Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

RudaLisiczkaa_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
RudaLisiczkaa_
Posty: 61

Re: RudaLisiczkaa_

Post autor: RudaLisiczkaa_ » wt lut 23, 2021 3:12 pm

Genesis pisze:
wt lut 23, 2021 2:39 pm
Mi to się ona kojarzy z wiecznym przeklinaniem i jak kiedyś. Mówiła ze ciągła pale i śmierdziała moczem
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Genesis
Posty: 37

Post autor: Genesis » wt lut 23, 2021 3:24 pm

;(
Ostatnio zmieniony wt lut 23, 2021 3:54 pm przez Genesis, łącznie zmieniany 1 raz.

chrupkikukurydziane
Posty: 12

Post autor: chrupkikukurydziane » wt lut 23, 2021 3:25 pm

r7n7n pisze:
wt lut 23, 2021 3:01 pm
Genesis pisze:
wt lut 23, 2021 2:39 pm
Mi to się ona kojarzy z wiecznym przeklinaniem i jak kiedyś. Mówiła ze ciągła pale i śmierdziała moczem
komu ciągła? a tak swoją droga to słabo ciągnie, praktycznie to wali konia rękami bardziej niż ciągnie
Ktoś chyba ma bardzo bardzo nudne życie. Zastanawia mnie fakt że jak Cristal jest aktywna to ciebie nie ma lecz chwilę po tym jak ona się wyloguje to logujesz się i jesteś aktywny. Co lepsze w tym samym czasie logujesz się z tego nicku jak i z egzotycznego. Przypadek? Dziwne jest także że udzielają się akurat w wątkach o Cristal. Aż tak ją kochasz czy nienawidzisz ? Pamiętajmy że od miłości do nienawiści jest bardzo cienka linia. Zakochałeś się w niej A ona dała ci kosza i w ten sposób się odgrywasz? Słabe to jest. Pamiętaj że jeśli masz takie problemy to są od tego lekarze. Zadziwia mnie również fakt że wymyślacie sobie historyjki które nie miały nigdy miejsca Ale co zrobić jak ktoś jest chory psychicznie. Interesuje mnie też to dlaczego tworzysz nowe konta i odpisujesz sam sobie. Początek jakiejś nowej choroby psychicznej? Polecam ci naprawdę pójść do lekarza. Współczuję ci że jesteś aż tak chory Ale co zrobić. Możesz jedynie udać się do specjalisty. A tak na koniec to mam nadzieję że kiedyś spotka cię coś takiego jak teraz serwujesz Cristal.

RudaLisiczkaa_
Posty: 61

Post autor: RudaLisiczkaa_ » wt lut 23, 2021 3:27 pm

Genesis pisze:
wt lut 23, 2021 3:24 pm
RudaLisiczkaa_ pisze:
wt lut 23, 2021 3:12 pm
Genesis pisze:
wt lut 23, 2021 2:39 pm
Mi to się ona kojarzy z wiecznym przeklinaniem i jak kiedyś. Mówiła ze ciągła pale i śmierdziała moczem
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Sorry ale mówiłaś to na ogóle kieeedys, nie wiem czy nie z Ada albo sama nie pamietam aż tak
Jprd ty co nie skłaniasz to i prawdy nie powiesz nie bd się 500 razy powtarzać a ty dalej przekręcaj bo wam się nie przetlumaczy szkoda czasu 🤣🤣

r7n7n
Posty: 19

Post autor: r7n7n » wt lut 23, 2021 3:42 pm

chrupkikukurydziane pisze:
wt lut 23, 2021 3:25 pm
r7n7n pisze:
wt lut 23, 2021 3:01 pm
Genesis pisze:
wt lut 23, 2021 2:39 pm
Mi to się ona kojarzy z wiecznym przeklinaniem i jak kiedyś. Mówiła ze ciągła pale i śmierdziała moczem
komu ciągła? a tak swoją droga to słabo ciągnie, praktycznie to wali konia rękami bardziej niż ciągnie
Ktoś chyba ma bardzo bardzo nudne życie. Zastanawia mnie fakt że jak Cristal jest aktywna to ciebie nie ma lecz chwilę po tym jak ona się wyloguje to logujesz się i jesteś aktywny. Co lepsze w tym samym czasie logujesz się z tego nicku jak i z egzotycznego. Przypadek? Dziwne jest także że udzielają się akurat w wątkach o Cristal. Aż tak ją kochasz czy nienawidzisz ? Pamiętajmy że od miłości do nienawiści jest bardzo cienka linia. Zakochałeś się w niej A ona dała ci kosza i w ten sposób się odgrywasz? Słabe to jest. Pamiętaj że jeśli masz takie problemy to są od tego lekarze. Zadziwia mnie również fakt że wymyślacie sobie historyjki które nie miały nigdy miejsca Ale co zrobić jak ktoś jest chory psychicznie. Interesuje mnie też to dlaczego tworzysz nowe konta i odpisujesz sam sobie. Początek jakiejś nowej choroby psychicznej? Polecam ci naprawdę pójść do lekarza. Współczuję ci że jesteś aż tak chory Ale co zrobić. Możesz jedynie udać się do specjalisty. A tak na koniec to mam nadzieję że kiedyś spotka cię coś takiego jak teraz serwujesz Cristal.
buziaki Malwinko :*****

