Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Agneess

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
slodkadzidzia
Posty: 24

Re: Agneess

Post autor: slodkadzidzia » pn lis 25, 2019 6:09 pm

ZAPOMNIAŁAM DODAĆ :) KOLEŚ DAJE CI RABAT :) A TY MASZ CZELNOŚĆ PISAĆ ŻE ,, CHCE WIĘCEJ ,, :shock: JPR -! TO TRZEBA MIEĆ TUPET :o ;)

slodkadzidzia
Posty: 24

Post autor: slodkadzidzia » pn lis 25, 2019 6:12 pm

KURDE NO NIE MOGĘ :) ,, PRZYKRO MI ŻE TAK SIĘ ZACHOWAŁEŚ ,, :lol: -
GORYL ! KURDE CO ZA FRAJERSTWO UPOMINAĆ SIĘ O SWOJE PIENIĄDZE :lol:
NIE ZACHOWUJ SIĘ TAK , RÓB WSZYSTKO WSZYSTKIM ZA FREE :)) MY BĘDZIEMY SIĘ WZBOGACAĆ , A TY I TWOJE PIESKI I KOTKI BĘDZIECIE JEŚĆ KIT Z OKIEN ;) ALBO TYNK ZE ŚCIAN ;) NIE UMIESZ TEGO WYTŁUMACZYĆ SWOIM PUPILOM , TO AGNEESS CI POMOŻE :lol:

robertxxx
Posty: 63

Post autor: robertxxx » pn lis 25, 2019 6:35 pm

następnym razem niech pójdzie do serwisu, dość ze straci sprzet na jakiś czas to niech jeszcze tam wytłumaczy ze ma działać pod showup :lol:

IsaDora85
Posty: 41

Post autor: IsaDora85 » pn lis 25, 2019 8:49 pm

Witam jeśli chodzi o Goryla to bardzo fajny i w porządku chłopak też go znam i mi też pomagał i poświęcał mi swój cenny czas żeby mi ustawić obraz, dzwięk , kamerkę itp:) Złego słowa nie mogę o nim powiedzieć i napisać. To chłopak o dobrym i ciepłym charakterze i sercu:) i niejedna dziewczyna śmiało mogła by mieć go za chłopaka:) Ile razy jest tak że u mnie na transmisji siedzie 30 osób i nie napisze że Isadora nie masz obrazu, zacina ci itp:p A Goryl wpada jak burza do mnie nieraz i mi pisze że mi obraz stoi itp:P. Ja myślę jest u mnie 30 osób czemu nikt do mnie nie napisze? hahahah:P Chłopaki dla was skierowane te słowa proszę dobrze przeczytać i zapamiętać! Jeśli mi się robi z obrazem coś nie tak proszę pisać ok? Bo ja nie zawsze mam podgląd żeby zobaczyć jaki mam obraz. Cytuje ....''Ja chłopaki nie widzę jak wam stoi':P Proszę mi pisać że mi .....''Obraz stoi'':P Pozdrawiam ciebie Gorąco Goryl ;)

shape89
Posty: 93

Post autor: shape89 » wt lis 26, 2019 7:23 pm

IsaDora85 pisze:
pn lis 25, 2019 8:49 pm
Witam jeśli chodzi o Goryla to bardzo fajny i w porządku chłopak też go znam i mi też pomagał i poświęcał mi swój cenny czas żeby mi ustawić obraz, dzwięk , kamerkę itp:) Złego słowa nie mogę o nim powiedzieć i napisać. To chłopak o dobrym i ciepłym charakterze i sercu:) i niejedna dziewczyna śmiało mogła by mieć go za chłopaka:) Ile razy jest tak że u mnie na transmisji siedzie 30 osób i nie napisze że Isadora nie masz obrazu, zacina ci itp:p A Goryl wpada jak burza do mnie nieraz i mi pisze że mi obraz stoi itp:P. Ja myślę jest u mnie 30 osób czemu nikt do mnie nie napisze? hahahah:P Chłopaki dla was skierowane te słowa proszę dobrze przeczytać i zapamiętać! Jeśli mi się robi z obrazem coś nie tak proszę pisać ok? Bo ja nie zawsze mam podgląd żeby zobaczyć jaki mam obraz. Cytuje ....''Ja chłopaki nie widzę jak wam stoi':P Proszę mi pisać że mi .....''Obraz stoi'':P Pozdrawiam ciebie Gorąco Goryl ;)
Gorylowi zawsze stoi :lol:

