Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Agnesss10146

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Tomek24Wroc
Posty: 49

Re: Agnesss10146

Post autor: Tomek24Wroc » ndz wrz 25, 2022 4:31 pm

Ostatnio zmieniony pn lut 19, 2024 3:18 pm przez Tomek24Wroc, łącznie zmieniany 1 raz.

niejaka
Posty: 20

Post autor: niejaka » ndz wrz 25, 2022 4:57 pm

No proszę, kogo my tu jeszcze mamy... "AŻ" Tomaszka "ogarniającego" wszystkie czaty i mającego "uzasadnione" pretensje do większości transmitujących, że nie poświęcają "należnego" mu zainteresowania. To się nazywa "trzeźwość" umysłu, w "AŻ" męskim, bo Tomaszkowym wykonaniu. ;)

Tomek24Wroc
Posty: 49

Post autor: Tomek24Wroc » ndz wrz 25, 2022 5:48 pm

Ostatnio zmieniony pn lut 19, 2024 3:17 pm przez Tomek24Wroc, łącznie zmieniany 1 raz.

Kolorowy77
Posty: 17

Post autor: Kolorowy77 » ndz wrz 25, 2022 7:30 pm

niejaka pisze:
ndz wrz 25, 2022 2:06 pm
Kolorowy77 pisze:
ndz wrz 25, 2022 12:20 pm
to nie miejsce żeby zbawiac świat.
Żegnam!
LORD_VADER88 = Kolorowy77? Zabrakło jeszcze tekstu o kółku różańcowym, a tak to prawie wszystko się zgadza. ;)
Nie wiem kim jest LordVader88,ale w ciemno strzelam,że pewnie bardziej ogarnięty od ciebie.
Chcesz porównań?Bardzo proszę.Niejaka=Zboczison=Janosik=Robin Hood.Obroncy biednych i skrzywdzonych na forum SU...z każdej negatywnej opinii potraficie zrobić conajmniej 3 wojnę światową.Komar puścił bąka,a wy się zachowujecie jakby conajmniej hipopotam zrobił mega kupę,czyli ktos napisal negatywny post, a wy sie zachowujwcie jakby ten ktos wbil tej czy innej noz w plecy.Proponuje jeszcze zakup dużej ilości żetonów i każdej skrytykowanej tu dziewczynie przelać większą kwotę żeby ulżyć jej w tych mega cierpieniach jakimi są te wszystkie negatywne opinie.

niejaka
Posty: 20

Post autor: niejaka » ndz wrz 25, 2022 9:40 pm

Tomek24Wroc pisze:
ndz wrz 25, 2022 5:48 pm
Czy do większości? Raczej nie. Właściwie to tylko 3 osoby uważam za wrogów na SU. W innych przypadkach wyrażam tylko swoją opinię. Więc tutaj nie mowy o żadnych pretensjach. Bo po to jest to forum, aby wyrażać swoją opinię. Tu nie chodzi tylko o mnie. Ona nic nie ogarnia. Skoro już robi transmisję to niech trochę zadba o jakość przekazu.
Być może jest tak, że "opiniowane" przez ciebie panie czytają forum i wyciągają daleko idące wnioski. Skoro ja, niezbyt dobitnie przez ciebie "zaopiniowana", odbieram cię jako niegroźnego seksistę, to aż boję się pomyśleć, co sądzą o tobie te konkretniej "zrecenzowane". Prawdopodobnie część z nich, w najlepszym wypadku, woli cię na swoich czatach ignorować. Zrozum Tomku, że transmitujące, mają prawo do jakości własnych transmisji i nie muszą brać pod uwagę twoich "sugestii".

