Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Livvy

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Obserwator00
Posty: 19

Re: Livvy

Post autor: Obserwator00 » sob lut 01, 2020 6:06 am

Nieważne czy ktoś ją lubi czy się domyśla uj wie czego to nie ma prawa podawać danych, admin tęgi nieoficjalnego forum to delikatnie mówiąc przygłup wystarczy poczytać jego wypowiedzi i stalker bo nękanie jakiejś laski na forum pozwalając na hejtujące posty, przez dłuższy czas to stalking.

CcCyyy
Posty: 33

Post autor: CcCyyy » sob lut 01, 2020 6:11 am

Obserwator00 pisze:
sob lut 01, 2020 5:07 am
Mauza_Zua, El_Czapka i CccCyyy dokładnie!!!!!!!!!! A co z laskami, którym już zniszczyli życie i dopiero wtedy pousuwali tematy, po kilku latach? I ta cała Maddie też coś kręci z Adminem uważać na nią!!!! I tu mówię serio a nie jakieś ploteczki. Jak mogę w czymś pomóc to piszcie prywatną wiadomość. 10 tysięcy użytkowników czyta dane na nieoficjalnym forum.
O jedno "c" za dużo.
Prawie 10 tysięcy użytkowników, to całkowita liczba zarejestrowanych, od początku istnienia nieoficjalnego.
Ta liczba nie ma nic wspólnego z liczbą użytkowników, którzy w miarę systematycznie przeglądają tamto forum.

CcCyyy
Posty: 33

Post autor: CcCyyy » sob lut 01, 2020 6:34 am

arial_heartame pisze:
sob lut 01, 2020 5:45 am
Dziewczynie nie zaszkodzi (wszak od dłuższego czasu nadaje nago z twarzą więc chyba się już przyzywczaiła do "popularności" w sieci) ale szkodzi temu foro pokazując po raz kolejny, że formuła forum publicznego, dostępnego dla każdego kilka sekund po założeniu konta i pozbawionego moderacji jest krzywdząca dla modelek gdyż każdy może założyć sobie na szybkiego konto, wrzucić fotkę albo adres albo jakieś oszczerstwa i temat będzie "wisiał" przez dłuższy czas. A najśmieszniejsze jest to, że dyskusja toczy się w temacie modelki która nie ma ze sprawą nic wspólnego a dotyczy kobiety która nie nadaje na SU od bodajże dwóch lat :)
Przyznałbym ci w 100% rację, gdyby nie to, że na waszym, niby moderowanym przez 24 godziny na dobę, od lat dochodzi do takich samych (jak nie gorszych) nadużyć.
Mógłbym wymieniać z parę godzin, co na przestrzeni tego czasu tam się wyprawiało. A jest tego tyle, że mi się odechciewa. Zresztą co ja tu będę dużo gadał, sam wiesz najlepiej, a strugasz wariata. Niejednokrotnie przecież byłeś (i wciąż jesteś) prowodyrem.
Fakt, trochę to śmieszne, że dyskusja w tym temacie zeszła na takie tory, ale czasem tak bywa, że zaczynasz od pipki, a kończysz na rybce... lub na odwrót. ;)
Za co serdeczne SORRY bohaterkę tematu.
Obrazek

