Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Oficjalne komunikaty administracji ShowUp.tv
ODPOWIEDZ
PayRedeem_Support
Partner
Posty: 244

Re: Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Post autor: PayRedeem_Support » czw mar 16, 2023 3:15 pm

_pinacolada_ pisze:
czw mar 16, 2023 3:13 pm
PayRedeem_Support pisze:
czw mar 16, 2023 10:40 am
_pinacolada_ pisze:
śr mar 15, 2023 3:33 pm
Ile trwa 2 etap weryfikacji przez tego partnera? Kogoś już zweryfikowali poprawnie?
Generalnie prosimy o wyokrzystanie limitu na pierwszym poziomie zanim weryfikujemy na drugi.
A jaki jest limit na pierwszym poziomie?
Limit na pierwszym poziomie to 25,000 EUR (około 117 tysięcy PLN)

monikadomina
Posty: 78

Post autor: monikadomina » czw mar 16, 2023 3:19 pm

Fleamx_ pisze:
czw mar 16, 2023 3:14 pm
Nie wszystkie maja problem. Ja wczoraj o 15;30 mialam juz zlecony przelew i byłam po całej weryfikacji, a o 15 otorzyli panel.

Konto w PKO BP zalogowałam sie za 2 razem (bo wyskakiwał bład ze operator miał przeciazenie) i normalnie z panelu uruchomilam transmisje. Na moderatora może czekałam 5 min na ogolnym.. Kasa wyszła dzis z panelu o 7;40 a o 11;00 miałam na koncie. Ta weryfikacja jest mega prosta jak macie normalne konto i nie mieszacie w panelu wypłat.

Procedura jest naprawde bardzo szybka, prosta i logiczna! Trzeba czytać ze zrozumieniem co sie pojawia w panelu i co mówi moderacja.
Trzymam kciuki za wWas dziewczyny!
Ja tez zrobiłam tak jak trzeba i co czekam i nie mam nie wiem i co chodzi

wszystkowidze
Administrator
Posty: 50

Post autor: wszystkowidze » czw mar 16, 2023 3:20 pm

Na bieżąco dokonujemy zmian żeby rozwiązać problemy z weryfikacją. Staramy się ją jak najbardziej udoskonalić.
Jeżeli pojawia się jakiś błąd informacja o złym numerze konta - proszę przejdźcie weryfikację ponownie.
Również jeżeli zbyt długo czekacie.
Pamiętajcie również, że weryfikacja za pomocą przelewu może potrwać nawet do 2 dni.

Daisy1987
Posty: 10

Post autor: Daisy1987 » czw mar 16, 2023 3:23 pm

_pinacolada_ pisze:
czw mar 16, 2023 3:11 pm
Pytanie do osób, które zleciły wczoraj/dzisiaj wypłatę żetonów. Jaki jest teraz czas oczekiwania na przelew ze strony su? Standardowo 7 dni?
Ja mam dziś pieniądze na koncie .

Dr_Isabel
Posty: 7

Post autor: Dr_Isabel » czw mar 16, 2023 3:24 pm

Fleamx_ pisze:
czw mar 16, 2023 3:14 pm
Nie wszystkie maja problem. Ja wczoraj o 15;30 mialam juz zlecony przelew i byłam po całej weryfikacji, a o 15 otorzyli panel.

Konto w PKO BP zalogowałam sie za 2 razem (bo wyskakiwał bład ze operator miał przeciazenie) i normalnie z panelu uruchomilam transmisje. Na moderatora może czekałam 5 min na ogolnym.. Kasa wyszła dzis z panelu o 7;40 a o 11;00 miałam na koncie. Ta weryfikacja jest mega prosta jak macie normalne konto i nie mieszacie w panelu wypłat.

