Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wpłaciłem i nie dała biletu na grupową

Opisz ceny, czas jaki masz na kupienie biletu.
ODPOWIEDZ
Gazmasta01
Posty: 1

Wpłaciłem i nie dała biletu na grupową

Post autor: Gazmasta01 » sob paź 10, 2020 11:51 pm

Siema. Jedna z dziewczyn tu nie dała mi biletu a bilet kupiłem w ostatniej chwili.

PrzekaznikMocy
Posty: 11

Post autor: PrzekaznikMocy » ndz paź 11, 2020 12:36 am

Po to jest przycisk od kupowania biletu, żebyś się nie musiał przejmować takimi rzeczami. Było trzeba tam klikać.

Degustatorpiersi
Posty: 46

Post autor: Degustatorpiersi » ndz paź 11, 2020 8:53 am

Takie są czasami skutki kupowania na ostatnią chwilę biletu poprzez danie żetonów w formie napiwku

Karina001
Posty: 5

Post autor: Karina001 » pt paź 23, 2020 2:28 pm

Mi kiedyś ktoś dał napiwek i napisał "poproszę bilecik" tyle że nie miałam ustawionej transmisji grupowej😆

znudzony1982
Posty: 2

Post autor: znudzony1982 » sob lis 14, 2020 9:58 pm

To że jest opcja kupienia biletu to jedno (bo tam dziewczyna ustala maksymalną cenę za ile chciała by zrobić transmisje grupową), I nie zmienia to faktu iż najczęstszą opcją zakupu biletu na SU jest otrzymanie go po tzw negocjacjach. I jeśli dziewczyna zgadza się na zadaną kwotę to w jej interesie jest by dać bilet wszystkim którzy tą kwotę uiścili. Bo to jak na rynku, dziewczyna wystawia usługę ale widzi że nie ma zainteresowanych (lub są zainteresowani ale za mniejszą kwotę) więc zgadza się, po to są negocjacje. Ale gdy ktoś płaci a nie otrzymuje za zapłatę usługi to powinien albo dostać zwrot lub bilet na kolejną transmisję, w przeciwnym razie jest to najzwyklejsze wyłudzenie.

znudzony1982
Posty: 2

Post autor: znudzony1982 » sob lis 14, 2020 10:02 pm

A jeśli się z tym nie zgadzacie to niech SU zlikwiduje możliwość dawania biletów dla osób płacących na czacie, niech będzie tylko opcja kupna biletu ustalona przez pannę która robi pokaz. Założę się że po tygodniu ceny spadną o połowę jeśli nie więcej

Nikolas73
Posty: 1

Post autor: Nikolas73 » wt gru 15, 2020 11:40 pm

Brak biletu i brak zwrotów za bilet

Mamut_Manfred
Posty: 482

Post autor: Mamut_Manfred » śr gru 16, 2020 5:29 pm

A od czevo masz ten piep rziny przycisk kup bilet? Tak żeby ci tylko za ozdobę robił? Xddddddd płacz płacz może ktoś cie wysłucha xdddd

_FirsT_Time_
Posty: 4

Post autor: _FirsT_Time_ » pt cze 03, 2022 7:17 am

znudzony1982 pisze:
sob lis 14, 2020 9:58 pm
To że jest opcja kupienia biletu to jedno (bo tam dziewczyna ustala maksymalną cenę za ile chciała by zrobić transmisje grupową), I nie zmienia to faktu iż najczęstszą opcją zakupu biletu na SU jest otrzymanie go po tzw negocjacjach. I jeśli dziewczyna zgadza się na zadaną kwotę to w jej interesie jest by dać bilet wszystkim którzy tą kwotę uiścili. Bo to jak na rynku, dziewczyna wystawia usługę ale widzi że nie ma zainteresowanych (lub są zainteresowani ale za mniejszą kwotę) więc zgadza się, po to są negocjacje. Ale gdy ktoś płaci a nie otrzymuje za zapłatę usługi to powinien albo dostać zwrot lub bilet na kolejną transmisję, w przeciwnym razie jest to najzwyklejsze wyłudzenie.
Do kina jak pójdziesz i będzie mało zainteresowanych filmem to też będziesz negocjował cenę biletu z kasjerem ??
Po to jest przycisk do biletów, a jeśli Ciebie na bilet nie stać, to doładuj konto albo nie żebraj jak frajer, że zostało ci ostatnie żetony haha

ODPOWIEDZ