Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

landryna94

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 65

Re: landryna94

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » sob mar 18, 2023 5:01 pm

WoronCzorny pisze:
sob mar 18, 2023 2:01 pm
Odezwali się kurwa borzyszcze emerytek i nastolatek. Uroda jest pojęciem względnym więc dla kogoś może być nieskazitelnym pięknem dla innych kupą gówna więc pisanie kup sobie okulary, bo jest brzydka jest zwykłym hejtem, a nie obiektywną opinią o użytkowniczce.
Kobieta z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Traktująca ludzi dokładnie w ten sam sposób jak jest przez nich traktowana. Nie masz do niej szacunku, to też go nie otrzymasz. Kurwa proste jak jebanie. Zna swoją wartość i dlatego depcze innych którzy próbują jej zaszkodzić w jakiś sposób. Normalne zjawisko. Nikt nie da sobie wejść na głowę.
Fajna laska i tyle. Każdemu polecam znajomość z nią
Prawdy oczywiste, a jednak nadal trzeba je innym tłumaczyć.

Lary_Podgladacz
Posty: 43

Post autor: Lary_Podgladacz » sob mar 18, 2023 5:09 pm

Jak jest normalna to było widać po wcześniejszych wypowiedziach ;)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » sob mar 18, 2023 5:39 pm

Lary_Podgladacz pisze:
sob mar 18, 2023 5:09 pm
Jak jest normalna to było widać po wcześniejszych wypowiedziach ;)
Przeginasz twoje posty są prawie wszystkie pomyjami i hejtem a ja tego tak nie zostawię.

I informuje cie napisze pismo do administracji niech zapoznają się z twoimi wszystkimi postami dokładnie tu w tym dziale (opinie kobiety) bo ty psujesz te forum. Nie pozdrawiam Goryl

Scream
Posty: 146

Post autor: Scream » sob mar 18, 2023 7:27 pm

Lary_Podgladacz pisze:
sob mar 18, 2023 5:09 pm
Jak jest normalna to było widać po wcześniejszych wypowiedziach ;)
Tutaj akurat trzeba przyznać Laremu rację, gdyby się normalnie zachowywała, to nie byłoby tutaj tylu negatywnych opinii. Starajcie się być obiektywni, a nie sugerujcie się tylko jedną opinią i to jeszcze gościa, który jedynie potrafił jej wytknąć w złośliwy sposób wygląd, nieadekwatny do jego oczekiwań. Po to jest forum by każdy mógł wyrazić swoją opinię, również negatywną, która najczęściej przez fanów danej dziewczyny bądź przez osobę krytykowaną jest odbierana jako hejt, bo aktualnie łatwo jest nazwać wszystko hejtem i nie zastanowić się nad swoim postępowaniem.

Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 65

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » sob mar 18, 2023 8:00 pm

Scream pisze:
sob mar 18, 2023 7:27 pm
Tutaj akurat trzeba przyznać Laremu rację, gdyby się normalnie zachowywała, to nie byłoby tutaj tylu negatywnych opinii.
No błagam... Lary oraz ten drugi - od okularów (może to ta sama osoba), nie przekonują mnie jako przykłady normy, wytykające innym anormalne zachowania.
Jeśli chodzi o hejt, to każdy średnio rozgarnięty, przyzwoity użytkownik, instynktownie wyczuwa, co jest hejtem, szyderstwem lub body shamingiem, a co negatywną opinią. Dla mnie rozbieranie na czynniki pierwsze czyjejś fizjonomii, wyszukiwanie samych wad i pastwienie się nad nimi, jest zwykłym skurwysyństwem.

Scream
Posty: 146

Post autor: Scream » sob mar 18, 2023 8:20 pm

TaLuLa-Dances-The-HuLa pisze:
sob mar 18, 2023 8:00 pm
Scream pisze:
sob mar 18, 2023 7:27 pm
Tutaj akurat trzeba przyznać Laremu rację, gdyby się normalnie zachowywała, to nie byłoby tutaj tylu negatywnych opinii.
No błagam... Lary oraz ten drugi - od okularów (może to ta sama osoba), nie przekonują mnie jako przykłady normy, wytykające innym anormalne zachowania.
Jeśli chodzi o hejt, to każdy średnio rozgarnięty, przyzwoity użytkownik, instynktownie wyczuwa, co jest hejtem, szyderstwem lub body shamingiem, a co negatywną opinią. Dla mnie rozbieranie na czynniki pierwsze czyjejś fizjonomii, wyszukiwanie samych wad i pastwienie się nad nimi, jest zwykłym skurwysyństwem.
Mam podobnie zdanie, dlatego choć nie przepadam za tą dziewczyną, to stanąłem pierwszy w jej obronie po tym co wyskrobał tutaj Lary. Chodzi mi bardziej o to, że ilość negatywnych tutaj opini świadczy o tym, że jest coś na rzeczy i nie można tego bagatelizować i szufladkować tylko do kategorii hejtu.

Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 65

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » sob mar 18, 2023 8:52 pm

Scream pisze:
sob mar 18, 2023 8:20 pm
Mam podobnie zdanie, dlatego choć nie przepadam za tą dziewczyną, to stanąłem pierwszy w jej obronie po tym co wyskrobał tutaj Lary. Chodzi mi bardziej o to, że ilość negatywnych tutaj opini świadczy o tym, że jest coś na rzeczy i nie można tego bagatelizować i szufladkować tylko do kategorii hejtu.
Nie szukam daleko (takich przypadków miałam multum), choćby parę dni temu... weszłam do kogoś na transmisję i nawet nie zdążyłam się obejrzeć (co dopiero cokolwiek napisać), a już zaliczyłam bana. Gdybym miała mentalność Larego, zaraz po tej sytuacji, powinnam wpaść tu rozwścieczona i obsmarować (bezpardonowo) tej osobie dupę. No cóż... widocznie mój poziom tolerancji jest zawyżony. Nie rusza mnie, gdy ktoś działa w afekcie. Wkurza mnie czyjeś intencjonalne (z pełną premedytacją), perfidne i łajdackie zachowanie. Wtedy nie ma przebacz! ;)

landryna94
Posty: 19

Post autor: landryna94 » sob mar 25, 2023 11:27 pm

Za mną nie musicie przepadać, ja nie jestem zupą pomidorową ;)
Ani się lansować na moim forum, czy kam ;)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 65

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » ndz mar 26, 2023 12:11 am

Łał! A jednak lans się opłacił. Zostałam dostrzeżona i zaliczona do grona - "nie musicie". ;)

Zupa pomidorowa nie usiłuje zarabiać na su (nie musi być miła).
Wybacz, że zakłóciłam twoje forum, na twojej kamerce nie bywam.
Pozdrawiam. ;)

landryna94
Posty: 19

Post autor: landryna94 » ndz mar 26, 2023 12:50 am

TaLuLa-Dances-The-HuLa pisze:
ndz mar 26, 2023 12:11 am
Łał! A jednak lans się opłacił. Zostałam dostrzeżona i zaliczona do grona - "nie musicie". ;)

Zupa pomidorowa nie usiłuje zarabiać na su (nie musi być miła).
Wybacz, że zakłóciłam twoje forum, na twojej kamerce nie bywam.
Pozdrawiam. ;)
Rzeczywiście masz jakies braki, że musisz się dowartościowywać na moim forum ;)
Reszty nie skomentuję :D

ODPOWIEDZ