Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Dominacja

Co nas kręci, co nas podnieca.
Awatar użytkownika
Desiderium19
Posty: 105

Dominacja

Post autor: Desiderium19 » pn lut 24, 2020 1:10 pm

A ja znowu z pytaniem do Was, Panowie - często ktoś mnie pyta, czy zdominuję na priv. No dobra, ale co to znaczy? Czego oczekujecie po takiej internetowej dominacji? Albo dziewczyny - jak dominujecie panów na privach? Trochę ciężko mi sobie to wyobrazić właśnie online... :lol:

IPrzemo
Posty: 3

Post autor: IPrzemo » wt lut 25, 2020 1:20 am

Hmm. Przez ciekłokrystaliczny ekran opcje są dość ograniczone. Według mnie opcje sprowadzają się jakby do jednego. Masturbuj się tak jak Ci każę.Sama dominacja polega na przyjmowaniu lub wydawaniu rozkazów. Uzgadnianie trochę wybija z rytmu, takie chyba mam zdanie na ten temat. Zgodzicie się? To internet. Każdy może przerwać transmisję kiedy poczuje się niekomfortowo.

Awatar użytkownika
Desiderium19
Posty: 105

Post autor: Desiderium19 » czw lut 27, 2020 2:31 pm

IPrzemo pisze:
wt lut 25, 2020 1:20 am
Hmm. Przez ciekłokrystaliczny ekran opcje są dość ograniczone. Według mnie opcje sprowadzają się jakby do jednego. Masturbuj się tak jak Ci każę.Sama dominacja polega na przyjmowaniu lub wydawaniu rozkazów. Uzgadnianie trochę wybija z rytmu, takie chyba mam zdanie na ten temat. Zgodzicie się? To internet. Każdy może przerwać transmisję kiedy poczuje się niekomfortowo.
Właśnie w tym dla mnie problem, że przecież przez monitor to ja wiele nie zdziałam, a suche powtarzanie "zwal sobie", "mocniej" jakoś wybiega poza moje wyobrażenie ;P

axiantis
Posty: 26

Post autor: axiantis » ndz mar 01, 2020 5:07 am

Specjalnie uległy nie jestem ale byłem na kilku privach z dominacją na SU I powiem tak....... słabo.
Te "profesjonalne" dominy myślą że sam zimny głos w którym na privie nie będzie miał emocji mnie zdominuje sorry czułem się normalnie wykonując wszystkie komendy. Amatorki moim zdaniem radzą sobie lepiej ale czasami widać że brakuje im pewności czy robią to dobrze ale fakt faktem że na kamerkach albo będą proste komendy albo fetysze z wulgarnym komentarzem

Awatar użytkownika
Desiderium19
Posty: 105

Post autor: Desiderium19 » ndz mar 01, 2020 9:57 pm

axiantis pisze:
ndz mar 01, 2020 5:07 am
Specjalnie uległy nie jestem ale byłem na kilku privach z dominacją na SU I powiem tak....... słabo.
Te "profesjonalne" dominy myślą że sam zimny głos w którym na privie nie będzie miał emocji mnie zdominuje sorry czułem się normalnie wykonując wszystkie komendy. Amatorki moim zdaniem radzą sobie lepiej ale czasami widać że brakuje im pewności czy robią to dobrze ale fakt faktem że na kamerkach albo będą proste komendy albo fetysze z wulgarnym komentarzem
To dalej jest nieprecyzyjna odpowiedź. Czego oczekujesz po takiej dominacji? Że kobieta będzie kazała dawać Ci sobie klapsy, nazywała psem, kazała nasikać i wypić? Nie wiem, zgaduję, bo na razie rozmawiamy o niczym, a ja chciałabym właśnie konkretne przykłady xD

