Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Niewolnik szuka dominy

Nie bądź anonimowy. Przywitaj się z innymi użytkownikami.
ODPOWIEDZ
kajtus4189
Posty: 2

Niewolnik szuka dominy

Post autor: kajtus4189 » śr maja 27, 2020 5:57 am

Hej mam 22 lata prawiczek. Porozmawia ze mną jakąś miła Pani? Wykonam każde polecenie przed kamerką

seksowna_kotka95
Posty: 38

Post autor: seksowna_kotka95 » śr maja 27, 2020 9:55 pm

Hej. Jak najbardziej mogę Cię zdominować ;) Odezwij się do mnie na priv na SU. Nick taki sam jak tutaj.

kajtus4189
Posty: 2

Post autor: kajtus4189 » sob sie 22, 2020 7:15 pm

Hej, nie mam żetonów żeby tam pisać

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » wt wrz 22, 2020 7:24 am

Broń Boże cudowna Pani chce zostać twoja własnością wraz z wszystkim co posiadam. Królowo najdroższa wykonuje jeden podpis na papierze i prawowitym właścicielom wszystkiego co posiadalem zostajesz Ty Królowo. Mogąc wykonywać służbę pod Pani cudownym i niesamowitym obcasem niczego więcej nie chce taka jest moja rola tu na ziemi

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » wt wrz 22, 2020 7:42 am

Królowo przemiła, pragnę ubezwłasnowolnienia, zdrzemnę się wszelkich praw ludzkich jakie do tej pory posiadalem abyś była moja właścicielka mając pełną kontrolę nade mną nad każdą sekunda bytu mej nedznej postaci na ziemi w pełni decydując o moim losie co z nim zrobisz. Wszystko zapisze w umowie żeby nikt się nie czepiał mej Pani. Prosiłbym Panią o informację czym dla Pani będę po zrzeknieciu się wszelkich praw bo to też trzeba zapisać. Prosiłbym Panią jakże łaskawa o utożsamienie mnie z przedmiotem, preferuje służyć Pani jako toaleta gdyż najlepiej pokazuje jaką wlada Królowa potęga doskonale widząc władzę i wyższość Pani dajac cały czas do zrozumienia że jestem nikim.

Zagadkowy_typ89
Posty: 20

Post autor: Zagadkowy_typ89 » wt wrz 22, 2020 3:21 pm

przemek2209 pisze:
wt wrz 22, 2020 7:24 am
Broń Boże cudowna Pani chce zostać twoja własnością wraz z wszystkim co posiadam. Królowo najdroższa wykonuje jeden podpis na papierze i prawowitym właścicielom wszystkiego co posiadalem zostajesz Ty Królowo. Mogąc wykonywać służbę pod Pani cudownym i niesamowitym obcasem niczego więcej nie chce taka jest moja rola tu na ziemi
Gdy nie ma się niczego, łatwiej tym szastać na prawo i lewo... Potrzebny specjalista ewidentnie.

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » wt wrz 22, 2020 9:54 pm

Zagadkowy_typ89 pisze:
wt wrz 22, 2020 3:21 pm
przemek2209 pisze:
wt wrz 22, 2020 7:24 am
Broń Boże cudowna Pani chce zostać twoja własnością wraz z wszystkim co posiadam. Królowo najdroższa wykonuje jeden podpis na papierze i prawowitym właścicielom wszystkiego co posiadalem zostajesz Ty Królowo. Mogąc wykonywać służbę pod Pani cudownym i niesamowitym obcasem niczego więcej nie chce taka jest moja rola tu na ziemi
Gdy nie ma się niczego, łatwiej tym szastać na prawo i lewo... Potrzebny specjalista ewidentnie.
Cicho ! takiego tutaj jeszcze nie było. Gostek dopiero się rozkręca. Jeszcze nie pokazał nam wszystkiego na co go stać.

ODPOWIEDZ