chrupkikukurydziane
Posty: 12

Post autor: chrupkikukurydziane » wt lut 23, 2021 3:50 pm

r7n7n pisze:
wt lut 23, 2021 3:42 pm
chrupkikukurydziane pisze:
wt lut 23, 2021 3:25 pm
r7n7n pisze:
wt lut 23, 2021 3:01 pm


komu ciągła? a tak swoją droga to słabo ciągnie, praktycznie to wali konia rękami bardziej niż ciągnie
Ktoś chyba ma bardzo bardzo nudne życie. Zastanawia mnie fakt że jak Cristal jest aktywna to ciebie nie ma lecz chwilę po tym jak ona się wyloguje to logujesz się i jesteś aktywny. Co lepsze w tym samym czasie logujesz się z tego nicku jak i z egzotycznego. Przypadek? Dziwne jest także że udzielają się akurat w wątkach o Cristal. Aż tak ją kochasz czy nienawidzisz ? Pamiętajmy że od miłości do nienawiści jest bardzo cienka linia. Zakochałeś się w niej A ona dała ci kosza i w ten sposób się odgrywasz? Słabe to jest. Pamiętaj że jeśli masz takie problemy to są od tego lekarze. Zadziwia mnie również fakt że wymyślacie sobie historyjki które nie miały nigdy miejsca Ale co zrobić jak ktoś jest chory psychicznie. Interesuje mnie też to dlaczego tworzysz nowe konta i odpisujesz sam sobie. Początek jakiejś nowej choroby psychicznej? Polecam ci naprawdę pójść do lekarza. Współczuję ci że jesteś aż tak chory Ale co zrobić. Możesz jedynie udać się do specjalisty. A tak na koniec to mam nadzieję że kiedyś spotka cię coś takiego jak teraz serwujesz Cristal.
buziaki Malwinko :*****
Skoro ja czyli chrupki i mamut to Cristal to wytłumacz mi w logiczny sposób jak na ostatniej transmisji Cristal siedząc na łóżku pisała z dwóch kont jednocześnie na czacie? Oskarżasz każde konto które broni Cristal że to ona. Masz jakiś ból dupy z tym?

r7n7n
Posty: 19

Post autor: r7n7n » wt lut 23, 2021 3:52 pm

chrupkikukurydziane pisze:
wt lut 23, 2021 3:50 pm
r7n7n pisze:
wt lut 23, 2021 3:42 pm
chrupkikukurydziane pisze:
wt lut 23, 2021 3:25 pm


Ktoś chyba ma bardzo bardzo nudne życie. Zastanawia mnie fakt że jak Cristal jest aktywna to ciebie nie ma lecz chwilę po tym jak ona się wyloguje to logujesz się i jesteś aktywny. Co lepsze w tym samym czasie logujesz się z tego nicku jak i z egzotycznego. Przypadek? Dziwne jest także że udzielają się akurat w wątkach o Cristal. Aż tak ją kochasz czy nienawidzisz ? Pamiętajmy że od miłości do nienawiści jest bardzo cienka linia. Zakochałeś się w niej A ona dała ci kosza i w ten sposób się odgrywasz? Słabe to jest. Pamiętaj że jeśli masz takie problemy to są od tego lekarze. Zadziwia mnie również fakt że wymyślacie sobie historyjki które nie miały nigdy miejsca Ale co zrobić jak ktoś jest chory psychicznie. Interesuje mnie też to dlaczego tworzysz nowe konta i odpisujesz sam sobie. Początek jakiejś nowej choroby psychicznej? Polecam ci naprawdę pójść do lekarza. Współczuję ci że jesteś aż tak chory Ale co zrobić. Możesz jedynie udać się do specjalisty. A tak na koniec to mam nadzieję że kiedyś spotka cię coś takiego jak teraz serwujesz Cristal.
buziaki Malwinko :*****
Skoro ja czyli chrupki i mamut to Cristal to wytłumacz mi w logiczny sposób jak na ostatniej transmisji Cristal siedząc na łóżku pisała z dwóch kont jednocześnie na czacie?
jak będziemy ćwiczyć lodzika to Ci wszystko opowiem kochanie :****

