Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Slodkie_Serce

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
shape89
Posty: 93

Slodkie_Serce

Post autor: shape89 » pn lis 11, 2019 12:21 am

Zauważalnie przytyła w porównaniu do początków jej kariery na su, do tego dupa wiecznie cała w krostach, za bardzo kopiuje Cukierka, jej koński śmiech rozwala :mrgreen:

_666_
Posty: 27

Post autor: _666_ » pt lis 15, 2019 10:56 am

Chyba młodziutka

Nibylandiaxxxx
Posty: 7

Post autor: Nibylandiaxxxx » czw sty 23, 2020 3:26 am

lodzikDla_Niej pisze:
czw sty 23, 2020 3:19 am
shape89 pisze:
pn lis 11, 2019 12:21 am
Zauważalnie przytyła w porównaniu do początków jej kariery na su, do tego dupa wiecznie cała w krostach, za bardzo kopiuje Cukierka, jej koński śmiech rozwala :mrgreen:
To jest przecież siostra Cukierka
Głos identyczny cukierkowy ;)

Nowy_Barmanos_69_
Posty: 35

Post autor: Nowy_Barmanos_69_ » czw sty 23, 2020 12:52 pm

Nibylandiaxxxx pisze:
czw sty 23, 2020 3:26 am
lodzikDla_Niej pisze:
czw sty 23, 2020 3:19 am
shape89 pisze:
pn lis 11, 2019 12:21 am
Zauważalnie przytyła w porównaniu do początków jej kariery na su, do tego dupa wiecznie cała w krostach, za bardzo kopiuje Cukierka, jej koński śmiech rozwala :mrgreen:
To jest przecież siostra Cukierka
Głos identyczny cukierkowy ;)
Raczej na siostrę Cukierka ona nie wygląda, zupełnie inna sylwetka i uroda

lucjano198
Posty: 51

Post autor: lucjano198 » czw sty 23, 2020 8:07 pm

Nowy_Barmanos_69_ pisze:
czw sty 23, 2020 12:52 pm
Nibylandiaxxxx pisze:
czw sty 23, 2020 3:26 am
lodzikDla_Niej pisze:
czw sty 23, 2020 3:19 am


To jest przecież siostra Cukierka
Głos identyczny cukierkowy ;)
Raczej na siostrę Cukierka ona nie wygląda, zupełnie inna sylwetka i uroda
Jest spore. Uśmiech, głos i śmiech - identycznie brzmią, tak samo! piersi oraz ciało - też nawet podobne, jak ma wyglądać, skoro między nimi, jest 15 lat różnicy?

lucjano198
Posty: 51

Post autor: lucjano198 » czw sty 23, 2020 8:07 pm

Nowy_Barmanos_69_ pisze:
czw sty 23, 2020 12:52 pm
Nibylandiaxxxx pisze:
czw sty 23, 2020 3:26 am
lodzikDla_Niej pisze:
czw sty 23, 2020 3:19 am


To jest przecież siostra Cukierka
Głos identyczny cukierkowy ;)
Raczej na siostrę Cukierka ona nie wygląda, zupełnie inna sylwetka i uroda
Jest spore. Uśmiech, głos i śmiech - identycznie brzmią, tak samo! piersi oraz ciało - też nawet podobne, jak ma wyglądać, skoro między nimi, jest 15 lat różnicy?

CcCyyy
Posty: 33

Post autor: CcCyyy » czw sty 23, 2020 8:55 pm

lucjano198 pisze:
czw sty 23, 2020 8:07 pm
Jest spore. Uśmiech, głos i śmiech - identycznie brzmią, tak samo! piersi oraz ciało - też nawet podobne, jak ma wyglądać, skoro między nimi, jest 15 lat różnicy?
Kompletne pomieszanie z poplątaniem.
Ktoś o różnicach, a ty pisząc - "jest spore" - wyliczasz podobieństwa.
Ta różnica wieku... to twoja interpretacja, pobożne życzenie, czy fakty?
Skąd taka wiedza? Z kart? Z układu chmur na niebie? Plotki?

