
No jest niespełna rozumu. Banuje za to że nie da się napiwku. Jest typowo nastawiona na cash
Byłem u niej raz czy dwa. Więcej nie wrócę

Adamxx76gj
Posty: 2

Post autor: Adamxx76gj » sob lut 05, 2022 8:30 pm

Widze ze wiele z tego co tu napisane zgadza sie. Cel wpisany byl... ''20 dokonaj wybory z cialkiem-cale majteczki do cipeczki lub-ORGAZMIK ŚLINKA DZYNDZELEK NA WIERZCHU 200'' a orgazmu jak nie bylo tak nie ma. Glupich na kajak. Privy tez malo czytelne:
- wypinka
- WYUZDANA DZIWKA,,,rsko do ruchania zaszmacona ona
- wszystko mocno ostro dogłębnie
- orgazm -rozzzpusty-z dupki paluszka do buzi
- ULEGŁA ROZZZPUSTNICZKA-WYBIERASZ masz-bez buzi piss scat
- igły wbijane w biuscik
- MOCNY OSTRY MIX- 2 dilda cipka anal jednocześnie
- ANAL PALUCHY-SUKA OSTREJ ROZZZZPUSTY
- OSTRA SUNKA rżniemy twerk 4 paluszki cika-anal paluszek jednoczesnie na 2 dziurki
- PODNIECONA NA MAXA dam co mam-soczysta orgia
- zabawa ostra wyuzdana cała nago -z zabawkami
- żadaj poniewieraj mną wyzywaj wal--bez scat piss buzi
- moje twoje -twoje moje potrafisz na MAX
- wiazanie biustu
Pisownia oryginalna

GoodBoy_Su
Posty: 213

Post autor: GoodBoy_Su » śr kwie 06, 2022 5:25 pm

nie pamietam o co pytalem ale mnie zbanowala Xd nie wiem o co kaman

ODPOWIEDZ