Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zapowiedź nowej wersji serwisu!

Oficjalne komunikaty administracji ShowUp.tv
ODPOWIEDZ
(Kruger)
Posty: 59

Re: Zapowiedź nowej wersji serwisu!

Post autor: (Kruger) » śr paź 25, 2023 9:03 pm

69fanlover pisze:
wt paź 24, 2023 5:58 pm
Czy nadal działa program partnerski?
Nie działa
Nie widać też progresu nowej strony

Jedyny ten działa: https://pp.showup.tv/

Namytop
Posty: 9

Post autor: Namytop » ndz lis 05, 2023 1:32 pm

Kiedy nowa wersja

VIP_Armstrong
Posty: 6

Post autor: VIP_Armstrong » sob lis 11, 2023 11:52 pm

Szczerze ? po tym co tutaj poczytałem to ja już nawet nie czekam. Coraz mniej dziewczyn tutaj siedzi, dużo fajnych twarzy poznikało, ludzie po prostu pouciekali. Cały ten SU stoi niestety na szklanych serwerach, ciągle coś wywala, co chwilę Cię wylogowuje bez znaczenia na jakiej przeglądarce pracujesz ciągel jest to samo itp. a jak widać Oni niby już prawie 2 lata pracują nad nową wersją i oprócz paru grafik nie ma więcej nic. Nawet kurcze jakaś głupia beta wersja oficjalna by się pokazała, naprawdę jakieś konkrety to może by i dziewczyny się zainteresowały a tak to długo się to nie zmieni a bd coraz gorzej

Scream
Posty: 143

Post autor: Scream » śr lis 15, 2023 6:50 pm

VIP_Armstrong pisze:
sob lis 11, 2023 11:52 pm
Szczerze ? po tym co tutaj poczytałem to ja już nawet nie czekam. Coraz mniej dziewczyn tutaj siedzi, dużo fajnych twarzy poznikało, ludzie po prostu pouciekali.
Dokładnie tak! Nie mówię, że to jest jedyny powód zniknięć, ale faktem jest, że nic nie zachęca do powrotu, a dokładniej do wyboru su, jako najlepszego miejsca do powrotu, i tutaj się z Tobą zgadzam. :)

Niunia25
Posty: 1

Post autor: Niunia25 » ndz lis 19, 2023 2:12 am

Jak mogę wejść na tą nową wersję???

VIP_Armstrong
Posty: 6

Post autor: VIP_Armstrong » pn lis 20, 2023 3:35 pm

Niunia25 pisze:
ndz lis 19, 2023 2:12 am
Jak mogę wejść na tą nową wersję???
No właśnie na tym polega problem że ta wersja jest tylko na papierze, natomiast fizycznie jej jeszcze nie ma i prawdopodobnie bardzo długo nie będzie. Zwykłe mydlenie oczu. Wyciągną ile się jeszcze da z tego SU, później prawdopodobnie to wszystko sprzedadzą jakiejś innej firmie i tle z Tego będzie.

(-Kruger-)
Posty: 26

Post autor: (-Kruger-) » pt gru 22, 2023 2:45 pm

VIP_Armstrong pisze:
pn lis 20, 2023 3:35 pm
Niunia25 pisze:
ndz lis 19, 2023 2:12 am
Jak mogę wejść na tą nową wersję???
No właśnie na tym polega problem że ta wersja jest tylko na papierze, natomiast fizycznie jej jeszcze nie ma i prawdopodobnie bardzo długo nie będzie. Zwykłe mydlenie oczu. Wyciągną ile się jeszcze da z tego SU, później prawdopodobnie to wszystko sprzedadzą jakiejś innej firmie i tle z Tego będzie.
Dokładnie tak długo ją robią, że lepiej było sprzedać lub powołać nowy zarząd Administracji i programistów bo nie powinno ich być, skoro zarządzać nie umieją.

(-Kruger-)
Posty: 26

Post autor: (-Kruger-) » pt gru 22, 2023 2:47 pm

Niunia25 pisze:
ndz lis 19, 2023 2:12 am
Jak mogę wejść na tą nową wersję???
Nie można podobno zaproszenia rozdają ciekawe komu czy dla żartów bo nie widać bety od dłuższego czasu.

By mogli odpalić te betę lub napisać kiedy będzie!

penisWkratke
Posty: 1

Post autor: penisWkratke » pn sty 29, 2024 11:15 pm

te beta testy już trwają chociaż? jak mam koleżankę namówić na występy tutaj jak jest 2024 rok i nie ma obs?

MOBILELURKER
Posty: 19

Post autor: MOBILELURKER » śr lut 07, 2024 12:58 pm

penisWkratke pisze:
pn sty 29, 2024 11:15 pm
te beta testy już trwają chociaż? jak mam koleżankę namówić na występy tutaj jak jest 2024 rok i nie ma obs?
Jest virtualna kamera w OBS. To już wystarczy.

ODPOWIEDZ