Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Dominacja

Co nas kręci, co nas podnieca.
przemek2209
Posty: 87

Re: Dominacja

Post autor: przemek2209 » wt wrz 22, 2020 4:43 am

Desiderium19 pisze:
pn lut 24, 2020 1:10 pm
A ja znowu z pytaniem do Was, Panowie - często ktoś mnie pyta, czy zdominuję na priv. No dobra, ale co to znaczy? Czego oczekujecie po takiej internetowej dominacji? Albo dziewczyny - jak dominujecie panów na privach? Trochę ciężko mi sobie to wyobrazić właśnie online... :lol:
Cudowna Damo już po krótce wiesz jak wszystko to wygląda także teraz musisz poćwiczyć także ja bezpanska suka melduję się prosząc o służbę pod swym jakże cudownym obcasem oraz tresure. Pragnę ubezwłasnowolnienie, pozbawiając mnie wszelkich praw człowieka stając się twoja własnością wraz z wszystkim co posiadam które z automatu staje się twoja własnością. Pragnę utożsamienia z przedmiotem najlepiej twą toaleta gdyż najlepiej pokazuje jaką wladasz potęga. Suka czeka na polecenie wszechmogącej Pani.

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » wt wrz 22, 2020 5:00 am

przemek2209 pisze:
pn wrz 21, 2020 10:12 pm
[...] Super uczucie gdy Twoją Pani załatwia Ci się do pyska [...]
Po tak szczerym przedstawieniu własnych preferencji, wszystkie będą twoje, żadna nie oprze się twojemu urokowi XD

Obrazek

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » wt wrz 22, 2020 5:15 am

Będą mogły czuć się wyróżnione że jako nieliczne Damy mają możliwość korzystania z prywatnej żywej samoprzemieszczajacej się toalety tylko na ich wyłączność 😊😊😊

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » wt wrz 22, 2020 5:23 am

Dodam że z wielką przyjemnością oddam się księżniczkom które poczują potrzebę skorzystania z toalety.🤩🤩🤩

Brendi282
Posty: 9

Post autor: Brendi282 » pn lis 23, 2020 8:10 pm

szukam chętnej pani na dominację jestem uległy i posłuszny zrobię co chcesz zapraszam Seba

ODPOWIEDZ