Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zapowiedź nowej wersji serwisu!

Oficjalne komunikaty administracji ShowUp.tv
ODPOWIEDZ
(Kruger)
Posty: 59

Re: Zapowiedź nowej wersji serwisu!

Post autor: (Kruger) » wt lip 25, 2023 8:24 pm

-BabyYoda- pisze:
pn lip 24, 2023 10:33 pm


Czy będzie możliwość streamowania online przez obs lub xsplit i czy będzie możliwość podłączenia jakości 4 k ?Will it be possible to stream online via obs or xsplit and will it be possible to connect quality 4 k ?
Z tego co jest na zdjęciu dodane przez bastek
na 1 stronie wątku to max 720p do 1080p czyli Full HD

Sądzę, że tak pozostanie będą się bać by serwery wyrobiły bo nie wyrobią w 3D czy 4K bo mają bardzo słabe i tanie jak widać

UkrainianBoy88
Posty: 2

Post autor: UkrainianBoy88 » pn lip 31, 2023 4:59 pm

Zapowiedzieli w marcu i cicho siedza ) cos dlugo ta wersja jest wlaczana

(Kruger)
Posty: 59

Post autor: (Kruger) » pn wrz 04, 2023 10:53 pm

wszystkowidze pisze:
bastek pisze:

Ile to wam zejdzie? jakim kosztem codziennie wyrzuca transmisji albo transmitującego czy macie normalnych informatyków fachowców a nie partaczy?

Robicie, to zróbcie w starej jakość serwerów oraz steamu bo to sięga lat 2005-2010.

Albo sprzedajecie ten portal temu kto potrafi zarządzać.

"Pieniądze to każdy jeden, potrafi brać, a robić to nie ma komu."

UkrainianBoy88
Posty: 2

Post autor: UkrainianBoy88 » pn wrz 04, 2023 11:41 pm

O co chodzi?

KASIA40
Posty: 13

Post autor: KASIA40 » czw wrz 07, 2023 4:28 pm

Witam od 2 dni mam problem z transmisja osoby ogladajace mnie nie widza tzn na 20 ogladajacych 4 mnie widzi reszta ma inicjalizuje strim co sie dzieje prosze o pomoc nie moge transmitowac dodam ze mija godz 23 wszystko działa idealnie pisałam juz w tej sprawie kilka razy i nikt mi nie chce odpisac pisałam maila tez milcza .cZy dostane jakas odpowiedz w tej sprawie ??

PatrycjaElKlamote
Posty: 1

Post autor: PatrycjaElKlamote » pt wrz 08, 2023 1:35 am

KASIA40 pisze:
czw wrz 07, 2023 4:28 pm
Witam od 2 dni mam problem z transmisja osoby ogladajace mnie nie widza tzn na 20 ogladajacych 4 mnie widzi reszta ma inicjalizuje strim co sie dzieje prosze o pomoc nie moge transmitowac dodam ze mija godz 23 wszystko działa idealnie pisałam juz w tej sprawie kilka razy i nikt mi nie chce odpisac pisałam maila tez milcza .cZy dostane jakas odpowiedz w tej sprawie ??
Cześć. Spróbuj włączyć transmisje na innej przeglądarce. Polecam tą od Lovensa czyli Lovense Browser. Tylko na niej odpalam transmisje bo na niej mam najlepsza jakość i zawsze wszystko ładnie łączy:) a z innymi przeglądarkami wieczne problemy.

(Kruger)
Posty: 59

Post autor: (Kruger) » śr paź 04, 2023 8:44 pm

KASIA40 pisze:
czw wrz 07, 2023 4:28 pm
Witam od 2 dni mam problem z transmisja osoby ogladajace mnie nie widza tzn na 20 ogladajacych 4 mnie widzi reszta ma inicjalizuje strim co sie dzieje prosze o pomoc nie moge transmitowac dodam ze mija godz 23 wszystko działa idealnie pisałam juz w tej sprawie kilka razy i nikt mi nie chce odpisac pisałam maila tez milcza .cZy dostane jakas odpowiedz w tej sprawie ??
Mi zaczęło chodzić w najnowszym wydaniu Firefox na androida

VIP_Armstrong
Posty: 6

Post autor: VIP_Armstrong » wt paź 10, 2023 2:04 pm

Wiadomo coś już na temat nowej wersji ? czy ruszyły już jakieś beta testy ? administracja o niczym nie informuje a fajnie by było widzieć jakieś postępy. Szkoda by było że cały ten wątek i zapowiedź jest tylko picem na wode i chwilowym zamazaniem innych tematów

(Kruger)
Posty: 59

Post autor: (Kruger) » śr paź 11, 2023 2:34 pm

VIP_Armstrong pisze:
wt paź 10, 2023 2:04 pm
Wiadomo coś już na temat nowej wersji ? czy ruszyły już jakieś beta testy ? administracja o niczym nie informuje a fajnie by było widzieć jakieś postępy. Szkoda by było że cały ten wątek i zapowiedź jest tylko picem na wode i chwilowym zamazaniem innych tematów

Ta oni robią od lipca początku 2022 tyle lat pisać kod.

Aż dziwię się, że to programiści informatycy robią, na pewno jak ruszy to z błędami i dalej staramy nie będą działać jak należy

69fanlover
Posty: 1

Post autor: 69fanlover » wt paź 24, 2023 5:58 pm

Czy nadal działa program partnerski?

ODPOWIEDZ