Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Seks mojej dziewczyny z kimś innym

Co nas kręci, co nas podnieca.
kammat
Posty: 4

Seks mojej dziewczyny z kimś innym

Post autor: kammat » pt cze 14, 2019 9:40 am

Bardzo mnie podnieca seks mojej dziewczyny z obcym facetem, kiedyś była moja dziewczyna mnie zdradziła wybaczyłem jej i bardzo mnie podniecało jak myślałem, że ostatnio robiła to z kimś innym. Nie toleruje zdrady, ale podnieca mnie sama myśl, że ktoś inny uprawia seks z moja narzeczona. Czy ktoś z was też tak ma?

spieler
Posty: 3

Post autor: spieler » pt cze 14, 2019 11:12 am

ja mam to samo :) i wlasnie mysle czy nie sprobowac jej na to namowic :)

kammat
Posty: 4

Post autor: kammat » pt cze 14, 2019 11:27 am

Reakcja może być rożna :D

spieler
Posty: 3

Post autor: spieler » pt cze 14, 2019 11:42 am

kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;p

Trollosiewicz
Posty: 66

Post autor: Trollosiewicz » pn cze 17, 2019 4:57 pm

kammat pisze:
pt cze 14, 2019 9:40 am
Bardzo mnie podnieca seks mojej dziewczyny z obcym facetem, kiedyś była moja dziewczyna mnie zdradziła wybaczyłem jej i bardzo mnie podniecało jak myślałem, że ostatnio robiła to z kimś innym. Nie toleruje zdrady, ale podnieca mnie sama myśl, że ktoś inny uprawia seks z moja narzeczona. Czy ktoś z was też tak ma?
Skoro wybaczyłeś dziewczynie zdradę i podnieca Cię myślenie o tym, to wniosek jest taki, że jednak tolerujesz zdradę :)

TylkoSexDziki
Posty: 33

Post autor: TylkoSexDziki » śr cze 19, 2019 5:06 pm

spieler pisze:
pt cze 14, 2019 11:42 am
kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;p
Nawet nie wiecie ile kobiet myśli o tym samym ale żadna się nie przyzna bo będzie uważana za szmatę, dzi..ke itp.
Miałam taki okres z byłym że chcieliśmy tego spróbować. Nawet kazał organizować mi mężczyznę bo też chciałam tego spróbować, ale niestety jak już zauważył się faktycznie zabrałam się do poszukiwań to się wku...wil i awantura murowana 🤣🤣🤣🤣

Mrhidden
Posty: 3

Post autor: Mrhidden » czw cze 20, 2019 4:08 am

Wszyscy próbujemy oszukać naturę... Człowiek to SSAK, a SSAKi są poligamiczne ;)

Awatar użytkownika
daddytom
Posty: 3

Post autor: daddytom » czw cze 20, 2019 2:40 pm

ciekawe pomysł nie ma co

cuckie22
Posty: 21

Post autor: cuckie22 » sob cze 22, 2019 2:42 am

Twoja dziewczyna polubi ruchanie się przy tobie, później będziesz musiał stawiać fiuty dla niej

manix666
Posty: 1

Post autor: manix666 » ndz cze 23, 2019 12:41 am

ja mam tak samo ale chodzi o moją żonę. wobrazam sbie ze rucha ją ktos inny, a ja na to patrzę :D

ODPOWIEDZ