Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Agneess

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Agneess

Post autor: GORYL » sob cze 15, 2019 3:08 pm

Tej pani przedstawiać nie trzeba od lat na showup.tv.
Ostatnio zmieniony śr paź 09, 2019 2:45 pm przez GORYL, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » śr paź 09, 2019 2:35 pm

Bardzo się pomyliłem co do tej pani, bardzo mnie zawiodła.

sebek669
Posty: 2

Post autor: sebek669 » czw paź 10, 2019 1:10 pm

Witam.
Na czym się zawiodłeś???
Byłem u niej wiele razy na priwku i nie żałuję!
Bawi się na maksa, spontanicznie i nie udaje niczego.
Ceny co do jakości są rozsądne.
I to jej urocze gadanie (ale zawsze przedłuża priwy )
Mega Pozytywna kobieta, z którą można pogadać o czymś więcej niż cycki cipa dupa!
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw paź 10, 2019 1:38 pm

Tu nie chodzi o kamery privki i pokazy sebek669. Ta Pani mnie zawiodła bardzo, Koniec tematu dla mnie to zamknięty rozdział.

Vicente
Posty: 29

Post autor: Vicente » wt paź 29, 2019 9:56 am

Wyjątkowa szalona kobieta !

Agneess
Posty: 2

Post autor: Agneess » ndz lis 24, 2019 12:00 pm

Goryl...............to tak jest- jak się zachłannym bywa ........... :o było tak spoko .!...a chciałeś więcej.........!!!!.............Przykro mi ,że tak się zachowałeś.....i jeszcze po mnie jeżdzisz....ech............. :roll: .....ale widzę,że ja nie pierwsza......czytam własnie komentarze.....................Pozdrawiam....

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » ndz lis 24, 2019 6:32 pm

Jednak zrozumieć idzie to jak ktoś mnie nazywa zachłanny to już wielka przesada.
Nie raz pomagalem ogólnie pisze, za darmo a nawet wielo krotnie.
Nie ja to zaczołem na forum, i obrażać się nie dam tej pani co ma problem z dotrzymaniem słowa i terminu. Wiele razy dałem jej czas na to sama wybrała termin i tak się nie robi.
Nie rozumiesz ? czy nie chcesz bo to rużnica.

Showka
Posty: 4

Post autor: Showka » pn lis 25, 2019 2:22 pm

Cześć,

Z góry zaznaczam, że wypowiadam się tu jako osoba bezstronna. Mianowicie nieco słyszałam o tej sytuacji i osobiście uważam Agneess, że to Ty zachowałaś się bardzo nie w porządku, ponadto trzeba mieć jakikolwiek merytoryczny powód aby oskarżać kogoś o zachłanność. Z pewnością pamiętasz, jak P. vel GORYL miał dostęp do Twojego konta i sporej ilości żetonów. I gdyby szedł za ciosem osoby zachłannej i pazernej z pewnością by Ci tych środków nie przelał na konto, co więcej to Ty korzystałaś z jego pomocy bo za usługę płaci się z góry a Ty tego nie zrobiłaś. Przykro mi jest, gdy ktoś kto jest w porządku wobec drugiego człowieka zazwyczaj zostaje potraktowany jak gówno. Znam P. 2 lata i nigdy nie rościł ode mnie pieniędzy za pomoc, aczkolwiek jestem świadoma tego, że jeżeli ktoś poświęca swój czas na to aby zrobić mój sprzęt pod stream i zrobić za mnie to czego ja sama nie jestem w stanie to należy się za to rozliczyć. Gdy był złośliwy i chciał Ci zaszkodzić to zgłosił by sprawę tam gdzie trzeba i miałabyś problemy. Nie wiem czy jesteś świadoma, że poprzez czerpanie korzyści majątkowej i nie odprowadzanie podatku od tego narażasz państwo na straty. Tak na koniec, nie traktuj ludzi w taki sposób w jaki sama nie chciałabyś być traktowana. Pozdro
Ostatnio zmieniony pn lis 25, 2019 5:05 pm przez Showka, łącznie zmieniany 1 raz.

