Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Płynność wypłat z su

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Sareczka
Posty: 38

Re: Płynność wypłat z su

Post autor: Sareczka » czw gru 10, 2020 8:07 pm

ING Bank Slaski z tego banku sa przelewy przynajmniej moje. Nie stresujcie sie tak

Sareczka
Posty: 38

Post autor: Sareczka » czw gru 10, 2020 8:10 pm

I ogarnijcie sie trochę po jakiego sie tak wyzywac..... Babeczki nooo🙃

nycBlack
Posty: 16

Post autor: nycBlack » czw gru 10, 2020 8:11 pm

RudaNieChuda pisze:
czw gru 10, 2020 8:03 pm
nycBlack pisze:
czw gru 10, 2020 8:01 pm
RudaNieChuda pisze:
czw gru 10, 2020 7:56 pm
jeszcze nowe zastosowanie wykrzykniku w języku polskim ci znajdzie ...
Dane płatnika tępa cipo (nawzajem) masz
Nazwa adres:
Dotpay sp z oo
Ul. Wielicka 28B
30-552 KRAKÓW
ING Bank Śląski SA

Numer rachunku:
44 1050.... a dalej se sama poczekaj az dostaniesz przelew.

I co Ci to dalo?
czyli nie anonimowy przelew debilko haahahahahahhahh jest numer konta i bank hahahahahahahahahahahhaah jprdl serio Nie ufo tylko jednak bank masakra. Jakaś ty głupia ciekawe czy nadajesz z twarzą chętnie zobaczę jak taka głupia osoba wygląda
Czyli w dalszym ciągu nic nie zrozumialas ;) pisaly Ci to od poczatku to chuj wie co ty jeszcze chciałaś kurwa. Mowilam ze nowa xdd za 11 razem zrozumiala xdd
Nara ;*

nycBlack
Posty: 16

Post autor: nycBlack » czw gru 10, 2020 8:12 pm

Sareczka pisze:
czw gru 10, 2020 8:10 pm
I ogarnijcie sie trochę po jakiego sie tak wyzywac..... Babeczki nooo🙃
Sarcia, pełen luzik jesli chodzi o mnie ale jak widać nie wszyscy potrafią :D ;* buziole

Weronika22
Posty: 13

Post autor: Weronika22 » czw gru 10, 2020 8:17 pm

Ale to jest adres DOTPAY i ich bank ING. Co moglas sama sprawdzic bo to nie sa poufne dane tylko widoczne na przelewie .
Ostatnio zmieniony czw gru 10, 2020 8:18 pm przez Weronika22, łącznie zmieniany 1 raz.

Sareczka
Posty: 38

Post autor: Sareczka » czw gru 10, 2020 8:18 pm

nycBlack pisze:
czw gru 10, 2020 8:12 pm
Sareczka pisze:
czw gru 10, 2020 8:10 pm
I ogarnijcie sie trochę po jakiego sie tak wyzywac..... Babeczki nooo🙃
Sarcia, pełen luzik jesli chodzi o mnie ale jak widać nie wszyscy potrafią :D ;* buziole
😚

RudaNieChuda
Posty: 22

Post autor: RudaNieChuda » czw gru 10, 2020 8:18 pm

lekcja z dziś , nie ma anonimowych przelewów , oraz jak czegoś nie wiesz.....to najlepiej się nie udzielaj. Także drogie panie nauczyłyście się czegoś nowego, brawo!! a teraz dalej smarujcie te swoje brednie teorie i inne bzdety nic nie warte

nycBlack
Posty: 16

Post autor: nycBlack » czw gru 10, 2020 8:21 pm

Weronika22 pisze:
czw gru 10, 2020 8:17 pm
Ale to jest adres DOTPAY i ich bank ING. Co moglas sama sprawdzic bo to nie sa poufne dane tylko widoczne na przelewie .
No już laski od początku jej to tłumaczyły to chyba oczekiwała danych płatnika typu Jan Kowalski xd bo trudno sobie samej sprawdzić. dostala odpowiedź to nawet nie podziekowała tylko dalej swoje i obraża jak zbuntowana nastolatka xd szkoda czasu na takie coś ;)

Genesis
Posty: 37

Post autor: Genesis » czw gru 10, 2020 8:25 pm

RudaNieChuda pisze:
czw gru 10, 2020 7:50 pm
nycBlack pisze:
czw gru 10, 2020 7:47 pm
RudaNieChuda pisze:
czw gru 10, 2020 7:44 pm


kolejny tłuczek ...... sprawdź stary przelew od su kiedy wy się idiotki nauczycie czytać ze zrozumieniem, wstyd mi za was
Ej, nowa na su jestes?? Bo ja od 5 lat zawsze mam w przelewie dotpay, ulice i miasto. To jest przelew anonimowy jesli wiesz ze jest cos takiego. Poczytaj regulamin. Masz napisane ze przelew nie przychodzi z żadnymi innymi danymi xd a jak nie wierzysz i przyszłaś robić szopki to se czekaj na przelew aż Ci przyjdzie i przekonasz sie sama skoro nie rozumiesz co Ci piszemy
Naucz się proszę czytać dane na rachunku bankowym bo jest i numer konta i nazwa banku . Żal mi was jesteście takie tępe.....wielkie gwiazdy su przelewy anonimowe....regulaminy...jak jedna z drugą nie potrafi odczytać DANYCH PŁATNIKA I NIE JEST NIM DOTPAY WY TĘPĘ CIPY...inaczej się was nie da nazwać ja trzeba być głupim żeby nie umieć odczytać kila linijek tekstu

Ale ty jesteś chamica, masakra ....

Weronika22
Posty: 13

Post autor: Weronika22 » czw gru 10, 2020 8:25 pm

nycBlack pisze:
czw gru 10, 2020 8:21 pm
Weronika22 pisze:
czw gru 10, 2020 8:17 pm
Ale to jest adres DOTPAY i ich bank ING. Co moglas sama sprawdzic bo to nie sa poufne dane tylko widoczne na przelewie .
No już laski od początku jej to tłumaczyły to chyba oczekiwała danych płatnika typu Jan Kowalski xd bo trudno sobie samej sprawdzić. dostala odpowiedź to nawet nie podziekowała tylko dalej swoje i obraża jak zbuntowana nastolatka xd szkoda czasu na takie coś ;)
Nom racja

ODPOWIEDZ