Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

RudaLisiczkaa_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
r7n7n
Posty: 19

Re: RudaLisiczkaa_

Post autor: r7n7n » ndz lut 21, 2021 10:42 pm

hahah kolejne dymanko frajerów, gratuluje malwinko, idealny model biznesowy

Marcinajman
Posty: 9

Post autor: Marcinajman » ndz lut 21, 2021 10:47 pm

mamuta coś długo nie ma xdddd

r7n7n
Posty: 19

Post autor: r7n7n » ndz lut 21, 2021 10:52 pm

Marcinajman pisze:
ndz lut 21, 2021 10:47 pm
mamuta coś długo nie ma xdddd
hahah zajęta jest skubaniem frajerów :) kolejna ustawka się robi

Pekalski
Posty: 12

Post autor: Pekalski » pn lut 22, 2021 10:14 pm

r7n7n pisze:
ndz lut 21, 2021 10:52 pm
Marcinajman pisze:
ndz lut 21, 2021 10:47 pm
mamuta coś długo nie ma xdddd
hahah zajęta jest skubaniem frajerów :) kolejna ustawka się robi
Mamut ma bana za wstawianie gówna na forum

r7n7n
Posty: 19

Post autor: r7n7n » wt lut 23, 2021 10:57 am

czyli jednak malwinka, tak podejrzewałem

r7n7n
Posty: 19

Post autor: r7n7n » wt lut 23, 2021 10:58 am

Pekalski pisze:
pn lut 22, 2021 10:14 pm
r7n7n pisze:
ndz lut 21, 2021 10:52 pm
Marcinajman pisze:
ndz lut 21, 2021 10:47 pm
mamuta coś długo nie ma xdddd
hahah zajęta jest skubaniem frajerów :) kolejna ustawka się robi
Mamut ma bana za wstawianie gówna na forum
czyli malwinka, tak podejrzewałem

RudaLisiczkaa_
Posty: 61

Post autor: RudaLisiczkaa_ » wt lut 23, 2021 10:59 am

Zalosny jestes nie mam co kurwa robic tylko konta inne zakładać jestes chory psychicznie to tb sie nudzi a nie mi. Wez udaj się do psychiatry!!!! Wypierdalaj z tego wątku i śmieć gdzie indziej zjebie genetyczny !!! Ty naprawdę masz nudne życie zakładać milion kont i pisać co chwile z innego. Ale pisz sb sam ze sobą tylko tyle ci zostało. Najbardziej przypierdalasz się lasek z odbiorami bo kurwa zazdrościsz, że to nie ty jestes na miejscu ich prawiczku niedorobiony xD . Od tego wiecznego nie ruchania juz ci na leb siadło i to kurwa bardzo. Ja to się zastanawiam jakim trzeba być zjebem zeby non stop się powtarzać, wmawiać i zakładać różne konta , ale to juz wyższy level zjebania !! masakra 🤣🤦‍♀️🤦‍♀️
I tak na koniec juz jest to zenujace odpisywać jakimś trollom którzy i tak wszystko wiedzą jak wrozbita kurwaa Maciej hahahah 🤣🤣🤣. Przegryw i tyle a teraz całuje cie przez multum maseczrk i przybylnic zebys mnie nie( zaraził ) także głupotą 🤣🤣 🖤

r7n7n
Posty: 19

Post autor: r7n7n » wt lut 23, 2021 11:15 am

RudaLisiczkaa_ pisze:
wt lut 23, 2021 10:59 am
Zalosny jestes nie mam co kurwa robic tylko konta inne zakładać jestes chory psychicznie to tb sie nudzi a nie mi. Wez udaj się do psychiatry!!!! Wypierdalaj z tego wątku i śmieć gdzie indziej zjebie genetyczny !!! Ty naprawdę masz nudne życie zakładać milion kont i pisać co chwile z innego. Ale pisz sb sam ze sobą tylko tyle ci zostało. Najbardziej przypierdalasz się lasek z odbiorami bo kurwa zazdrościsz, że to nie ty jestes na miejscu ich prawiczku niedorobiony xD . Od tego wiecznego nie ruchania juz ci na leb siadło i to kurwa bardzo. Ja to się zastanawiam jakim trzeba być zjebem zeby non stop się powtarzać, wmawiać i zakładać różne konta , ale to juz wyższy level zjebania !! masakra 🤣🤦‍♀️🤦‍♀️
I tak na koniec juz jest to zenujace odpisywać jakimś trollom którzy i tak wszystko wiedzą jak wrozbita kurwaa Maciej hahahah 🤣🤣🤣. Przegryw i tyle a teraz całuje cie przez multum maseczrk i przybylnic zebys mnie nie( zaraził ) także głupotą 🤣🤣 🖤
ja też Cię kocham :*****

Genesis
Posty: 37

Post autor: Genesis » wt lut 23, 2021 2:39 pm

..
Ostatnio zmieniony wt lut 23, 2021 3:54 pm przez Genesis, łącznie zmieniany 1 raz.

r7n7n
Posty: 19

Post autor: r7n7n » wt lut 23, 2021 3:01 pm

Genesis pisze:
wt lut 23, 2021 2:39 pm
Mi to się ona kojarzy z wiecznym przeklinaniem i jak kiedyś. Mówiła ze ciągła pale i śmierdziała moczem
komu ciągła? a tak swoją droga to słabo ciągnie, praktycznie to wali konia rękami bardziej niż ciągnie

ODPOWIEDZ