Coś ci w telefonie szwankuje, bo powielasz te same posty w tematach. ;)

wojtas1177
Posty: 68

Post autor: wojtas1177 » pt sty 24, 2020 1:36 am

słodka, dziewczęca, naturalna !!

Victoirie1987
Posty: 3

Post autor: Victoirie1987 » czw maja 14, 2020 1:00 am

Czasem z nudy przeglądam transmisje kiedy sama nie nadaję i naszła mnie dziś taka myśl...Nie macie wrażenia że Slodkie_serce jest spełnieniem fantazji o małej dziewczynce ( takich niemal graniczących z pedofilią ) ? Sama dziewczyna jest bardzo fajna, ładna, wesoła, ogólne wrażenie super ale coś czuję że jej widzowie mają jazdę na punkcie małych dziewczynek bo ona sama taką postać odgrywa...Co o tym myślicie?

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » czw maja 14, 2020 12:36 pm

Victoirie1987 pisze:
czw maja 14, 2020 1:00 am
coś czuję że jej widzowie mają jazdę na punkcie małych dziewczynek bo ona sama taką postać odgrywa...Co o tym myślicie?
Bo ma pokój urządzony jak dziecinny ? XD Trochę za rzadko do niej zaglądałem, żeby ocenić, ale nie miałem wrażenia, żeby zachowywała się jak lolitka. Taka najbardziej "małoletnia", z twarzy to EvaLabora, z języka ciała, mimiki, to Cute_Bunny, a z figury Cute_Lady. A najbardziej "małoletnia", tak ogólnie, to wydaje mi się _HAPPINESS_. Młode ciało, młody głosik, faktycznie sprawia wrażenie, takiej świeżej nastki. Zastanawia mnie, czy jeśli kogoś kręcą bardzo nieletnie, to zaspokoi go dorosła kobieta udająca dziewczynkę? Wydaje mi się to wątpliwe - podobnie jak shemale, udający kobietę , nie będzie atrakcyjny dla normalnego faceta. Sukienka i szminka nie zrobią z chłopa kobiety, podobnie miś na tapczanie i warkoczyki nie zrobią z dorosłej dziecka... Jednak ludzie mają całe spektrum perwersji i jak to mówią "każda potwora znajdzie swego amatora" tak shemale, jak i dorosła pani zgrywająca lolitkę. Slodkie_Serce wydaje mi się bardzo sympatyczna, ale jakoś nigdy nie posiedziałem dłużej na jej transmisji, więc w jej kwestii taki ze mnie "ekspert" co z koziej dupy trąba. ;) Może też nie ma sensu doszukiwać się na siłę perwersji tam gdzie jej nie ma - dorosła pani położyła sobie misia na łóżku i to ma być dowód, że oglądający ja są pedofilami ? LOL !

Ponadto zdradzę wam "sekret" o którym wie niemal każdy facet, ale boi się przyznać. Niezależnie od upływu lat i jego wieku, ciągle podoba mu się to samo, co podobało mu się na samym początku, kiedy mu hormony zaczęły buzować. Jeśli jego pierwsze doświadczenia/podniety seksualne związane były z seksowną koleżanką mamy, to przez resztę życia będzie zafiksowany na MILF'ki, jeśli w 8 klasie całował się z koleżanką z ławki, to ciągle będą na niego działały "ósmoklasistki". Te pierwsze doświadczenia dosyć mocno wypalają się w psychice i definiują późniejsze preferencje. Moja pierwsza laska była bardzo szczupła, miała kosmatego bobra i paliła i taka też została mi preferencja, mimo że wówczas byłem zaciętym wrogiem palenia...
Ostatnio zmieniony czw maja 14, 2020 7:34 pm przez LandLord, łącznie zmieniany 3 razy.

ODPOWIEDZ