Maua_Zua
Posty: 3

Post autor: Maua_Zua » sob lut 01, 2020 10:07 am

arial_heartame
Zasada silentii defensionem non (milczenie nie jest obroną) co prawda nie funkcjonuje w polskim prawie
Ciężko bronić się przed czymś w czym nie ma żadnych dowodów, a jedynie puste słowa. Autor tamtego tematu nie raczył załączyć screenów z rozmowy, dlaczego? Miał coś do ukrycia? Gdy ktoś zarzuca coś komuś bezpodstawnie zazwyczaj wie, że osoba broniąca się w społeczeństwie jest na przegranej pozycji lub dokonuje wszelkich starań by druga osoba nie mogła odpowiedzieć (np. na drugim forum)
w tym wypadku potwierdzeń przelewów zwrotnych z Twojego konta na konto napalonego MaxModelsowego fotografa udowadniające tym samym wszem i wobec, że pieniędzy wysłanych na podróż nie zagrabiłaś i że oszczerstwa są tylko i wyłącznie oszczerstwami, jeżeli tak się nie stało
Żadnych zwrotów nie było, bo nie było nawet czego zwracać. Opowiem kiedyś może na swoim blogu jak było naprawdę.
formalnie przyznałaś się do tego, że nie masz nic na swoją obronę i tym samym przyznałaś do winy.
:lol:
Podobnie jak nie służy uporczywe milczenie i zasłanianie się tajemnicą umowy przy zawieraniu tego Waszego kontraktu na e-sutenetswo
"Zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo – występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej niemającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności." Mam nadzieję, że Twój ukochany admin dał Ci znać, że jesteś wymieniony w piśmie które dostał. Chyba, że chroni tylko jednej osoby na tamtym forum :lol:
wszak jesteście jedyną tego typu firmą w kraju, więc nie możecie mówić, że robicie to by konkurencja nie podpatrzyła Waszych stawek i nie dała konkurencyjnej oferty (a przecież jakby komuś zależało na wywiadzie gospodarczym to by w 5 minut założył fake-konto udając początkująca modelkę, napisał do Was i dostał ofertę)
Jedyną, która ma umowę chroniącą interesy obu stron, a nie rozlicza się w szarej strefie i boi się ogłosić swoje istnienie ukrywając się. (Według researchu który przeprowadziliśmy. Jest jakaś szansa, że nie trafiliśmy na jakąś firmę z tej branży, która jest online i rozlicza się w zwykły uczciwy sposób). Udając początkującą modelkę musiałbyś się z nami spotkać i podpisać NDA żeby dowiedzieć się konkretnych warunków umowy. Reszta warunków o których mówimy, jak i większości przywilejów jest dostępna na moim blogu.
A tłum jak to tłum - w przypadku braku informacji dopowiada sobie swoją wersję na podstawie tych informacji które dostarczyła im druga strona i które zawsze są krzywdząca dla osoby milczącej
Ciekawe kiedy tłum zacznie sobie dopowiadać usunięte wpisy Administratora na drugim forum i komentować jego milczenie czy nieudolne próby odcięcia wszystkich osób z zewnątrz do forum.



CcCyyy
Prawie 10 tysięcy użytkowników, to całkowita liczba zarejestrowanych, od początku istnienia nieoficjalnego.
Ta liczba nie ma nic wspólnego z liczbą użytkowników, którzy w miarę systematycznie przeglądają tamto forum.
Około 50.000 użytkowników miesięcznie według Google Analytics tamtego forum. (Chociaż spadło z 55.000 z lipca.)



Obserwator00
Mauza_Zua, El_Czapka i CccCyyy dokładnie!!!!!!!!!! A co z laskami, którym już zniszczyli życie i dopiero wtedy pousuwali tematy, po kilku latach? I ta cała Maddie też coś kręci z Adminem uważać na nią!!!! I tu mówię serio a nie jakieś ploteczki. Jak mogę w czymś pomóc to piszcie prywatną wiadomość.
Jak masz jakieś dowody i informacje to napisz do nas, na pewno znajdziesz kontakt.

ktosiek3
Posty: 5

Post autor: ktosiek3 » sob lut 01, 2020 1:02 pm

Witamy admina nieoficjalnego forum@Nowy_Hejter hehehe

Obserwator00
Posty: 19

Post autor: Obserwator00 » sob lut 01, 2020 1:50 pm

55 000? Mau_Zua ale to liczba kliknięć czy 55 000 różnych numerów IP? Dasz link to tych informacji ?

Maua_Zua
Posty: 3

Post autor: Maua_Zua » sob lut 01, 2020 1:56 pm

Obserwator00 pisze:
sob lut 01, 2020 1:50 pm
55 000? Mau_Zua ale to liczba kliknięć czy 55 000 różnych numerów IP? Dasz link to tych informacji ?
50k~ odwiedzin, pomyłka w moim poście powyżej. Można sprawdzić te statystyki na similarweb'ie, jest tam podpięty Google Analytics Admina :roll:
https://..similarweb.com/website/showsu.org

