Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Ściana, sufit, klawiatura etc...

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
rigelfist78
Posty: 5

Ściana, sufit, klawiatura etc...

Post autor: rigelfist78 » śr cze 12, 2019 5:58 pm

Po kilku latach obserwacji użytkowniczek tego serwisu, naszła mnie taka refleksja. Co sądzicie o pannach, które notorycznie kierują kamerę w sufit, klawiaturę czy ścianę? Takich tu nie brakuje. Czy to w ogóle dobre miejsce dla takiej kobiety, jeśli ma problem z pokazaniem siebie? Już nawet nie mówię o takiej ekstrawagancji, że nago. Chociaż w ciuchach. Kilka lasek ma z tym duży problem.
Sprawa druga, kompletne ignorowanie oglądających. Moda na gotowanie w kuchni już chyba minęła (albo nie ma tych lasek ciągle coś gotujących), ale irytuje mnie jak laski ciągle kopią w telefonach. Nie zwracają uwagi na czat, przyjmują typowo roszczeniową postawę, że należy coś dać i tyle.\, wtedy łaskawie spojrzy na ekran. Kopanie w telefonie i brak zainteresowania tym co się dzieje, to zwykłe olewanie oglądających i brak szacunku. Tak mi się wydaje. W Polsce laski chyba myślą, że wystarczy że się pokaże i już czy się stoi czy się leży parę żetów się należy. No chyba właśnie niekoniecznie. Na zagranicznych tego typu stronach w większości laski próbują zainteresować widza swoją osobą, nie mówię nawet że ma świecić gołą dupą na transmisji publicznej, ale niech chociaż wykaże zainteresowanie tym co się dzieje na jej transmisji. Na SU niektóre laski niestety przyjmują trochę inną postawę. Co o tym sądzicie?

Idontcareanyway
Posty: 6

Post autor: Idontcareanyway » śr cze 12, 2019 6:24 pm

Z jednej strony masz racje - bo divy olewające wszystko i wszystkich, reagujące tylko na dźwięk żetonów to trochę nieporozumienie jak na CamGirl. Tylko z drugiej strony duża część użytkowników na chacie przez zachęcanie ma na myśli świecenie cipką i cyckami za friko - więc czasem ciężko sie dziwić komuś że po godzinie czy dwóch siedzenia i reagowania na takie rzeczy ktoś olewa już takich "zachęcaczy".

Awatar użytkownika
loveSex2012
Posty: 88

Post autor: loveSex2012 » śr cze 12, 2019 8:17 pm

Tutaj muszę się z wami zgodzić bo ten medal ma dwie strony. Zarówno ostre olewanie ludzi na chacie jest złe ale i wielu oglądających wymaga/chciało by za darmo się naoglądać i marudzi pokaż a ja wejdę na priv za 1000 itp. Nie jednokrotnie przez takie zachowania tudzież dłuższą nude/cisze na chacie pomimo wielu oglądających jest równie wkurzające :).

Awatar użytkownika
(ATLAS)
Posty: 46

Post autor: (ATLAS) » czw cze 13, 2019 12:03 am

To tak jak z dziewczyna Horned_Angel siedzi dniami i nocami, non stop...liczba widzow u niej nigdy nie przekracza 5.

Awatar użytkownika
loveSex2012
Posty: 88

Post autor: loveSex2012 » czw cze 13, 2019 12:52 am

Atlas: To już nie o liczbę widzów chodzi ale ogólne zasady ;) . Pomijam już niektóre panie pokazujące jakże ciekawą... klawiaturę z laptopa i myślę że wiadomo o kogo chodzi ;) .

Awatar użytkownika
(ATLAS)
Posty: 46

Post autor: (ATLAS) » czw cze 13, 2019 12:53 am

loveSex2012 pisze:
czw cze 13, 2019 12:52 am
Atlas: To już nie o liczbę widzów chodzi ale ogólne zasady ;) . Pomijam już niektóre panie pokazujące jakże ciekawą... klawiaturę z laptopa i myślę że wiadomo o kogo chodzi ;) .
Heh rozumiem, moze nie licza ani an zet ani an widzow : )

Awatar użytkownika
loveSex2012
Posty: 88

Post autor: loveSex2012 » czw cze 13, 2019 7:42 pm

(ATLAS) pisze:
czw cze 13, 2019 12:53 am
loveSex2012 pisze:
czw cze 13, 2019 12:52 am
Atlas: To już nie o liczbę widzów chodzi ale ogólne zasady ;) . Pomijam już niektóre panie pokazujące jakże ciekawą... klawiaturę z laptopa i myślę że wiadomo o kogo chodzi ;) .
Heh rozumiem, moze nie licza ani an zet ani an widzow : )
Niom najwyraźniej są zapatrzone w siebie i tylko w siebie ;) z nadzieją że coś może wpadnie :D

Awatar użytkownika
PozdrawiamHard
Posty: 6

Post autor: PozdrawiamHard » czw cze 13, 2019 8:44 pm

Obrazek

Awatar użytkownika
loveSex2012
Posty: 88

Post autor: loveSex2012 » sob cze 15, 2019 5:31 pm

PozdrawiamHard pisze:
czw cze 13, 2019 8:44 pm
Obrazek
I co zasmiecasz temat :P

ODPOWIEDZ