Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Oficjalne komunikaty administracji ShowUp.tv
ODPOWIEDZ
BettyB
Posty: 27

Re: Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Post autor: BettyB » czw mar 16, 2023 11:46 am

wszystkowidze pisze:
czw mar 16, 2023 10:41 am
Uwaga do wszystkich osób, które weryfikują się za pomocą zagranicznych banków takich jak Revolut, Wise itd. Możemy wykorzystać tego typu konto do Waszej weryfikacji, natomiast nie ma technicznej możliwości zlecenia wypłaty na taki rachunek (tak jak wcześniej zlecanie wypłat możliwe jest tylko na polskie konta). To ograniczenie zniknie w momencie wprowadzenia usługi PayRedeem.
ZEN ma polski numer konta w BNP Paribas czy jakos tak, jest noirmalny IBAN polski. Tez taki przelew nie przejdzie? Ktos pisal, ze od roku przelewa na ZEN z SU pieniadze...

BettyB
Posty: 27

Post autor: BettyB » czw mar 16, 2023 11:54 am

BettyB pisze:
czw mar 16, 2023 11:46 am
wszystkowidze pisze:
czw mar 16, 2023 10:41 am
Uwaga do wszystkich osób, które weryfikują się za pomocą zagranicznych banków takich jak Revolut, Wise itd. Możemy wykorzystać tego typu konto do Waszej weryfikacji, natomiast nie ma technicznej możliwości zlecenia wypłaty na taki rachunek (tak jak wcześniej zlecanie wypłat możliwe jest tylko na polskie konta). To ograniczenie zniknie w momencie wprowadzenia usługi PayRedeem.
ZEN ma polski numer konta w BNP Paribas czy jakos tak, jest noirmalny IBAN polski. Tez taki przelew nie przejdzie? Ktos pisal, ze od roku przelewa na ZEN z SU pieniadze...
No i jak zweryfikowac sie ZENem? Wyslalam przelew na PayPro SA ale przelew musial pojsc za 1zl, nizszego sie nie dalo zrobic. Wpisalam tytul przelewu ktory miala wpisac, ale przelew do PayPro przyjdzie z ZEN, nie ode mnie. Coi w tej sytuacji?

slodkaczarnakotka
Posty: 4

Post autor: slodkaczarnakotka » czw mar 16, 2023 11:56 am

Administracjo, mam problem z wgraniem dowodu, pojawia się błąd Przesłany plik przekracza dyrektywę upload_max_filesize w php.ini, tzn, że jest za duże zdjęcie? Gdy zrobiłam nowe i wgrałam, to długo się ładowało aż w końcu pojawiła się pusta strona Showup

BettyB
Posty: 27

Post autor: BettyB » czw mar 16, 2023 12:00 pm

slodkaczarnakotka pisze:
czw mar 16, 2023 11:56 am
Administracjo, mam problem z wgraniem dowodu, pojawia się błąd Przesłany plik przekracza dyrektywę upload_max_filesize w php.ini, tzn, że jest za duże zdjęcie? Gdy zrobiłam nowe i wgrałam, to długo się ładowało aż w końcu pojawiła się pusta strona Showup
zmniejsz rozmiar pliku, inaczej nie przejdzie

nektar_ynka_
Posty: 61

Post autor: nektar_ynka_ » czw mar 16, 2023 12:10 pm

Czy to co do was wpływa jest widoczne dla komornika?

kajetan_aptekarz1
Posty: 30

Post autor: kajetan_aptekarz1 » czw mar 16, 2023 12:13 pm

PayRedeem_Support pisze:
czw mar 16, 2023 11:42 am
kajetan_aptekarz1 pisze:
czw mar 16, 2023 10:59 am
Mam zweryfikowane dwa różne konta na su i dwa różne banki. Czy przelewy wyjada normalnie czy będę musiał skorygować i usunąć jedno z kont? Czy su samo będzie to modyfikować/ usuwać?
Nie, na panelu będzie można wybrać na które konto przelać środki.
Może doprecyzuje. Nadaje z dwóch różnych kont su i moderator zweryfikował mi dwa profile oraz dwa różne konta bankowe. Czy będzie z tym jakiś problem ? Czy będzie konieczna modyfikacja. Dodam ze zleciłem już wypłatę na 2 różne konta

Sexyladyy3001
Posty: 9

Post autor: Sexyladyy3001 » czw mar 16, 2023 12:25 pm

Witam od wczoraj stoi mi weryfikacja zrobiłam wszystko jak należy wysłałam dowód i logowanie za pomocą banku i cały czas pisze że trwa weryfikacja... Jak byłam na transmisji to nie było u mnie moderatora. Jak długo to potrwa?

monikadomina
Posty: 78

Post autor: monikadomina » czw mar 16, 2023 12:27 pm

Mam to samo,już 2 konto zrobiłam i to samo.Dzwonilam do banku tez i nic

Piekna_I_Bestiaa
Posty: 31

Post autor: Piekna_I_Bestiaa » czw mar 16, 2023 12:29 pm

Sexyladyy3001 pisze:
czw mar 16, 2023 12:25 pm
Witam od wczoraj stoi mi weryfikacja zrobiłam wszystko jak należy wysłałam dowód i logowanie za pomocą banku i cały czas pisze że trwa weryfikacja... Jak byłam na transmisji to nie było u mnie moderatora. Jak długo to potrwa?
U mnie też ten sam komunikat wisi od wczoraj od 14:30...

Sexyladyy3001
Posty: 9

Post autor: Sexyladyy3001 » czw mar 16, 2023 12:33 pm

No właśnie nie wiem co jest...ja jakoś o 23 godz zrobiłam wczoraj i cisza. Wejdę jeszcze dziś po 23 godz i zobaczę.

ODPOWIEDZ