Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Revolut pytanie ...

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
Pabblito_36
Posty: 11

Re: Revolut pytanie ...

Post autor: Pabblito_36 » pn maja 08, 2023 7:25 pm

LittleStar342 pisze:
pn maja 08, 2023 6:17 pm
Pabblito_36 pisze:
pn maja 08, 2023 5:44 pm
Jak podpiąć Revoluta do Pay Redeem? Czy bodajecie polski swift?
Tak ja podałam polski swojego banku
Chodzi mi o numer swift revolut bo umnie cały czas negatywna weryfikacja
Powód nieprawidłowy numer swift

Cayenne
Posty: 48

Post autor: Cayenne » wt maja 09, 2023 1:40 am

W Revolut - do przelewow krajowych - używasz nr konta bez SWIFT-u i bez LT na poczatku nr-u konta, natomiast do przelewow miedzynarodowych wpisujesz SWIFT: REVOGB21 i IBAN: LT + Twoj nr konta bankowego.

Cash_Lola
Posty: 147

Post autor: Cash_Lola » śr maja 10, 2023 4:19 pm

Cayenne pisze:
wt maja 09, 2023 1:40 am
W Revolut - do przelewow krajowych - używasz nr konta bez SWIFT-u i bez LT na poczatku nr-u konta, natomiast do przelewow miedzynarodowych wpisujesz SWIFT: REVOGB21 i IBAN: LT + Twoj nr konta bankowego.
Ciekawostka :) Jak pobierzesz jakiś dowód transakcji, jakikolwiek w Revolut, na wyciągu po prawej stronie jest polski IBAN :) Także można podać normalnie polskie dane konta na payredeem.

Cayenne
Posty: 48

Post autor: Cayenne » śr maja 10, 2023 5:31 pm

Cash_Lola pisze:
śr maja 10, 2023 4:19 pm
Cayenne pisze:
wt maja 09, 2023 1:40 am
W Revolut - do przelewow krajowych - używasz nr konta bez SWIFT-u i bez LT na poczatku nr-u konta, natomiast do przelewow miedzynarodowych wpisujesz SWIFT: REVOGB21 i IBAN: LT + Twoj nr konta bankowego.
Ciekawostka :) Jak pobierzesz jakiś dowód transakcji, jakikolwiek w Revolut, na wyciągu po prawej stronie jest polski IBAN :) Także można podać normalnie polskie dane konta na payredeem.
Tego akurat nie wiem, bo nie korzystam z Revolut :)

pawelkijanka1989
Posty: 1

Post autor: pawelkijanka1989 » czw lip 06, 2023 2:03 pm

Hey potrzebuje pomocy przy doładowania żetonów wczoraj przeszło mi szybko z rana a później jak doładowałem to nie do teraz jak załatwić sprawę bo REVOLT i chciałbym płacić kartą żeby było w miarę szybko dzięki bardzo za informację i pomoc

ODPOWIEDZ