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » ndz mar 01, 2020 11:01 pm

Desiderium19 pisze:
ndz mar 01, 2020 9:57 pm

To dalej jest nieprecyzyjna odpowiedź. Czego oczekujesz po takiej dominacji? Że kobieta będzie kazała dawać Ci sobie klapsy, nazywała psem, kazała nasikać i wypić? Nie wiem, zgaduję, bo na razie rozmawiamy o niczym, a ja chciałabym właśnie konkretne przykłady xD
Konkretne przykłady znajdziesz na filmach BDSM. To zupełnie nie moje klimaty, nie czuję i nie rozumiem tego, ale wiem, że to jest jedna z najbardziej skomplikowanych domen seksualnych perwersji/preferencji. Wręcz można by to nazwać sztuką. Kumplowałem się kiedyś z dziewczyną, która była uległą/suką i poszukiwała pana (dominatora). Była niespotykanie otwarta i sporo mi o tym opowiadała. Moim zdaniem żeby być dobrym w te klocki, trzeba w to głęboko wejść i pewnie też mieć odpowiednią osobowość, naturę. Ktoś, kto nie czuje tego klimatu raczej nie będzie dobrym masterem/dominią. Myślę, że do tego trzeba mieć przynajmniej trochę sadystyczną osobowość, albo być bardzo dobrą aktorką specjalizująca się wyłącznie w tej domenie. Ta dziewczyna twierdziła, że są specjalne szkoły/kursy dla adeptów BDSM gdzie zgłębiają tajniki tej sztuki.

Podobno najistotniejsze jest wypracowanie sobie relacji, kiedy uległy bezwzględnie podporządkowuje się dominii.
Jakby rodzaj tresury, kiedy za poprawne wykonywanie komend/zadań zostaje nagrodzony, a za uchybienia karany.
Ale może powinien wypowiedzieć się ktoś, kto głębiej poznał temat.
Tak jak napisałem na wstępie - to nie moja działka - dla mnie seks jest fajny wtedy kiedy jest wspólnym sprawianiem sobie frajdy w relacji partnerskiej, a nie dominacji/uległości. Temat tylko trochę poznałem teoretycznie za sprawą rozmów z tą znajomą.

obsequium
Posty: 5

Post autor: obsequium » ndz mar 08, 2020 8:31 pm

Dobra, skoro że sam szukam od czasu do czasu, to opiszę o co kaman :)

Kategoria pierwsza to są faceci których kręci konkretne zachowanie, konkretny fetysz, oni ci po prostu powiedzą czego chcą, jak się masz konkretnie zachować, często konkretne frazy np. sam kiedyś się bawiłem z dziewczynką która absolutnie musiała usłyszeć frazę "weź taboret" po czym "kładź się na kolana i wypnij tyłek" [do lania]. Tutaj problemu nie ma :)
Wystarczy odrobina pewności siebie (może być udawana ;) ) i inicjatywa i będzie dobrze.

Kategoria druga jest bardziej skomplikowana. Oni często albo nie wiedzą czego chcą albo są zupełnie ulegli i chcą być podporządkowani po prostu, wolą oddać inicjatywę.

Tutaj kluczem jest: pewność siebie i inicjatywa po twojej stronie. Moja rada: pomyśl dokładnie jak chciałabyś żeby twój idealny seks wyglądał, i realizuj go konsekwentnie :) Ustaw faceta tak jak tobie odpowiada! Bądź pewna siebie, wiedz czego chcesz :)

To takie rady ramowe :D Teraz przechodzimy do konkretów. Co się nazywa, jak i w jaki sposób:

Większości facetów zależy na tzw. JOI czyli "Jerk-off Instructions" czyli po naszemu - "Jak konia walić mi mów".

I nie - nie chodzi tu o "Wal sobie", tylko. Siadasz sobie Pani wygodnie w fotelu, i mówisz: "Chwyć w dwa paluszki, i powoli przesuwaj w górę i w dół" i zacznij powoli (raz na 3-5s), stukać paznokciem w kawałek drewna (Stolik, ramę łóżka etc.) "tak jest, powoli, w rytmie", i tak przez minutę czy dwie, "Możesz teraz wziąść w rękę", powoli, szybciej, stop, szybciej, powoli, szybciej, stop, czekaj, czekaj, powoli, szybciej, szybciej, teraz mocno! STOP! powoli. powiedziałam powoli! I minuty (i żetony) lecą. Po kilku(nastu/dziesięciu) minutach pora na finał. "Teraz szybko aż będziesz gotowy dojść ale jeszcze nie dochodź, jak się spuścisz to pożałujesz!" Co prowadzi nas do:

tortury orgazmem Gość już jest na krawędzi i błaga (na pewno powinien błagać ;) ) żeby pozwolić mu dojść. Masz następujące wyjścia:

