Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Oficjalne komunikaty administracji ShowUp.tv
ODPOWIEDZ
SexyMalutka
Posty: 80

Re: Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Post autor: SexyMalutka » śr wrz 20, 2023 11:40 am

ChengNee pisze:
ndz wrz 17, 2023 11:23 am
Almost two months since I tried to redeem my SU tokens into my non Polish bank account, and counting.

Would it be possible to inform us what are you doing with our money instead of keeping us in the dark? What kind of measures are you putting in place to allow international payments. Could you please be clear?

If you do not want us work on SU just be clear. Give us our money and that's it. End of the story.
Payredeem not tranfer to me 2 months too . Dont know when they gonna do .

Lilatravis
Posty: 5

Post autor: Lilatravis » ndz wrz 24, 2023 6:44 am

Czekam na wejście moderatora aby potwierdzić wizerunek na transmisji i nikt się nie pojawia co mam zrobić aby dokończyć weryfikacje i wypłacić żetony Pomocy!

SelenaMi
Posty: 8

Post autor: SelenaMi » sob paź 07, 2023 1:33 am

Powiedz mi, czy ktoś jeszcze ma problemy z paridomem? w maju moje pieniądze poszły wraz z płatnością i nigdy nie dotarły do ​​mojego banku. około 5 miesięcy. Zastanawiam się, czy ktoś ma ten sam problem?

PayRedeem_Support
Partner
Posty: 242

Post autor: PayRedeem_Support » pt paź 20, 2023 9:33 pm

Sexowna30 pisze:
czw paź 05, 2023 7:10 am
Czy w info profilu można podać inne imię niż jest prawdziwe dla zachowania prywatności? Taki pseudojim artystyczny? Żeby później nie było problemu z wyplata
Tak, tam można podać inną nazwę użytkownika niż Twoje imię i nazwisko na Profilu PayRedeem, ale chodzi tu na czacie tak? Tak samo można zrobić na tu na SU forum, że po w pisach nie da się połączyć bezpośrednio z wykonawcą. Czasem to nam utrudnia pomaganie z forum, więc najlepiej się skontaktować z naszym działem klienta.

PayRedeem_Support
Partner
Posty: 242

Post autor: PayRedeem_Support » pt paź 20, 2023 9:39 pm

SelenaMi pisze:
sob paź 07, 2023 1:33 am
Powiedz mi, czy ktoś jeszcze ma problemy z paridomem? w maju moje pieniądze poszły wraz z płatnością i nigdy nie dotarły do ​​mojego banku. około 5 miesięcy. Zastanawiam się, czy ktoś ma ten sam problem?
Maj to naprawdę długo. W Poniedziałek sprawdzę Pani sprawę, zobaczę co mogło z maja nie dotrzeć. Proszę skontaktować się z działam obsługi klienta w Poniedziałek i jak konsultant nie pomoże to żeby przekierował chat do Jerzego. Nowe rodzaje przelewów już tuż tuż.

PayRedeem_Support
Partner
Posty: 242

Post autor: PayRedeem_Support » pt paź 20, 2023 9:44 pm

Kate_Utopia pisze:
sob paź 07, 2023 9:33 am
i wait since July :(
If you requested a SWIFT transfer and could not get an account with a polish IBAN then your transfer was stuck for a long time. We are working on bringing international payments and crypto. It seems simple, but integration takes time. I will post on here when we start to send out SWIFT transfers regularly. Sorry that you had to wait for so long in uncertainty.

PayRedeem_Support
Partner
Posty: 242

Post autor: PayRedeem_Support » pt paź 20, 2023 9:46 pm

Sexowna30 pisze:
sob paź 14, 2023 3:34 am
Już są na payreedem. I teraz jeszcze 2-5 dni roboczych
2 - 5 dni roboczych to wyjątek, powinny być następnego dnia po zleceniu, szczególnie ja się zleci w godzinach porannych. Proszę napisać ile szło.

PayRedeem_Support
Partner
Posty: 242

Post autor: PayRedeem_Support » pt paź 20, 2023 9:49 pm

Sexowna30 pisze:
sob paź 14, 2023 3:34 am
Więc tak do 10 dni mi się wydaje
Ile czasu zajmuje od zlecenia wypłaty żetonów do otrzymania naszej eKarty Wypłat? (Już po weryfikacji itp. z obu stron) Wiem że coś tam w regulatminie jest że do 10 dni mają, ale chyba to szybciej idzie? Pytam tak z ciekawości.

PayRedeem_Support
Partner
Posty: 242

Post autor: PayRedeem_Support » czw lis 16, 2023 11:39 am

Witam wszystkich,

Mamy opóźnienia w wysłaniu przelewów PL Elixir - powinny zostać zrealizowane do końca tygodnia. Przepraszamy za opóźnienia. Jak tylko zostaną zlecone to dam tu na forum komunikat.

PayRedeem Support

---

Hello everyone,

We have delays in sending PL Elixir transfers. They should be completed by the end of the week. As soon as they are sent I will post here on the forums. We're sorry for the delays.

PayRedeem Support

Awatar użytkownika
toweliiegirl420
Posty: 259

Post autor: toweliiegirl420 » czw lis 16, 2023 12:00 pm

Dziękujemy za info.

ODPOWIEDZ