Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Queen

Nie bądź anonimowy. Przywitaj się z innymi użytkownikami.
ODPOWIEDZ
Queenofmilf
Posty: 1

Queen

Post autor: Queenofmilf » sob cze 27, 2020 7:30 pm

Panowie, chcecie zobaczyć napaloną mamuśkę? Wejdź na profilu zostaw wiadomość 🤤

Szczepaannnnn
Posty: 13

Post autor: Szczepaannnnn » śr lip 01, 2020 6:46 am

Chętny

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » pn wrz 21, 2020 2:50 pm

Queenofmilf pisze:
sob cze 27, 2020 7:30 pm
Panowie, chcecie zobaczyć napaloną mamuśkę? Wejdź na profilu zostaw wiadomość 🤤
Witam serdecznie mamusiu chętnie zobaczę jaki ogień tkwi w TWEJ osobie. Chętnie nakręce atmosferę do punktu kulminacyjnego. Jako Twój malutki synek zostanę tylko Twa sex zabawką na wyłączność wykorzystując w każdy możliwy sposób jaki tylko będzie możliwy do osiągnięcia mega rozkoszy oraz cudownych chwil uniesienia które przeniosą Cię w inny świat doznań orgazmu wykorzystując mnie nadal do pieszczenia pipci bądź pupci jak również masażu relaksacyjnego swych nieskazitelnie cudownych stópek pokazując przy tym że właśnie pod nimi jest moje miejsce wciskając swą stópka mój pysk w ziemię pokazując ze to Ty jesteś Damą Ty posiadasz nieograniczoną władzę oraz rządy jak również swoją Kobiecą wyższość nade mną czyli bezwartosciowym kundlem który dzięki Twej łasce i dobrodusznosci służy Ci będąc pod twą całkowitą kontrolą pozbawiony wszelkich praw ludzkich stając się własnością Twoją zostając ubezwłasnowolnionym oraz utożsamianym z przedmiotem bądź zabawką jaka masz ochotę się pobawić sterujac każdą sekunda bytu mej nedznej postaci na ziemi decydując o tym co ze mną zrobisz, o moim losie decyduje Tylko Towja dobroc

ODPOWIEDZ