- Odmowa/Denial - "Przepraszam słonko, ale nie zasłużyłeś żeby dojść. Przestań natychmiast. PUŚĆ! Powiedziałam. Dzisiaj już koniec, ale jak przyjdziesz jutro kto wie...."
- Edging/Na krawędzi - To jest stan kiedy delikwent jest już blisko, blisko, już prawie, czasem poza jego kontrolą, musi trzymać.... czasami mu się udaje a czasem nie, czasami będzie cię błagał żebyś pozwoliła mu przestać się masturbować (serio), bo już nie może, a wie że nie może dojść bez pozwolenia. Można zatrzymać, kazać ochłonąć ... i zacząć od początku!
- Zujnowany orgazm/Ruined - Nie jest to łatwe, ale w momencie kiedy facet jest naprawdę blisko orgazmu, i już zaczyna już cieknąć (dosłownie), jeśli zaprzestanie się wtedy stymulacji ("PUŚĆ! Ręce za siebie!"), to nastepuje najbardziej wkurwiający orgazm w życiu, jest naprawdę chujowy, pozostawia niedosyt i prawie fizyczny ból, bezgraniczne pragnienie więcej, i wrażenie straconej szansy.... Ale niektórzy to lubią ;)
- Orgazm właściwy - Uwarunkowany dobrym zachowaniem oczywiście, i myślami skierowany tylko w stronę łaskawej Pani która na takowy pozwoliła.

Do tego jest jeszcze tortury po orgaźmie (Post orgasm torture), czyli na przykład zmuszanie do dalszej masturbacji.

Dalej mamy Tortury penisa i jąder - Ball Busting/CBT (Cock & Balls Torture) - Jak sama nazwa wskazuje, tortury mogą być różne, np. możesz rozkazać że każdemu ruchowi w górę i w dół przy waleniu konia musi towarzyszyć klaps w jajka. Klamerki, wosk, walenie dłonią, walenie pięścią, pasem, palcatem, łyżką drewnianą, itd. itp.
Niektórzy to lubią (ja zdecydowanie nie), nawet dla tych co nie lubią moze być stosowane jako kara !

Poniżanie (SPH/Humiliation), ważna różnica - poniżanie != obrażanie. "Nie mogę uwierzyć że masz tak małego fiuta, właściwie moment, chyba muszę znaleźć lupę, bo inaczej twojego ptaka nie znajdę", "Nie dziwię się że żona cię nie chce pieprzyć, takiego bezużytecznego faceta, ja też bym nie tknęła, przynajmniej masz pieniądze bo inaczej..."
"Naprawdę głupi jesteś, czy tylko grasz idiotę, dałąm ci prostą instrukcję, a nawet tego nie potrafisz?"
Osobiście nie cierpię, i zupełnie nie lubię, ale są fani którzy lubią być mieszani z błotem, albo słyszeć jakiego mają bezwartościowego fiuta.

Dominacja Finansowa - zazwyczaj sprowadza się do: "Och słoneczko, naprawdę chcesz dojść, myślisz że zasłużyłeś? no nie wiem... wiesz co zrobimy tak, potrzebuję nową torebkę, jak mi przelejesz 2000żetonów, to pozwolę ci dojść i zlizać spermę z moich stopek".
Może mieć też formę kar finansowych za brak posłuszeństwa.

Instrukcje/Tresura - Wiesz jak się trenuje pieski? Przynajmniej w teorii? No. To to.

Odgrywanie ról role play - Policjantka/złodziej, Szefowa, podwałdny, pielęgniarka/pacjent, nauczycieka/uczeń. itd. itp.

łykanie spermy cum eating - Facet najpier wali konia, a potem musi zlizywać własną spermę.