Krzysiek02o
Posty: 1

Post autor: Krzysiek02o » pn lis 25, 2019 2:56 pm

Showka pisze:
pn lis 25, 2019 2:22 pm
Cześć,

Z góry zaznaczam, że wypowiadam się tu jako osoba bezstronna. Mianowicie nieco słyszałam o tej sytuacji i osobiście uważam Agneess, że to Ty zachowałaś się bardzo nie w porządku, ponadto trzeba mieć jakikolwiek merytoryczny powód aby oskarżać kogoś o zachłanność. Z pewnością pamiętasz, jak Piotrek vel GORYL miał dostęp do Twojego konta i sporej ilości żetonów. I gdyby szedł za ciosem osoby zachłannej i pazernej z pewnością by Ci tych środków nie przelał na konto, co więcej to Ty korzystałaś z jego pomocy bo za usługę płaci się z góry a Ty tego nie zrobiłaś. Przykro mi jest, gdy ktoś kto jest w porządku wobec drugiego człowieka zazwyczaj zostaje potraktowany jak gówno. Znam Piotrka 2 lata i nigdy nie rościł ode mnie pieniędzy za pomoc, aczkolwiek jestem świadoma tego, że jeżeli ktoś poświęca swój czas na to aby zrobić mój sprzęt pod stream i zrobić za mnie to czego ja sama nie jestem w stanie to należy się za to rozliczyć. Gdy był złośliwy i chciał Ci zaszkodzić to zgłosił by sprawę tam gdzie trzeba i miałabyś problemy. Nie wiem czy jesteś świadoma, że poprzez czerpanie korzyści majątkowej i nie odprowadzanie podatku od tego narażasz państwo na straty. Tak na koniec, nie traktuj ludzi w taki sposób w jaki sama nie chciałabyś być traktowana. Pozdro
Nie sądziłem, że na tym portalu są jeszcze normalne kobiety, które kierują się jakimś wartościami w życiu.

slodkadzidzia
Posty: 24

Post autor: slodkadzidzia » pn lis 25, 2019 6:07 pm

Hmmmm ... Długo się zastanawiałam czy się wtrącić ... Stwierdziłam że nie ma co bo raczej jestem ostatnia do tego typu sytuacji ..
Jednak po tym co przeczytałam , tym bardziej że znam tą sprawę , postanowiłam że wyrażę Swoją opinie :) i może uświadomię Panią Agneess że to jak się zachowała jest najzwyczajniej w świecie FRAJERSKIE :) Moja droga , znam tą historię , powiem więcej czytałam nawet wasze wiadomości :) w których zdeklarowałaś się że zapłacisz mu w żetonach :) których do dzisiaj nie widzi :)
GORYL - którego prosiłaś o pomoc wywiązał się z umowy , wykonał swoją pracę a mianowicie naprawił Ci wszystko z czym miałaś problem ... Z góry napisał ile chce od Ciebie pieniążków , mało tego dał Ci rabat :) to już w ogóle jest skecz :) a Ty i tak to olałaś :) potraktowałaś go tak jak sama byś na pewno nie chciała być potraktowana :) a życzę Ci tego z całego serca :) KARMA WRACA :) Ty zapewne nie zrobiłabyś nikomu prv na kredyt zaufania :) a wiesz dlaczego ? bo sama jesteś gołosłowna :) Ja robię różne rzeczy ... a wiesz dlaczego BO UFAM SOBIE :) to najważniejsze :) wierzę też w ludzi :) Czyli mam to czego za pewne Ty nie posiadasz :) .GORYL - To człowiek o DOBRYM SERCU ! - Moim skromnym zdaniem - AŻ ZA DOBRYM :) ALE CO JA BĘDĘ MU PRAWIĆ MORAŁY - SKORO SAMA NIE JESTEM LEPSZA :) Ale tak jak napisałam KARMA WRACA :) wiec wierzę że i do nas wróci w dobrej postaci :) Do Ciebie natomiast nie koniecznie :) ... Korzystałam z jego pomocy nie jednokrotnie - za każdym razem pomógł :) nigdy się nie zawiodłam :) Wiem i Ty też powinnaś to wiedzieć z autopsji ( jeżeli wiesz co to słowo oznacza ) że CZAS TO PIENIĄDZ :) :* Pisząc o nim że jest zachłanny ,chyba miałaś na myśli samą siebie :) coś na zasadzie ,,Sądze Ciebie według siebie ,, To Ty Moja Panno się nie wywiązałaś z umowy , więc jeśli ktoś tu jest zachłanny to nikt inny niż Ty :) i to o 120zł :)) ;) kurde :) Następnym razem idź do serwisu oddaj sprzęt do naprawy :) i powiedz że zapłacisz jak dostaniesz wypłatę :) :lol: Po prostu żałosne :) bo byś nie dostała sprzętu do rąk , jego błąd był taki że Ci zaufał :) ( wiara w ludzi ;) ) i najpierw jak nam wszystkim wykonał pracę ,stracił czas ... a potem oczekiwał na pieniążki ... z tą różnicą że My wszystkie zawsze się wywiązałyśmy z umowy :) Ja nawet z nawiązką :) Bo nie oszukujmy się moje 10 min tutaj to jego 3-4 godziny pracy :) Z niecierpliwością będę czekać na to co odpiszesz :) A TYMCZASEM POZDRAWIAM :) Uczciwa i Sumienna Panno :)

ODPOWIEDZ