Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

pussycat

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Syndrom_ApoLLo
Posty: 54

Re: pussycat

Post autor: Syndrom_ApoLLo » pn wrz 27, 2021 9:22 pm

PanKomin pisze:
pn wrz 27, 2021 9:15 pm
Takich jak "Wy" tzn. jakich?
INNYCH!
Skoro ty zmieniasz zdanie w zależności od kierunku i siły wiatru, a ja nie, to znaczy, że jesteśmy inni. INNI - po prostu.

Cukiernik2
Posty: 9

Post autor: Cukiernik2 » pn wrz 27, 2021 9:50 pm

co do wielonickowosci, to czekam az ktos zalozy temat weryfikacyjny. proponuje zdjecie brzucha + kartka z nickiem. przy okazji odsieje sie ulancow, bo wiadomo, ze nie mozna traktowac ich powaznie.
make fatshaming great again.

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » pn wrz 27, 2021 9:57 pm

Noooo i elegancko. INNI. Czyli prawdopodobnie "Wasza" innosc nie jest kompatybilna z "Nasza" innoscia. To nie mozna po prostu isc do "swoich" innych? Zeby byc bardziej dopasowany?
Nie wiem, nie rozumiem... jesli mi jakas grupa "innych" nie pasuje to zwyczajnie olewam i koniec tematu. Nie zebram o akceptacje mojej innosci, nie wypisuje historyjek na forach jacy to ci inni "inni" niedobrzy. Moze sprobujcie na paradzie rownosci? Tam podobna pelna akceptacja dla kazdej "innosci", przynajmniej w teorii...
A co do mojego chorągiewkowania to ja bym poprosil na przykladach. Tylko jakichs drastycznych, bo zdanie to i owszem, czasami zmieniam, jesli tylko ktos mnie przekona argumentem to czemu nie?
Generalnie sa ludzie ktorzy nie zmieniaja nigdy zdania? Nie znam...

Syndrom_ApoLLo
Posty: 54

Post autor: Syndrom_ApoLLo » pn wrz 27, 2021 10:00 pm

Cukiernik2 pisze:
pn wrz 27, 2021 9:50 pm
co do wielonickowosci, to czekam az ktos zalozy temat weryfikacyjny. proponuje zdjecie brzucha + kartka z nickiem. przy okazji odsieje sie ulancow, bo wiadomo, ze nie mozna traktowac ich powaznie.
make fatshaming great again.
Lubię brzuszki u kobiet, ale takie, o których mówiła Fabienne do Butcha w Pulp Fiction. Rozumiem, że tobie o inne chodzi.

Syndrom_ApoLLo
Posty: 54

Post autor: Syndrom_ApoLLo » pn wrz 27, 2021 10:06 pm

PanKomin pisze:
pn wrz 27, 2021 9:57 pm
Noooo i elegancko. INNI. Czyli prawdopodobnie "Wasza" innosc nie jest kompatybilna z "Nasza" innoscia. To nie mozna po prostu isc do "swoich" innych? Zeby byc bardziej dopasowany?
To idź! Błogosławieństwo na drogę!

pussycat
Posty: 83

Post autor: pussycat » pn wrz 27, 2021 10:11 pm

Syndrom_ApoLLo pisze:
pn wrz 27, 2021 10:06 pm
PanKomin pisze:
pn wrz 27, 2021 9:57 pm
Noooo i elegancko. INNI. Czyli prawdopodobnie "Wasza" innosc nie jest kompatybilna z "Nasza" innoscia. To nie mozna po prostu isc do "swoich" innych? Zeby byc bardziej dopasowany?
To idź! Błogosławieństwo na drogę!
Niech idzie przez zboże, we wsi Moskal stoi! ;)

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » pn wrz 27, 2021 10:21 pm

Oh nie :D tutaj stopien spierdolenia uzytkownikow jest jeszcze wiekszy niz tam. Czuje ze tu pasuje :D Wydaje mi sie ze to Wy jakby niezbyt pasujecie ;) Poza tym...przeciez ja akceptuje Wasza innosc... :D
Czasami wiec bede zagladal. Musicie z tym zyc ;)

NOMIkambel
Posty: 2

Post autor: NOMIkambel » pn wrz 27, 2021 10:31 pm

pussycat pisze:
pn wrz 27, 2021 10:11 pm
Syndrom_ApoLLo pisze:
pn wrz 27, 2021 10:06 pm
PanKomin pisze:
pn wrz 27, 2021 9:57 pm
Noooo i elegancko. INNI. Czyli prawdopodobnie "Wasza" innosc nie jest kompatybilna z "Nasza" innoscia. To nie mozna po prostu isc do "swoich" innych? Zeby byc bardziej dopasowany?
To idź! Błogosławieństwo na drogę!
Niech idzie przez zboże, we wsi Moskal stoi! ;)
sobie uwazaj jak komin tobie zrobi antyreklame to ty juz zlotoweczki na su nie zarobisz i pozostanie isc do ciezkiej normalnej pracy no a wtedy to ty poznasz co to praca. to zawzienty osobnig

Syndrom_ApoLLo
Posty: 54

Post autor: Syndrom_ApoLLo » pn wrz 27, 2021 10:33 pm

PanKomin pisze:
pn wrz 27, 2021 9:57 pm
nie wypisuje historyjek na forach jacy to ci inni "inni" niedobrzy.
Ty, a może te połajanki zaserwuj swoim kolegom, którzy lubią dręczyć i rozliczać z byle czego dziewczęta o osobowości chwiejnej emocjonalnie. I wmawiać im, jakie to one niedobre. Piszesz w liczbie mnogiej, to ja też w tej samej liczbie. Wiesz, będziemy choć przez moment kompatybilni.

pussycat
Posty: 83

Post autor: pussycat » pn wrz 27, 2021 10:38 pm

NOMIkambel pisze:
pn wrz 27, 2021 10:31 pm
sobie uwazaj jak komin tobie zrobi antyreklame to ty juz zlotoweczki na su nie zarobisz i pozostanie isc do ciezkiej normalnej pracy no a wtedy to ty poznasz co to praca. to zawzienty osobnig
Zmień odbiorcę/adresatkę tego postu. Nigdy nie wypłaciłam sobie złamanego żetona z SU. Powiem więcej, zdarzyło mi się kupić, ale to było dawno i nieprawda.

ODPOWIEDZ