Inne pokrótce:

- Napisy na ciele / Body writing - "Własność mojej Pani Bożenki", brzmiał napis nad moim fiutem zamkniętym w klatce cnoty.
- Ocena fiuta / Cock rating - Co _naprawdę_ myślisz o fiucie ci okazanym
- Mamusia/Mommydom - "Mówiłam ci syneczku że masz zjeść warzywka, tak? Nie zjadłeś to trzeba będzie ukarać" - chodzi o klimat :)

---

Teraz pytanie jak to wszystko przez internety - well, tutaj wiele zależy od dobrej woli uległego/łej, ale ona w sumie za to płaci więc tego chce więc jest ok :)


W razie pytań wal :)

PS. A, kilka tipów na koniec:

- warto ustalić tzw. safe-wordy - na przykład "miej litość" znaczy autentycnzie mniej litość, a wszelkie inne formy błagania (w tym "litości"), mozesz spokojnie ignorować.
- Jak masz problemy które błagania respektować a które nie - zaopatrz się w kostkę albo monetę, reszka pozwalasz, orzeł niech cierpi :)
- Jak już wspomniałem ważna jest inicjatywa i pewność siebie, najlepiej na początku powiedzieć, "jedziemy według moich zasad, ale jakbym przesadziła, użyj safe-word, albo napisz mi w nawiasach np: (chciałbym dojść) w trakcie sesji na krawędzi"

Awatar użytkownika
Desiderium19
Posty: 105

Post autor: Desiderium19 » wt mar 10, 2020 8:23 pm

obsequium pisze:
ndz mar 08, 2020 8:31 pm
Ooo, i to jest konkretna odpowiedź :) Bardzo Ci dziękuję za taką obszerność - nie wiem, czy kiedyś skorzystam, bo dominacja/uległość nie jest w 100% w moim spektrum zainteresowań, ale teraz chociaż mogę sobie wyobrazić, jak to może wyglądać przez internet ;P Na żywo, to nie trudno, ale na kamerkach jakoś nigdy mi to nie potrafiło się wyobrazić :lol:

mefi_XXX
Posty: 1

Post autor: mefi_XXX » wt kwie 07, 2020 3:40 pm

Dalej mamy Tortury penisa i jąder - Ball Busting/CBT (Cock & Balls Torture) - Jak sama nazwa wskazuje, tortury mogą być różne, np. możesz rozkazać że każdemu ruchowi w górę i w dół przy waleniu konia musi towarzyszyć klaps w jajka. Klamerki, wosk, walenie dłonią, walenie pięścią, pasem, palcatem, łyżką drewnianą, itd. itp.

co do CBT to ja je lubię :) wszystko zależy od preferencji.

przydatne tu będą np sznurek albo sznurówka to zawiązania jąder i penisa. Przy czerwonych jądrach uderzanie w nie drewnianą łyżką daje odpowiedni efekt.

Doświadczałem też na sobie podwiązywanie butelek wody do jąder i bujanie butelkami, zabawa kostkami lodu + wosk na jądra, sos tabasco, pasta do zębów na główkę. Ciekawym doznaniem są też patyczki do uszu spryskane perfumami, które wsuwa się w cewkę moczową, nawet 3 sztuki. Związane jądra ii penis + patyczki w cewce i można walić konia, a już połączone to z instrukcją masturbacji to już w ogóle :)

Niektórzy lubią bawić się z igłami, ale to już za dużo jak dla mnie

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » pn kwie 13, 2020 12:05 pm

mefi_XXX pisze:
wt kwie 07, 2020 3:40 pm
Dobre, dobre... Tortury Jądrowe - żeby tylko nie skończyło się jak w Czernobylu ;)

W sumie naszła mnie myśl o torturach jądrowych - wsadzać delikwentowi w dupsko pręt paliwowy z reaktora jądrowego.
Elektryzujące doznanie gdy cząstki alfa myziają jelito grube ;)

No dobra, żarty na (z)bok, nie ładnie naigrywać się z cudzych perwersji.

Tak tylko się zastanawiam, co te wszystkie laski trzepiące kasę na SU myślą sobie czytając te fantazje i pomysły najaranych facetów ?
Czy "czują bluesa" i robią się od tego wilgotne, czy może nabierają coraz większej pogardy wobec samców ?
Skłaniałbym się ku drugiej hipotezie.

Ale może się nie znam.

ODPOWIEDZ