Procedura jest naprawde bardzo szybka, prosta i logiczna! Trzeba czytać ze zrozumieniem co sie pojawia w panelu i co mówi moderacja.
Trzymam kciuki za wWas dziewczyny!
Wierz mi, że zrobiłam wszystko krok po kroku ;-)
Nie po to wypisuję i dzwonię do różnych instytucji, żeby znaleźć/zażegnać problem, bo nie potrafię zrobić zdjęcia dowodu i zalogować się do banku ;-)
Więc nie do końca jest tak, że każdy kto zrobił wszystko poprawnie nie ma problemu.
Weryfikacja po prostu staje w miejscu na poziomie weryfikacji bankowej. Nie kombinuje z żadnymi dziwnymi kontami, mam normalne konto w banku.

Buziaki

Cash_Lola
Posty: 164

Post autor: Cash_Lola » czw mar 16, 2023 3:25 pm

_pinacolada_ pisze:
czw mar 16, 2023 3:11 pm
Pytanie do osób, które zleciły wczoraj/dzisiaj wypłatę żetonów. Jaki jest teraz czas oczekiwania na przelew ze strony su? Standardowo 7 dni?
Też właśnie jestem ciekawa… nad ranem zlecilam wypłatę i jak narazie „oczekuje na realizację”

inga197
Posty: 13

Post autor: inga197 » czw mar 16, 2023 3:29 pm

wszystkowidze pisze:
czw mar 16, 2023 3:20 pm
Na bieżąco dokonujemy zmian żeby rozwiązać problemy z weryfikacją. Staramy się ją jak najbardziej udoskonalić.
Jeżeli pojawia się jakiś błąd informacja o złym numerze konta - proszę przejdźcie weryfikację ponownie.
Również jeżeli zbyt długo czekacie.
Pamiętajcie również, że weryfikacja za pomocą przelewu może potrwać nawet do 2 dni.
Hejka,ja zrobiłam weryfikacje przelewem juz 3 razy od 8 rano i nadal nic,
Revolutem przeszło mi od razu i pojawił sie mod w 3 minuty ale napisał ze na revolut nie pójdzie kasa,
To po co sa te banki tam uwzględnione ?

_pinacolada_
Posty: 10

Post autor: _pinacolada_ » czw mar 16, 2023 3:29 pm

Cash_Lola pisze:
czw mar 16, 2023 3:25 pm
_pinacolada_ pisze:
czw mar 16, 2023 3:11 pm
Pytanie do osób, które zleciły wczoraj/dzisiaj wypłatę żetonów. Jaki jest teraz czas oczekiwania na przelew ze strony su? Standardowo 7 dni?
Też właśnie jestem ciekawa… nad ranem zlecilam wypłatę i jak narazie „oczekuje na realizację”
U mnie też w oczekujących, a zleciłam wczoraj o 17

wszystkowidze
Administrator
Posty: 50

Post autor: wszystkowidze » czw mar 16, 2023 3:35 pm

Cash_Lola pisze:
czw mar 16, 2023 3:25 pm
_pinacolada_ pisze:
czw mar 16, 2023 3:11 pm
Pytanie do osób, które zleciły wczoraj/dzisiaj wypłatę żetonów. Jaki jest teraz czas oczekiwania na przelew ze strony su? Standardowo 7 dni?
Też właśnie jestem ciekawa… nad ranem zlecilam wypłatę i jak narazie „oczekuje na realizację”
Przelewy są zlecane codziennie stopniowo zwykłym przelewem. Ze zrozumiałych względów jest ich sporo więc będą stopniowo schodzić kolejne.

_pinacolada_
Posty: 10

Post autor: _pinacolada_ » czw mar 16, 2023 3:36 pm

wszystkowidze pisze:
czw mar 16, 2023 3:35 pm
Cash_Lola pisze:
czw mar 16, 2023 3:25 pm
_pinacolada_ pisze:
czw mar 16, 2023 3:11 pm
Pytanie do osób, które zleciły wczoraj/dzisiaj wypłatę żetonów. Jaki jest teraz czas oczekiwania na przelew ze strony su? Standardowo 7 dni?
Też właśnie jestem ciekawa… nad ranem zlecilam wypłatę i jak narazie „oczekuje na realizację”
Przelewy są zlecane codziennie stopniowo zwykłym przelewem. Ze zrozumiałych względów jest ich sporo więc będą stopniowo schodzić kolejne.
Oki, dzięki za info :)

ODPOWIEDZ