Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zapowiedź nowej wersji serwisu!

Oficjalne komunikaty administracji ShowUp.tv
ODPOWIEDZ
(Kruger)
Posty: 59

Re: Zapowiedź nowej wersji serwisu!

Post autor: (Kruger) » pt cze 02, 2023 10:21 pm

PanKomin pisze:
pt cze 02, 2023 7:19 pm
Jest jakaś opcja ze ta nowa wersja będzie działać jeszcze w tym dziesięcioleciu? xD
Po tej awarii serwerów dotyczasowa wersja lepiej chodzi nie wyrzuca, łączy od razu z transmisja nawet nie klaruje (na początku może się zdarzyć chwilowo)
Jest o wiele stabilniej czyżby nowe serwery wdrożono?

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » sob cze 03, 2023 10:53 am

Tak, wdrozono. Teraz su smiga bezproblemowo w 4K a jak masz gogle to nawet jest VR 360 stopni.. to wszystko bez żadnych zacięć. Aaaa i do tego modelki dostają kasę na konto w max 5 minut po zleceniu przelewu. Trochę czekaliśmy, ale było warto.

(Kruger)
Posty: 59

Post autor: (Kruger) » sob cze 03, 2023 2:51 pm

PanKomin pisze:
sob cze 03, 2023 10:53 am
Tak, wdrozono. Teraz su smiga bezproblemowo w 4K a jak masz gogle to nawet jest VR 360 stopni.. to wszystko bez żadnych zacięć. Aaaa i do tego modelki dostają kasę na konto w max 5 minut po zleceniu przelewu. Trochę czekaliśmy, ale było warto.
Aż tak to nie

nektar_ynka_
Posty: 60

Post autor: nektar_ynka_ » sob cze 03, 2023 6:04 pm

Każda osoba ,która ogląda transmisję powinna wpłacić 10 zetonow żeby mieć do niej dostęp. Dzięki temu skończyłoby się nagrywanie transmisji,oraz oglądanie przez osoby ,które nie wspomagaja transmitujacego napiwkami.

(Kruger)
Posty: 59

Post autor: (Kruger) » sob cze 03, 2023 6:40 pm

nektar_ynka_ pisze:
sob cze 03, 2023 6:04 pm
Każda osoba ,która ogląda transmisję powinna wpłacić 10 zetonow żeby mieć do niej dostęp. Dzięki temu skończyłoby się nagrywanie transmisji,oraz oglądanie przez osoby ,które nie wspomagaja transmitujacego napiwkami.
Tak by upadło całkiem nic to nie zmieni DCAMA jest od tego

Można wprowadzić na pisanie komentarzy od napiwków jeżeli transmitujący zezwoli od określonej kwoty

nektar_ynka_
Posty: 60

Post autor: nektar_ynka_ » sob cze 03, 2023 6:59 pm

Zmieni Bo z automatu to nagrywa przez program . Tak jak wchodzą na grupę muszą być fizycznie i nagrać samemu.

(Kruger)
Posty: 59

Post autor: (Kruger) » sob cze 03, 2023 9:26 pm

nektar_ynka_ pisze:
sob cze 03, 2023 6:59 pm
Zmieni Bo z automatu to nagrywa przez program . Tak jak wchodzą na grupę muszą być fizycznie i nagrać samemu.
To coś takiego wprowadzić jak pokazy ukryte za żetony
Ewentualnie trzeba przerobić tak skrypt, żeby nie działała transmisja jeżeli jest wykonywana inna aktywność bo coś takiego da radę zrobić ale za to można i tak było nagrywać przez kamerę zewnętrza czy internetową

Możesz użyć DCAMA wtedy masz info gdzie zostało wrzucone

nektar_ynka_
Posty: 60

Post autor: nektar_ynka_ » sob cze 03, 2023 9:53 pm

Dokladnie masz rację o to mi chodzi. Ja mam to gdzieś gdzie jestem bo muszę się z tym liczyć. Ale ktoś taki ,pasożyt ,, poniesie koszty...,

hetuz
Posty: 9

Post autor: hetuz » pn cze 05, 2023 1:24 pm

(Kruger) pisze:
pt cze 02, 2023 10:21 pm
PanKomin pisze:
pt cze 02, 2023 7:19 pm
Jest jakaś opcja ze ta nowa wersja będzie działać jeszcze w tym dziesięcioleciu? xD
Po tej awarii serwerów dotyczasowa wersja lepiej chodzi nie wyrzuca, łączy od razu z transmisja nawet nie klaruje (na początku może się zdarzyć chwilowo)
Jest o wiele stabilniej czyżby nowe serwery wdrożono?
Co ty pierydolisz? Jak nie chodziło tak nie chodzi. A najgorsze że nie wiadomo kiedy bedzie chodzić. Zapowiedz nowej wersji jest, szkoda że nie wiadomo w którym roku bedzie wdrożone.

(Kruger)
Posty: 59

Post autor: (Kruger) » wt cze 06, 2023 2:09 pm

hetuz pisze:
pn cze 05, 2023 1:24 pm
(Kruger) pisze:
pt cze 02, 2023 10:21 pm
PanKomin pisze:
pt cze 02, 2023 7:19 pm
Jest jakaś opcja ze ta nowa wersja będzie działać jeszcze w tym dziesięcioleciu? xD
Po tej awarii serwerów dotyczasowa wersja lepiej chodzi nie wyrzuca, łączy od razu z transmisja nawet nie klaruje (na początku może się zdarzyć chwilowo)
Jest o wiele stabilniej czyżby nowe serwery wdrożono?
Co ty pierydolisz? Jak nie chodziło tak nie chodzi. A najgorsze że nie wiadomo kiedy bedzie chodzić. Zapowiedz nowej wersji jest, szkoda że nie wiadomo w którym roku bedzie wdrożone.
No u mnie git od tygodnia wczoraj fakt była awaria serwera po północy ale transmisje działają mi bez zarzutu teraz
Z nową wersją to by mogli już wersję testową Betę uruchomić groblalnie

Edit: 22:40 16 czerwca: dziś szlak trafił serwery i transmisje przycina muli nie da się wejść także tandeta dalej

ODPOWIEDZ