oceniajacy
Posty: 28

Post autor: oceniajacy » wt lut 23, 2021 9:32 pm

Mamut to nie jest Cristal, co najwyżej jej przydupas, może jakiś kolega albo koleżanka do "obrony CHonoru", ostatnio na transmisji pisał ktoś z tego konta u niej na chacie, ewidentnie nie ona własnymi palcami. Jeszcze mówiła, że go lubi i sponsoruje, że niby jakieś żetony mu dała (które on jej potem zwrócił, hmmm, czyżby kolejna tępa na lewy obieg?), bilet za darmo dostał z tekstem "będziesz mi minetkę do końca życia robił". Kto wie, może pcha ten sylikon poza kamerami, że jej tak broni i odsuwa od niej wszelkie podejrzenia o oszustwa czy bycie autorem tego "gowno_forum". Czym z dużym prawdopodobienstwem jest właśnie ona, powinni dawno ją zbanować na amen i tyle, bo przez takie szony tylko strona traci.

RudaLisiczkaa_
Posty: 61

Post autor: RudaLisiczkaa_ » wt lut 23, 2021 9:40 pm

oceniajacy pisze:
wt lut 23, 2021 9:32 pm
Mamut to nie jest Cristal, co najwyżej jej przydupas, może jakiś kolega albo koleżanka do "obrony CHonoru", ostatnio na transmisji pisał ktoś z tego konta u niej na chacie, ewidentnie nie ona własnymi palcami. Jeszcze mówiła, że go lubi i sponsoruje, że niby jakieś żetony mu dała (które on jej potem zwrócił, hmmm, czyżby kolejna tępa na lewy obieg?), bilet za darmo dostał z tekstem "będziesz mi minetkę do końca życia robił". Kto wie, może pcha ten sylikon poza kamerami, że jej tak broni i odsuwa od niej wszelkie podejrzenia o oszustwa czy bycie autorem tego "gowno_forum". Czym z dużym prawdopodobienstwem jest właśnie ona, powinni dawno ją zbanować na amen i tyle, bo przez takie szony tylko strona traci.
Debilu to wstawial te gówna dexter/. Może wkoncu by sie przyznal publicznie, ze to on ale taki to nigdy się nie przyzna!!;// Odjebcie sie ode mnie wkoncu !! Jestescie debilami potraficie tylko klapac mordami bez dowodów żadnych;/ szon to cie zrobil jak widac i nie dorobil 🤣🤣🤣. A zbanować to cb powinni bo zero pożytku z cb nawet jednego zet zapewnie nie wydałeś haha darmozjadzie xD. W życiu realnym jestes małym robaczkiem do zgniecenia tylko tutaj grasz hojraka 🤣🤣 . Wy tutaj szukacie kolegów że odpisujecie sobie nawzajem czy tez atencji Hahaha. Graj dalej hojraka czyt. ,, debila" , pozdrawiam środkowym palecem troli i hejterow 🖕🖕🖕
Ostatnio zmieniony śr mar 03, 2021 4:18 pm przez RudaLisiczkaa_, łącznie zmieniany 1 raz.

__Egzotyczny___
Posty: 8

Post autor: __Egzotyczny___ » śr lut 24, 2021 1:36 am

chrupkikukurydziane pisze:
wt lut 23, 2021 3:25 pm
[
Ktoś chyba ma bardzo bardzo nudne życie. Zastanawia mnie fakt że jak Cristal jest aktywna to ciebie nie ma lecz chwilę po tym jak ona się wyloguje to logujesz się i jesteś aktywny. Co lepsze w tym samym czasie logujesz się z tego nicku jak i z egzotycznego.
Gościu ty jak ten mamut wszystkich widzisz po jednym nickiem, schizofrenia?

ODPOWIEDZ