SPWoland
Posty: 1

Post autor: SPWoland » sob lut 01, 2020 2:04 pm

Maua_Zua pisze:
sob lut 01, 2020 10:07 am

Ciężko bronić się przed czymś w czym nie ma żadnych dowodów, a jedynie puste słowa. Autor tamtego tematu nie raczył załączyć screenów z rozmowy, dlaczego? Miał coś do ukrycia? Gdy ktoś zarzuca coś komuś bezpodstawnie zazwyczaj wie, że osoba broniąca się w społeczeństwie jest na przegranej pozycji lub dokonuje wszelkich starań by druga osoba nie mogła odpowiedzieć (np. na drugim forum)


Żadnych zwrotów nie było, bo nie było nawet czego zwracać. Opowiem kiedyś może na swoim blogu jak było naprawdę.
Witam Pani Magdo, z tej strony Sebastian.
Zostalem powiadomiony o powyzszym watku przez jednego z moich znajomych. Postanowilem tym krotkim postem odniesc sie do Pani zarzutow jakobym to na forum megamodels pisal nieprawde co jest klamstwem z Pani strony. Nie jestem byc moze slynnym fotografem, aczkolwiek dosc znana postacia na wielu forach modelingowych i fotograficznych. Tym samym rozumie Pani ze nie pozwalam sobie na rzucanie tego typu oskarzen bezpodstawnie aby nie zepsuc sobie opini w tym swiecie. Mam nadzieje ze jest to zrozumiale. Rozumiem ze uplynelo juz wiele czasu od tamtego wydarzenia lecz nadal je pamietam i cala zaistniala sytuacja miala miejsce. Miala Pani szanse odniesc sie do niej wtedy. Nikt nie blokowal Pani prawa do wypowiedzi. Jedyna Pani reakcja bylo usuniecie konta. Nie mam do Pani pretensji, rozumiem bledy mlodosci. Kwota rowniez byla niewielka. Prosze jednak aby nie pomawiala mnie Pani o mowienie nieprawdy.
Niecierpliwie czekam na wpis w rzeczonym temacie na Pani blogu.
Pozdrawiam
Sebastian "woland" P

MirekWieden
Posty: 12

Post autor: MirekWieden » sob lut 01, 2020 3:31 pm

arial_heartame pisze:
sob lut 01, 2020 5:45 am
Maua_Zua pisze:
pt sty 31, 2020 8:19 pm
Brawo! Jak można zauważyć w temacie z 2013 roku nie ma nawet mojej wypowiedzi na ten temat.
Zasada silentii defensionem non (milczenie nie jest obroną) co prawda nie funkcjonuje w polskim prawie (a nawet idzie to w drugą stronę - można odmówić obciążających siebie samego zeznań i jeżeli prokurator nie ma dowodów to zostaje się uniewinnionym) aczkolwiek w rozumieniu społecznym milczenie nikogo nie wybiela, jeżeli ktoś wrzuca na kogoś oszczerstwa (albo, o zgrozo! Dowody!) wymieniając z imienia i nazwiska to pierwszą i najbardziej logiczną w tej sytuacji reakcją jest zaprzeczenie i wrzucenie dowodów na swoją niewinność - w tym wypadku potwierdzeń przelewów zwrotnych z Twojego konta na konto napalonego MaxModelsowego fotografa udowadniające tym samym wszem i wobec, że pieniędzy wysłanych na podróż nie zagrabiłaś i że oszczerstwa są tylko i wyłącznie oszczerstwami, jeżeli tak się nie stało - formalnie przyznałaś się do tego, że nie masz nic na swoją obronę i tym samym przyznałaś do winy. Aczkolwiek również uważam, że wyciąganie sprawy sprzed kilku lat, gdy było się młodą i głupiutką siuśmajtką dopiero startującą w świat modelingu nie służy niczemu w tej sytuacji. Podobnie jak nie służy uporczywe milczenie i zasłanianie się tajemnicą umowy przy zawieraniu tego Waszego kontraktu na e-sutenetswo i potwierdza jedynie, że macie coś do ukrycia - wszak jesteście jedyną tego typu firmą w kraju, więc nie możecie mówić, że robicie to by konkurencja nie podpatrzyła Waszych stawek i nie dała konkurencyjnej oferty (a przecież jakby komuś zależało na wywiadzie gospodarczym to by w 5 minut założył fake-konto udając początkująca modelkę, napisał do Was i dostał ofertę) a z perspektywy osoby trzeciej wygląda to tak, że dajecie bardzo złą i niekorzystną umowę dla modelki i nie upubliczniacie jej by nie być nazywanymi alfonsami i nie dawać pożywki śmiejącym się z Was tłumom. A tłum jak to tłum - w przypadku braku informacji dopowiada sobie swoją wersję na podstawie tych informacji które dostarczyła im druga strona i które zawsze są krzywdząca dla osoby milczącej - tak samo jak w przypadku fotografa z MaxModels