Showka
Posty: 4

Post autor: Showka » śr lis 27, 2019 12:58 pm

slodkadzidzia pisze:
pn lis 25, 2019 6:07 pm
Hmmmm ... Długo się zastanawiałam czy się wtrącić ... Stwierdziłam że nie ma co bo raczej jestem ostatnia do tego typu sytuacji ..
Jednak po tym co przeczytałam , tym bardziej że znam tą sprawę , postanowiłam że wyrażę Swoją opinie :) i może uświadomię Panią Agneess że to jak się zachowała jest najzwyczajniej w świecie FRAJERSKIE :) Moja droga , znam tą historię , powiem więcej czytałam nawet wasze wiadomości :) w których zdeklarowałaś się że zapłacisz mu w żetonach :) których do dzisiaj nie widzi :)
GORYL - którego prosiłaś o pomoc wywiązał się z umowy , wykonał swoją pracę a mianowicie naprawił Ci wszystko z czym miałaś problem ... Z góry napisał ile chce od Ciebie pieniążków , mało tego dał Ci rabat :) to już w ogóle jest skecz :) a Ty i tak to olałaś :) potraktowałaś go tak jak sama byś na pewno nie chciała być potraktowana :) a życzę Ci tego z całego serca :) KARMA WRACA :) Ty zapewne nie zrobiłabyś nikomu prv na kredyt zaufania :) a wiesz dlaczego ? bo sama jesteś gołosłowna :) Ja robię różne rzeczy ... a wiesz dlaczego BO UFAM SOBIE :) to najważniejsze :) wierzę też w ludzi :) Czyli mam to czego za pewne Ty nie posiadasz :) .GORYL - To człowiek o DOBRYM SERCU ! - Moim skromnym zdaniem - AŻ ZA DOBRYM :) ALE CO JA BĘDĘ MU PRAWIĆ MORAŁY - SKORO SAMA NIE JESTEM LEPSZA :) Ale tak jak napisałam KARMA WRACA :) wiec wierzę że i do nas wróci w dobrej postaci :) Do Ciebie natomiast nie koniecznie :) ... Korzystałam z jego pomocy nie jednokrotnie - za każdym razem pomógł :) nigdy się nie zawiodłam :) Wiem i Ty też powinnaś to wiedzieć z autopsji ( jeżeli wiesz co to słowo oznacza ) że CZAS TO PIENIĄDZ :) :* Pisząc o nim że jest zachłanny ,chyba miałaś na myśli samą siebie :) coś na zasadzie ,,Sądze Ciebie według siebie ,, To Ty Moja Panno się nie wywiązałaś z umowy , więc jeśli ktoś tu jest zachłanny to nikt inny niż Ty :) i to o 120zł :)) ;) kurde :) Następnym razem idź do serwisu oddaj sprzęt do naprawy :) i powiedz że zapłacisz jak dostaniesz wypłatę :) :lol: Po prostu żałosne :) bo byś nie dostała sprzętu do rąk , jego błąd był taki że Ci zaufał :) ( wiara w ludzi ;) ) i najpierw jak nam wszystkim wykonał pracę ,stracił czas ... a potem oczekiwał na pieniążki ... z tą różnicą że My wszystkie zawsze się wywiązałyśmy z umowy :) Ja nawet z nawiązką :) Bo nie oszukujmy się moje 10 min tutaj to jego 3-4 godziny pracy :) Z niecierpliwością będę czekać na to co odpiszesz :) A TYMCZASEM POZDRAWIAM :) Uczciwa i Sumienna Panno :)
Lubię to ! :)

slodkadzidzia
Posty: 24

Post autor: slodkadzidzia » ndz gru 08, 2019 11:15 pm

;) 😘

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt gru 10, 2019 7:57 pm

slodkadzidzia pisze:
pn lis 25, 2019 6:12 pm
KURDE NO NIE MOGĘ :) ,, PRZYKRO MI ŻE TAK SIĘ ZACHOWAŁEŚ ,, :lol: -
GORYL ! KURDE CO ZA FRAJERSTWO UPOMINAĆ SIĘ O SWOJE PIENIĄDZE :lol:
NIE ZACHOWUJ SIĘ TAK , RÓB WSZYSTKO WSZYSTKIM ZA FREE :)) MY BĘDZIEMY SIĘ WZBOGACAĆ , A TY I TWOJE PIESKI I KOTKI BĘDZIECIE JEŚĆ KIT Z OKIEN ;) ALBO TYNK ZE ŚCIAN ;) NIE UMIESZ TEGO WYTŁUMACZYĆ SWOIM PUPILOM , TO AGNEESS CI POMOŻE :lol:
Nie wiem czy wy się będziecie wzbogacać czy nie to wasza sprawa Sara.

Nigdy to co zostało zarobione prze zemnie , na pomocy w żetonie , przelewach , itd nie trafiło do mnie na moje osobiste wydatki potrzeby.
Wszystko zawsze szło na karmę dla tych kotów.

Nigdy nie było tak że koty ,nie miały karmy jadły co kol wiek (jakiś tynk czy odpady z śmietnika) nigdy nie brakło mi na to wszystko a nie jest to takie trudne utrzymać 1 czy 2 sztuki kotów.
Miesięczny koszt utrzymania 10 kotów to 14kg karmy to 140 zł bo karma z biedronki po 10 zł i wystarcza nieraz się dokupi jak zaczyna zapas braknąć.

Nie wiem co za ludzie jak to można nazwać ludźmi podrzucając stale koty no już jest 10 sztuk.
Policja już nie raz została poinformowana o takich podrzutach, w kartonach lub prosto z samochodu pod dom , jednej zimy 3 lata temu kota małego wyrzucił ktoś z auta w śnieg w zaspę a po miesiącu następnego.
Ktoś sobie pomyśli ,zbieram je celowo no nie zbieram ale zmarnować na pastwę losu nie dam , takie mamy czasy że nie ma kar itd na to.
Nie ma bo nigdy się nikogo nie złapię, ja na takich ludzi co zabijają zwierzęta bo inaczej tego nazwać nie można ,określenia nie maminego jak dno.

Z panią Agness dawno temat zamknięty, Dziękuję Sara showka i całej reszcie ,twoje pisanie i całej reszty nic nie da , ja się nauczyłem żyć że trzeba liczyć na siebie a potem na dobrych uczciwych ludzi.

Agneess
Posty: 2

Post autor: Agneess » sob sty 25, 2020 1:41 pm

Znacie sprawę..proszę Was..może kiedyś doznacie tego co ja....czego nie zyczę....temat na rok.....pozdrawiam..................

Sexy-Samanta
Posty: 1

Post autor: Sexy-Samanta » sob lut 01, 2020 8:12 pm

Z Gorylem znamy się dobrych ładnych lat, i nie mogę o nim żadnego złego słowa powiedzieć. Można na niego zawsze liczyć. A Paną Agness pozostawię bez komentarza :? :evil:

ODPOWIEDZ