Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Seks mojej dziewczyny z kimś innym

Co nas kręci, co nas podnieca.
karolcia44
Posty: 2

Re: Seks mojej dziewczyny z kimś innym

Post autor: karolcia44 » ndz cze 23, 2019 4:52 am

To samo mam zajebista sprawa aż mi stanik na samą myśl

Rudeboy11
Posty: 16

Post autor: Rudeboy11 » wt cze 25, 2019 4:56 pm

Ja chciałbym swoją Panią wziąć z kimś obcym na dwa.... na samą myśl mam ciasno w spodniach

spieler
Posty: 3

Post autor: spieler » czw cze 27, 2019 2:56 pm

My juz znalezlismy partnera i moja dziewczyna bylA zadowolona mega. polecam
TylkoSexDziki pisze:
śr cze 19, 2019 5:06 pm
spieler pisze:
pt cze 14, 2019 11:42 am
kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;p
Nawet nie wiecie ile kobiet myśli o tym samym ale żadna się nie przyzna bo będzie uważana za szmatę, dzi..ke itp.
Miałam taki okres z byłym że chcieliśmy tego spróbować. Nawet kazał organizować mi mężczyznę bo też chciałam tego spróbować, ale niestety jak już zauważył się faktycznie zabrałam się do poszukiwań to się wku...wil i awantura murowana 🤣🤣🤣🤣

onilove
Posty: 10

Post autor: onilove » pn lip 01, 2019 3:55 pm

chetniue moge puknac wasze kobite ja z czwy

Evelka191
Posty: 11

Post autor: Evelka191 » pn lip 01, 2019 4:43 pm

Witam, a ja mam układ z moim facetem. Jeśli mi się ktoś podoba, to mówie mu o tym szczerze. Za szczerość pozwala mi raz na jakiś czas, zrobić skok w bok. On też może, bo lubimy eksperymentować. Jesteśmy ze sobą 5 lat i od 3 bawimy się w ten sposób, a jak nas najdzie ochota, cały tydzień razem nie wychodzimy z łóżka. Jestem lekko wstydliwa, lecz moja nimfomańska natura.... odpala się czasem. Pamietajcie, jeśli kobieta robi to dla własnej satysfakcji, a nie za kasę. To nie jest dziwka!

szwagier300
Posty: 3

Post autor: szwagier300 » wt lip 02, 2019 6:30 pm

Dokładnie dziwka bierze pieniądze za sex a jak daje za darmo to kurw....

Rudeboy11
Posty: 16

Post autor: Rudeboy11 » wt lip 02, 2019 8:40 pm

Evelka191 pisze:
pn lip 01, 2019 4:43 pm
Witam, a ja mam układ z moim facetem. Jeśli mi się ktoś podoba, to mówie mu o tym szczerze. Za szczerość pozwala mi raz na jakiś czas, zrobić skok w bok. On też może, bo lubimy eksperymentować. Jesteśmy ze sobą 5 lat i od 3 bawimy się w ten sposób, a jak nas najdzie ochota, cały tydzień razem nie wychodzimy z łóżka. Jestem lekko wstydliwa, lecz moja nimfomańska natura.... odpala się czasem. Pamietajcie, jeśli kobieta robi to dla własnej satysfakcji, a nie za kasę. To nie jest dziwka!
Właśnie jest zaje... że macie taki układ, nikt nikogo nie zdradza i nie okłamuje. Zgadzam się z Wami w 100%. Pozdrawiam

BeautyWoman
Posty: 9

Post autor: BeautyWoman » czw lis 21, 2019 11:18 am

]Dalej szukasz!?

BeautyWoman
Posty: 9

Post autor: BeautyWoman » czw lis 21, 2019 11:50 am

Jest tu wiecej takich osob? Chetnie pomoge, wiek kobiety nie gra roli

sexwaudi
Posty: 2

Post autor: sexwaudi » pn kwie 13, 2020 8:22 am

Tez chcialbym zeby inny pierdolił moją żonę przy mnie ale tylko w trakcie sexu mowi zeby chciala z innym a potem nie porusza tematu. Mowi ze moze kiedy zrobi skok w bok na wyjeździe;)

ODPOWIEDZ