CcCyyy pisze:
sob lut 01, 2020 1:04 am
Nowy_Hejter pisze:
sob lut 01, 2020 12:42 am
ja bym tak pierdolił te kurwe albo nawet walił se konia i patrzył jak ten mateuszek ostro pierdoli szmate
Jeśli myślisz, że wklejając tu tę fotkę, zaszkodzisz w jakikolwiek sposób tej dziewczynie, to jesteś w błędzie.
Naturalne, zawoalowane, delikatne i zmysłowe piękno, zawsze w cenie! :roll: :roll: :roll:
Dziewczynie nie zaszkodzi (wszak od dłuższego czasu nadaje nago z twarzą więc chyba się już przyzywczaiła do "popularności" w sieci) ale szkodzi temu foro pokazując po raz kolejny, że formuła forum publicznego, dostępnego dla każdego kilka sekund po założeniu konta i pozbawionego moderacji jest krzywdząca dla modelek gdyż każdy może założyć sobie na szybkiego konto, wrzucić fotkę albo adres albo jakieś oszczerstwa i temat będzie "wisiał" przez dłuższy czas. A najśmieszniejsze jest to, że dyskusja toczy się w temacie modelki która nie ma ze sprawą nic wspólnego a dotyczy kobiety która nie nadaje na SU od bodajże dwóch lat :)
Słuchaj gnoju. Takie indywidua jak ty powinny mieć zakaz pisania na forum bo jesteś fiutem bez zasad. Pamiętasz jak przysłałeś mi kiedyś pw jakoby jedna z dziewczyn z su była niby dziwką w Anglii? Na twoje nieszczęście idioto nie wiedziałeś że akurat ją znam . I jak się tłumaczyłeś... to takie trollowanie tylko.Może i ty niegłupi jesteś ale kawał skurwysyna z ciebie. Przez takich jak ty pewnie sporo dziewczyn przestało transmitować