niejaka
Posty: 20

Post autor: niejaka » ndz wrz 25, 2022 9:50 pm

Kolorowy77 pisze:
ndz wrz 25, 2022 7:30 pm
Nie wiem kim jest LordVader88,ale w ciemno strzelam,że pewnie bardziej ogarnięty od ciebie.
Chcesz porównań?Bardzo proszę.Niejaka=Zboczison=Janosik=Robin Hood.Obroncy biednych i skrzywdzonych na forum SU...z każdej negatywnej opinii potraficie zrobić conajmniej 3 wojnę światową.Komar puścił bąka,a wy się zachowujecie jakby conajmniej hipopotam zrobił mega kupę,czyli ktos napisal negatywny post, a wy sie zachowujwcie jakby ten ktos wbil tej czy innej noz w plecy.Proponuje jeszcze zakup dużej ilości żetonów i każdej skrytykowanej tu dziewczynie przelać większą kwotę żeby ulżyć jej w tych mega cierpieniach jakimi są te wszystkie negatywne opinie.
Nie wiesz... ok, zbyt wiele was łączy (mniejsza już z tym), nawet ja, niezbyt ogarnieta zauważyłam.
Wolę być zaliczona do obrońców niż do hejterów. Z każdego biorącego w obronę komentarza, potraficie zrobić co najmniej hekatombę. Przecież wam wolno, wy macie prawo krytykować. Gdy wy "opiniujecie", inni mają się tylko w ciszy przyglądać. No nie! Też mam prawo się odezwać, kiedy to co robicie mi się nie podoba. Piszesz o puszczaniu bąków i robieniu z tego afery, a to przecież ty biegniesz na forum, by obwieścić wszystkim, że dziewczyna jadła na transmisji. Na dodatek znalazła adoratorów ("naczelne stuleje SU"), którzy walą nawet dziury w drzewach. Co więcej, mogliby ją finansowo docenić, a według was to wręcz niedopuszczalne. Odnośnie negatywnych - według ciebie, a według mnie - hejterskich postów, to zdaje się już to pisałam, ale chętnie powtórzę: "Siła słów, czy to pisanych, czy mówionych, jest niesamowita i powinniśmy być tego świadomi".

„Współczesna nauka nie była jeszcze w stanie stworzyć tak skutecznego leku, jak kilka dobrych słów”. -Zygmunt Freud-
Dopisek niejakiej: I tak silnej trucizny, jak złe słowa.

Tomek24Wroc
Posty: 49

Post autor: Tomek24Wroc » ndz wrz 25, 2022 10:01 pm

Ostatnio zmieniony pn lut 19, 2024 3:17 pm przez Tomek24Wroc, łącznie zmieniany 1 raz.

niejaka
Posty: 20

Post autor: niejaka » ndz wrz 25, 2022 10:13 pm

Tomek24Wroc pisze:
ndz wrz 25, 2022 10:01 pm
Mógłbym ciebie zjeść na śniadanie.
HAHAHAHAHA!!!
Udławiłbyś się, biedactwo. Choć nie za wszystkimi przepadam, to jednak nikomu źle nie życzę.
Tomek24Wroc pisze:
ndz wrz 25, 2022 10:01 pm
W końcu większość dziewczyn to amatorki, nie profesjonalistki.
Sam widzisz Tomku, jednak stać cię na wielkoduszność. Teraz to mi zaimponowałeś. ;)

Radzio001
Posty: 21

Post autor: Radzio001 » pt wrz 30, 2022 5:51 pm

Kolorowy77 pisze:
ndz wrz 25, 2022 7:30 pm
niejaka pisze:
ndz wrz 25, 2022 2:06 pm
Kolorowy77 pisze:
ndz wrz 25, 2022 12:20 pm
to nie miejsce żeby zbawiac świat.
Żegnam!
LORD_VADER88 = Kolorowy77? Zabrakło jeszcze tekstu o kółku różańcowym, a tak to prawie wszystko się zgadza. ;)
Nie wiem kim jest LordVader88,ale w ciemno strzelam,że pewnie bardziej ogarnięty od ciebie.
Chcesz porównań?Bardzo proszę.Niejaka=Zboczison=Janosik=Robin Hood.Obroncy biednych i skrzywdzonych na forum SU...z każdej negatywnej opinii potraficie zrobić conajmniej 3 wojnę światową.Komar puścił bąka,a wy się zachowujecie jakby conajmniej hipopotam zrobił mega kupę,czyli ktos napisal negatywny post, a wy sie zachowujwcie jakby ten ktos wbil tej czy innej noz w plecy.Proponuje jeszcze zakup dużej ilości żetonów i każdej skrytykowanej tu dziewczynie przelać większą kwotę żeby ulżyć jej w tych mega cierpieniach jakimi są te wszystkie negatywne opinie.
DOKŁANIE NIEJAKA I ZBOCZISON ,zbawiciele świata su.

Zboczinson
Posty: 25

Post autor: Zboczinson » pt wrz 30, 2022 8:07 pm

Radzio001 pisze:
pt wrz 30, 2022 5:51 pm
DOKŁANIE NIEJAKA I ZBOCZISON ,zbawiciele świata su.
Tak coś czułem, że su, to dla ciebie cały świat.

O jasny ch..., nie zauważyłem tego wcześniej, że niby ja=Janosik=Robin Hood?! Dobre, dobre... bardzo chciałbym, ale niestety, bozia nie była zbyt łaskawa. Zboczinson=Leatherface=Freddy Krueger. To są właściwsze porównania. xD

ODPOWIEDZ