Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

wszechobecny hejt

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Ruchansko07
Posty: 24

wszechobecny hejt

Post autor: Ruchansko07 » ndz paź 04, 2020 12:40 am

Dlaczego laski wyzywają inne laski i je oczerniają na swoich transmisjach?

Każdy nadaje jak chce i kiedy chce. Jeśli ci nie idzie to zmień coś w sobie a nie wyzywaj inne.


Ja pierdole nieraz wchodząc do lasek się zabawić nie znajdziesz zabawy tylko jakieś trudne spawy i ukryte prawdy

kiepski_dowcip
Posty: 194

Post autor: kiepski_dowcip » ndz paź 04, 2020 1:23 am

Ruchansko07 pisze:
ndz paź 04, 2020 12:40 am
Dlaczego laski wyzywają inne laski i je oczerniają na swoich transmisjach?
Widzisz tylko jeden aspekt, a gdzie chociażby ten, dlaczego niektóre laski na fejkowych kontach, wchodzą do innych lasek i wraz z grupką zaprzyjaźnionych trzepaczy-złotników/zalotników, czy jak ich tam nazwać, odpierdalają manianę na ich transmisjach.
Gdyby tak się głębiej zastanowić, to na pewno znalazłyby się i inne brzydkie zachowania, których panie i ich gwardie przyboczne nie szczędzą sobie nawzajem.
Poza tym nie rozumiem dlaczego ten temat znalazł się w tym dziale, a nie np. Hydepark, albo Wady i zalety SU.

Ruchansko07
Posty: 24

Post autor: Ruchansko07 » ndz paź 04, 2020 1:35 am

właśnie o to chodzi. Nakręcanie innych typów by uprzykrzali transmisje innym.

dlaczego tutaj?
tu najwięcej ludzi zagląda

Adara
Posty: 1

Post autor: Adara » ndz paź 04, 2020 4:27 am

HEJT = BAN
tak chyba najprościej jak dopadnie cie zgraja hejterow w sumie masz to w dupie ale spamują więc najlepiej ich zbanować. Szkoda że algorytm tego nie wychwytuje i automatycznie nie banuje hejteroww na czacie. Najgorzej jak robią kopiuj/wklej/enter i już ich nie ma na transmisji za chwilę znowu atakują jak kaczki jeden za drugim.. trzeba się na to wypiąć a inni też powinni reagować? Ban /screen i Zgłaszać takie konta. Ciekawe kto ma największy "gang" hahahahahhahahahahahahahahahaaaa..?

Podskoczek
Posty: 2

Post autor: Podskoczek » ndz paź 04, 2020 4:34 am

Hejtują ludzie nic nie warci... żeby siebie dowartościować krytykują innych...to zwykłe śmieci

RedLabelBlue
Posty: 1

Post autor: RedLabelBlue » ndz paź 04, 2020 11:02 am

Najlepsze są laski, ktore wyzywaja od dziwek inne transmitujace, a same za chwile po napisaniu tego na forum wchodza i swieca cipą. Albo ublizaja dziewczynom z duzo lepszym cialem, majac same 30 kg za duzo. Przykladem tego jest kicianiunia/_Lolitka_ a ostatnio byla na nowym nicku niesforna_studentka. Ona jest jak żmija, bo tylko wylewa sie przez nia jad. Tu na forum udziela sie miedy innymi na nicku slodkosci i oczernia inne dziewczyny

xxFaraonxx
Posty: 16

Post autor: xxFaraonxx » ndz paź 04, 2020 3:46 pm

Wy sobie chyba sprawy nie zdajecie jaką stronę odwiedzacie , tu sie przychodzi ogladać gołe dupy a nie prowadzić dyskusje .

Ruchansko07
Posty: 24

Post autor: Ruchansko07 » pn paź 05, 2020 10:51 am

xxFaraonxx pisze:
ndz paź 04, 2020 3:46 pm
Wy sobie chyba sprawy nie zdajecie jaką stronę odwiedzacie , tu sie przychodzi ogladać gołe dupy a nie prowadzić dyskusje .
Czytaj ze zrozumieniem.
Zdajemy sobie sprawę dlatego jest ten wątek by laski nie wylewały żali na kam na inne laski tylko dupeczkami machały

PALMA
Posty: 30

Post autor: PALMA » pt paź 16, 2020 12:01 pm

Ta nienawiść ma miejsce, ponieważ wraz z nowym napływem modeli o okropnej jakości obrazu, które nawet nic nie pokazują ani nie rozmawiają, zrujnowały witrynę.I normalne modele odchodzą bo strasznie źle i boli jak siedzi młoda i piękna dziewczyna z dobrej jakości a ludzie patrzą na zły aparat.Mężczyźni, obudźcie się!Kochaj i doceniaj oddane modelki które tu od lat

ODPOWIEDZ