Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Sexdrgsrock nie polecam oszustka

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
mistez
Posty: 47

Re: Sexdrgsrock nie polecam oszustka

Post autor: mistez » wt lut 11, 2020 10:22 am

Najlepsze jest u niej to "mam w dupie opinie innych", po czym cały elaborat o krytyce na jej temat. To się może kobieto zdecyduj? :D

marco425
Posty: 30

Post autor: marco425 » pn lut 17, 2020 7:06 pm

Nie wiem, czy oszustka nigdy nie byłem u niej na priv.Ale na ogólnej transmisji jest zawsze pobudzona, wykonuje w chuj dużo ruchów :lol: Pyskata i nie boi się wyrażać swoich emocji.Troszkę się jej boję, ale spoko taka brzytwa :lol:

Rufi90
Posty: 56

Post autor: Rufi90 » pn lut 17, 2020 7:08 pm

Naćpana chyba jest albo robaki ma w dupie, bo nigdy usiedzieć nie może, pierdoli jak potłuczona i ten jej koński śmiech.
Milf z ADHD :lol:

thommy18
Posty: 35

Post autor: thommy18 » wt lut 25, 2020 7:22 pm

Co najmniej dziwna kobieta. Kont chyba miała z 5 w tym portalu. Nie oceniam pokazów i zachowania, ale z twarzy widać, że w 1 rok przybyło jej chyba z 10 lat. Z twarzy umęczona życiem kobieta.

ronaldoo201
Posty: 4

Post autor: ronaldoo201 » ndz mar 01, 2020 4:14 am

wlasnie weszla na kamerke najebana i nacpana, mowi sama do siebie i wyzywa dziewczyny że jebią sie za żetony :lol: :lol: :lol: a ona to niby charytatywnie tutaj, uwaga ,priv 50 minut 5000 żetonow :lol: hipokryzja poziom master

NajwyzszaLigaKocia
Posty: 4

Post autor: NajwyzszaLigaKocia » ndz mar 01, 2020 4:17 am

:roll:

subaru87
Posty: 13

Post autor: subaru87 » ndz mar 01, 2020 10:07 am

Tommy_Gun33 pisze:
czw sty 30, 2020 8:58 am
jak wróciła na SU to wysyłała mi PW żebym do niej zajrzał, pisała też na innych transmisjach chodz chodz :)
a jak przyszedłem i nie dostała żetonów tak jak zwykle to ban.... cudowna dziewczyna
Ale wzruszająca historia. Zła, niedobra dziewczyna. Przychodzi tu żeby zarabiać kasę. A fuj. Powinna rozkładać nogi i cieszyć się ze na nią patrzysz koneserze :lol:

Toni361
Posty: 16

Post autor: Toni361 » pn mar 02, 2020 7:48 pm

Asexualna kobieta nic w sobie nie ma z kobiety nic kompletnie. A jej słownictwo to rynsztok. Bywa na konkurencyjnym portalu to samo zachowanie i obrażanie innych kobiet. Jest znana z nicku ComebackRevolution uważa się za bustwo a w gruncie rzeczy to Trans z końska twarzą.
Chora psychicznie osoba która powinni zbanować za takie zachowanie. Wszystkie brzydkie wszystkie urwy ona naj naj.
:lol:

subaru87
Posty: 13

Post autor: subaru87 » pn mar 02, 2020 8:04 pm

Toni361 pisze:
pn mar 02, 2020 7:48 pm
Asexualna kobieta nic w sobie nie ma z kobiety nic kompletnie. A jej słownictwo to rynsztok. Bywa na konkurencyjnym portalu to samo zachowanie i obrażanie innych kobiet. Jest znana z nicku ComebackRevolution uważa się za bustwo a w gruncie rzeczy to Trans z końska twarzą.
Chora psychicznie osoba która powinni zbanować za takie zachowanie. Wszystkie brzydkie wszystkie urwy ona naj naj.
:lol:
Pojawił się psychiatra i sexoznawca. Jak ci staje przy zakonnicach to tam szoruj :lol: To jest rokendrolówa. Kumasz ministrancie? :lol:

Toni361
Posty: 16

Post autor: Toni361 » pn mar 02, 2020 8:06 pm

subaru87 pisze:
pn mar 02, 2020 8:04 pm
Toni361 pisze:
pn mar 02, 2020 7:48 pm
Asexualna kobieta nic w sobie nie ma z kobiety nic kompletnie. A jej słownictwo to rynsztok. Bywa na konkurencyjnym portalu to samo zachowanie i obrażanie innych kobiet. Jest znana z nicku ComebackRevolution uważa się za bustwo a w gruncie rzeczy to Trans z końska twarzą.
Chora psychicznie osoba która powinni zbanować za takie zachowanie. Wszystkie brzydkie wszystkie urwy ona naj naj.
:lol:
Pojawił się psychiatra i sexoznawca. Jak ci staje przy zakonnicach to tam szoruj :lol: To jest rokendrolówa. Kumasz ministrancie? :lol:
Ktoś tu lubi męskie kobiety co 😂 jesteś jednym z tych co wala kapucyna pod transa 😂

ODPOWIEDZ