Nasty_Girl
Nasty_Girl
Długo zbierałem szczękę z podłogi. Nie wiem, czy SU jest odpowiednim miejscem dla takich osób. Wciąż postępująca anoreksja to choroba, którą należy leczyć u odpowiednich ludzi, organizacji, mieć świadomość własnego problemu. Portal erotyczny nie powinien być dla tej dziewczyny w tym momencie absolutnie żadnym priorytetem, gdyż istnieje poważne zagrożenie Jej życia. Tego typu transmisji i osób, które ewidentnie robią sobie podczas nich przysłowiowe "jaja" nigdy nie będę orędownikiem.
Kazde leczenie potrebuje kasy i moze ona dlatego na su zeby zarobic i sie wyleczycmistez pisze: ↑pn lip 13, 2020 4:28 pmDługo zbierałem szczękę z podłogi. Nie wiem, czy SU jest odpowiednim miejscem dla takich osób. Wciąż postępująca anoreksja to choroba, którą należy leczyć u odpowiednich ludzi, organizacji, mieć świadomość własnego problemu. Portal erotyczny nie powinien być dla tej dziewczyny w tym momencie absolutnie żadnym priorytetem, gdyż istnieje poważne zagrożenie Jej życia. Tego typu transmisji i osób, które ewidentnie robią sobie podczas nich przysłowiowe "jaja" nigdy nie będę orędownikiem.
Mylisz się - są różnego rodzaju fundacje, ośrodki pomagające takim ludziom (wystarczy poszukać w internecie). Anoreksja to również w dużej mierze choroba umysłowa - pomoc tego typu również można znaleźć. "Szukanie pomocy" na portalu erotycznym jest tak samo oznaką bezradności, co zwyczajnie dziwnym podejściem do spraw własnego zdrowia. Ja oczywiście nie mam prawa decydować jakiej formy pomocy powinna szukać ta dziewczyna, ale naprawdę nie tędy droga - Jej zdrowie też wciąż na tym cierpi.xkirax pisze: ↑pn lip 13, 2020 7:50 pmKazde leczenie potrebuje kasy i moze ona dlatego na su zeby zarobic i sie wyleczycmistez pisze: ↑pn lip 13, 2020 4:28 pmDługo zbierałem szczękę z podłogi. Nie wiem, czy SU jest odpowiednim miejscem dla takich osób. Wciąż postępująca anoreksja to choroba, którą należy leczyć u odpowiednich ludzi, organizacji, mieć świadomość własnego problemu. Portal erotyczny nie powinien być dla tej dziewczyny w tym momencie absolutnie żadnym priorytetem, gdyż istnieje poważne zagrożenie Jej życia. Tego typu transmisji i osób, które ewidentnie robią sobie podczas nich przysłowiowe "jaja" nigdy nie będę orędownikiem.