arial_heartame
Posty: 115

Post autor: arial_heartame » sob lut 01, 2020 4:15 pm

Maua_Zua pisze:
sob lut 01, 2020 10:07 am

Mam nadzieję, że Twój ukochany admin dał Ci znać, że jesteś wymieniony w piśmie które dostał. Chyba, że chroni tylko jednej osoby na tamtym forum :lol:
Armin dostaje tyle takich "pozwów" na meila od domorosłych prawników, że nie ma czasu mi ich wszystkich opisywać (i co najciekawsze - w co drugim ja jestem wymieniony jako najgroźniejszy do odstrzału - chyba (nieświadomie) jestem jakimś capo di tutti capi świata kamerek :) Zarówno ja jak i Armin nie siedzimy w puszce mimo, że foro istnieje juz z 3 lata (jak nie więcej) a to z jednej prostej przyczyny - żaden z Was, domorosłych e-mailowych adwokatów, nie zadał sobie tyle trudu by przeczytać regulamin forum na którym się rejestruje więc nie jest chyba do końca świadomy tego, że nie ma możliwości pozwania kogokolwiek o zniesławienie, pomówienie, groźby karalne, wyzwiska, próbę gwałtu, posiadanie 20 cm penisa czy co tam jeszcze sobie wymyśliliście zarejestrowanego użytkownika będąc samemu zarejestrowanym użytkownikiem. Ale z kim ja rozmawiam o prawie, Wy chcieliście pozywać foro o złamanie RODO a jednocześnie w tym samym piśmie domagaliście się wydania IP użytkowniczki, co jest złamaniem podstawowych założeń RODO właśnie
MirekWieden pisze:
sob lut 01, 2020 3:31 pm
arial_heartame pisze:
sob lut 01, 2020 5:45 am
Maua_Zua pisze:
pt sty 31, 2020 8:19 pm
Brawo! Jak można zauważyć w temacie z 2013 roku nie ma nawet mojej wypowiedzi na ten temat.
Zasada silentii defensionem non (milczenie nie jest obroną) co prawda nie funkcjonuje w polskim prawie (a nawet idzie to w drugą stronę - można odmówić obciążających siebie samego zeznań i jeżeli prokurator nie ma dowodów to zostaje się uniewinnionym) aczkolwiek w rozumieniu społecznym milczenie nikogo nie wybiela, jeżeli ktoś wrzuca na kogoś oszczerstwa (albo, o zgrozo! Dowody!) wymieniając z imienia i nazwiska to pierwszą i najbardziej logiczną w tej sytuacji reakcją jest zaprzeczenie i wrzucenie dowodów na swoją niewinność - w tym wypadku potwierdzeń przelewów zwrotnych z Twojego konta na konto napalonego MaxModelsowego fotografa udowadniające tym samym wszem i wobec, że pieniędzy wysłanych na podróż nie zagrabiłaś i że oszczerstwa są tylko i wyłącznie oszczerstwami, jeżeli tak się nie stało - formalnie przyznałaś się do tego, że nie masz nic na swoją obronę i tym samym przyznałaś do winy. Aczkolwiek również uważam, że wyciąganie sprawy sprzed kilku lat, gdy było się młodą i głupiutką siuśmajtką dopiero startującą w świat modelingu nie służy niczemu w tej sytuacji. Podobnie jak nie służy uporczywe milczenie i zasłanianie się tajemnicą umowy przy zawieraniu tego Waszego kontraktu na e-sutenetswo i potwierdza jedynie, że macie coś do ukrycia - wszak jesteście jedyną tego typu firmą w kraju, więc nie możecie mówić, że robicie to by konkurencja nie podpatrzyła Waszych stawek i nie dała konkurencyjnej oferty (a przecież jakby komuś zależało na wywiadzie gospodarczym to by w 5 minut założył fake-konto udając początkująca modelkę, napisał do Was i dostał ofertę) a z perspektywy osoby trzeciej wygląda to tak, że dajecie bardzo złą i niekorzystną umowę dla modelki i nie upubliczniacie jej by nie być nazywanymi alfonsami i nie dawać pożywki śmiejącym się z Was tłumom. A tłum jak to tłum - w przypadku braku informacji dopowiada sobie swoją wersję na podstawie tych informacji które dostarczyła im druga strona i które zawsze są krzywdząca dla osoby milczącej - tak samo jak w przypadku fotografa z MaxModels

CcCyyy pisze:
sob lut 01, 2020 1:04 am


Jeśli myślisz, że wklejając tu tę fotkę, zaszkodzisz w jakikolwiek sposób tej dziewczynie, to jesteś w błędzie.
Naturalne, zawoalowane, delikatne i zmysłowe piękno, zawsze w cenie! :roll: :roll: :roll:
Dziewczynie nie zaszkodzi (wszak od dłuższego czasu nadaje nago z twarzą więc chyba się już przyzywczaiła do "popularności" w sieci) ale szkodzi temu foro pokazując po raz kolejny, że formuła forum publicznego, dostępnego dla każdego kilka sekund po założeniu konta i pozbawionego moderacji jest krzywdząca dla modelek gdyż każdy może założyć sobie na szybkiego konto, wrzucić fotkę albo adres albo jakieś oszczerstwa i temat będzie "wisiał" przez dłuższy czas. A najśmieszniejsze jest to, że dyskusja toczy się w temacie modelki która nie ma ze sprawą nic wspólnego a dotyczy kobiety która nie nadaje na SU od bodajże dwóch lat :)
Słuchaj gnoju. Takie indywidua jak ty powinny mieć zakaz pisania na forum bo jesteś fiutem bez zasad. Pamiętasz jak przysłałeś mi kiedyś pw jakoby jedna z dziewczyn z su była niby dziwką w Anglii? Na twoje nieszczęście idioto nie wiedziałeś że akurat ją znam . I jak się tłumaczyłeś... to takie trollowanie tylko.Może i ty niegłupi jesteś ale kawał skurwysyna z ciebie. Przez takich jak ty pewnie sporo dziewczyn przestało transmitować
A pamiętasz Marku jak w 1997 w Wiedniu prosiłeś mnie o 50 euro na wizytę w burdelu? NIE ODDAŁEŚ! Nieładnie!

ODPOWIEDZ