Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zapowiedź nowej wersji serwisu!

Oficjalne komunikaty administracji ShowUp.tv
ODPOWIEDZ
wampstar
Posty: 8

Re: Zapowiedź nowej wersji serwisu!

Post autor: wampstar » pt mar 17, 2023 7:35 pm

Nie no jak bedzie mozliwosc sprzedazy filmow to gitarka :D

Robienadgodziny
Posty: 44

Post autor: Robienadgodziny » pt mar 17, 2023 7:37 pm

bastek pisze:
pt mar 17, 2023 7:30 pm
gwiazda pisze:
pt mar 17, 2023 7:26 pm
w chwili włączania nowej strony planujecie "przerwe techniczną?"

zmieni sie również przepływ informacji na lepszy ?
Staramy się robić tak by wszystko było lepiej. Początki zapewne będą trudne bo jest pisana od zera, ale z pewnością zaprocentuje to finalnie dużo lepszym User-Expirience niż teraz.
Mogę jeszcze dodać, że będzie możliwość minimalizowania transmisji i chodzenia po serwisie tak jak ma to zrobione YouTube ;)

Tak, będzie przerwa techniczna na czas migracji danych.
Ile potrwa taka przerwa?Rozumiem, że w tym czasie nie będzie można nadawać?Jak już robicie tyle zmian to może da radę zrobić również wypłaty od 1000 żetonów tak jak kiedyś.

Awatar użytkownika
bastek
Administrator
Posty: 8

Post autor: bastek » pt mar 17, 2023 7:38 pm

Robienadgodziny pisze:
pt mar 17, 2023 7:37 pm
bastek pisze:
pt mar 17, 2023 7:30 pm
gwiazda pisze:
pt mar 17, 2023 7:26 pm
w chwili włączania nowej strony planujecie "przerwe techniczną?"

zmieni sie również przepływ informacji na lepszy ?
Staramy się robić tak by wszystko było lepiej. Początki zapewne będą trudne bo jest pisana od zera, ale z pewnością zaprocentuje to finalnie dużo lepszym User-Expirience niż teraz.
Mogę jeszcze dodać, że będzie możliwość minimalizowania transmisji i chodzenia po serwisie tak jak ma to zrobione YouTube ;)

Tak, będzie przerwa techniczna na czas migracji danych.
Ile potrwa taka przerwa?Rozumiem, że w tym czasie nie będzie można nadawać?Jak już robicie tyle zmian to może da radę zrobić również wypłaty od 1000 żetonów tak jak kiedyś.
Przerwa nie będzie długa. Ciężko powiedzieć ale to będzie coś koło 12-24h max.

fifinio
Posty: 2

Post autor: fifinio » pt mar 17, 2023 7:45 pm

A jak sprawa będzie wyglądać pod względem stabilności transmisji przy takich zmianach? Infrastruktura też ulegnie ulepszeniu, żeby nie było takich problemów, które notorycznie sprawiają dość duży dyskomfort zarówno dla widzów, jak i transmitujących osób?

BettyB
Posty: 27

Post autor: BettyB » pt mar 17, 2023 7:48 pm

bastek pisze:
pt mar 17, 2023 7:00 pm
Drodzy użytkownicy,

Aktualna wersja serwisu showup.tv ma już kilka dobrych lat. Zdając sobie sprawę z mankamentów obecnej wersji i postępu w technologiach webowych, latem 2022 roku rozpoczęliśmy parę nad nową wersją serwisu.
Tym razem będzie to prawdziwa rewolucja. Nowa wersja to nie tylko zmieniony wygląd - to zupełnie nowa, od podstaw zbudowana strona.

Poniżej prezentujemy Wam infografikę stanowiącą zapowiedź czekających nas zmian.

Obrazek
Czy bedzie mozliwosc sterowania lush na ustalonych swoich poziomach? Lush extension czy cos w tym stylu? Czy nad jeden poziom...

Awatar użytkownika
bastek
Administrator
Posty: 8

Post autor: bastek » pt mar 17, 2023 7:55 pm

Na szczegóły przyjdzie czas. Nawet jeśli nie wszystkie zaplanowane nowości zostaną dostępne od razu to będą wdrażane sukcesywnie.

Devii
Posty: 3

Post autor: Devii » pt mar 17, 2023 7:56 pm

a kiedy mniej więcej planujecie wprowadzić te zmiany ? w ciągu miesiąca czy na przykład do końca roku? Bo już nie mogę się doczekać ! ;d

Awatar użytkownika
toweliiegirl420
Posty: 259

Post autor: toweliiegirl420 » pt mar 17, 2023 7:57 pm

Ważne żeby więcej nie przerywało ciągle i już będzie kosmos

SEXI_GANGSTA
Posty: 26

Post autor: SEXI_GANGSTA » pt mar 17, 2023 8:36 pm

Zgłaszam sie na testera :)
Nadaje w Full HD przez OBS a moge to robic nawet w 4k.
Plus troche tu juz jestem:)

vanillaisforicecram
Posty: 14

Post autor: vanillaisforicecram » pt mar 17, 2023 8:55 pm

fajnie a czy możecie zrobić takie zmiany, żeby nie było tylko lepsze,,user experience" ale pomyślicie też o nas modelkach i naszym experience?? Np czy możecie w końcu zrobić aby dało się banować użytkowników, nie tylko w momencie kiedy są na naszej transmisji?? Prawie wszyscy o tym wiedzą i to wykorzystują przeciwko nam, zaśmiecają nam czat na transimisji i szybko z niej wychodzą, żeby nie dostać bana. Komfort pracy modelki powinien być jednym z priorytetów,.Tylko na showupie tak jest, na każdej innej stronie można banować niezależnie czy ktoś nas w danym momencie ogląda czy nie. I czy to prawda, że będzie można sprzedawać filmiki i zdjęcia? Jeśli tak to super, mam nadzieje, ze to prawda, ktoś tak pisał ale nie wiem czy to potwierdzone.
Fajnie jakbyście też pomyśleli nad wprowadzeniem róznych botów i aplikacji, które będą wbudowane w stronę i urozmaicały transmisję, chodzi mi o różne gry w stylu koło fortuny itp, na innych stronach też jest to norma. Teraz musimy same robić jakies losowania itp gdzie mogłoby to być po prostu na stronie, samo sie wyświetlac w czacie itd.
Ps mam nadzieję, że ta przerwa rzeczywiście będzie trwała ,,12h max 24". Wcześniej też dostałyśmy informacje od administracji, że przerwa w wypłatach to będzie ,,parę dni roboczych" a skończyło się prawie 3 miesiącami :))))

ODPOWIEDZ