Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Oficjalne komunikaty administracji ShowUp.tv
ODPOWIEDZ
Rihanna_Ashly
Posty: 4

Re: Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Post autor: Rihanna_Ashly » pt cze 02, 2023 5:23 pm

Wciąż czekam na środki od 28 kwietnia. Jest jeszcze jedna wypłata z 22 maja i ona również jest przetwarzana. Druga wypłata była na ukraińską kartę bankową.

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » sob cze 03, 2023 11:03 am

-BabyYoda- pisze:
pt cze 02, 2023 2:16 pm
_-_XeroX_-_ pisze:
śr maja 31, 2023 5:46 pm
po Polsku nie możecie pisać lub korzystać z tłumacza, Polski język forum jest i Po Polsku portal!

możecie to uszanować lub nauczyć się POLSKIEGO!
Wszystkie normalne i popularne strony używają języka angielskiego od dawna!
Tak, wszystkie popularne MIĘDZYNARODOWE strony używają. Natomiast su zawsze było strona skierowana na polski rynek i polskich widzów. Jeśli mam ochotę na konwersacje po angielsku to ide na te strony międzynarodowe. Na SU spodziewam się i oczekuje języka polskiego.

SandraX
Posty: 23

Post autor: SandraX » wt cze 13, 2023 11:55 am

xmrminer pisze:
pn maja 29, 2023 3:52 pm
SandraX pisze:
czw maja 25, 2023 1:24 am

I have been waiting since 28 April and thats all. I did not receive my money.
I Sandra as we are in the same situation. I really want to know today money reach your Revolute account or they just returned to you in form of another E-Card? And one more question your receive account was PLN or other currency?

Thank you so much.
I have been waiting since 28 April, I dont have my money and I dont have that funds on E-Card. Im still waiting over one month time and my transfer is in pending status.
Today I wrote to payredeem_suport over email.
It was PLN swift transfer to revolut bank.


Czy ktoś tu nadal nie otrzymał przelewu swift na zagraniczne konto??
Czy ktoś był lub jest w takiej samej sytuacji?

Batwomen
Posty: 23

Post autor: Batwomen » wt cze 13, 2023 2:17 pm

Payreedem support said that the withdrawal to Ukrainian accounts is suspended)

-BabyYoda-
Posty: 39

Post autor: -BabyYoda- » wt cze 13, 2023 10:30 pm

I ordered money on May 5 from payden - today 13 JUNE - no money) June 9, I was sent a letter that the payment is canceled (which is not clear - I had three payments - 5, 12 and 15 May) and also said that within one day will give more information but I still have no information and the money did not come back to the order) no idea where lost my money and my friend had not come money - he ordered them on 2 May!



This is Pye reden's answer : Hello. As I checked, we are still waiting to our relevant department's response regarding your case. Unfortunately, I cannot give you exact details right now. We will send you an email once we have an update from the team.
a minute ago
We sincerely apologize for the delay and thank you for your understanding


Zamówiłem pieniądze 5 maja z payden - dziś 13 CZERWCA - brak pieniędzy) 9 czerwca otrzymałem list, że płatność jest anulowana (co nie jest jasne - miałem trzy płatności - 5, 12 i 15 maja), a także powiedziałem, że w ciągu jednego dnia podam więcej informacji, ale nadal nie mam informacji, a pieniądze nie wróciły do zamówienia) nie mam pojęcia, gdzie straciłem pieniądze, a mój przyjaciel nie przyszedł pieniędzy - zamówił je 2 maja!



Oto odpowiedź Pye reden: Witam. Jak sprawdziłem, wciąż czekamy na odpowiedź naszego działu w tej sprawie. Niestety nie mogę teraz podać dokładnych szczegółów. Wyślemy Ci wiadomość e-mail, gdy tylko otrzymamy aktualizację od zespołu.
minutę temu
Serdecznie przepraszamy za opóźnienie i dziękujemy za zrozumienie

NI__KOLKA
Posty: 9

Post autor: NI__KOLKA » śr cze 14, 2023 8:45 am

Masakra ale to czekasz juz z payredeem albo na SU ci jeste nezrealizowali ? Bo u mnie tez jeste na Sú mi stoji 3 dzien jak gadali že bedzie liepej to jest gorzej

sandzia31
Posty: 33

Post autor: sandzia31 » śr cze 14, 2023 8:47 am

NI__KOLKA pisze:
śr cze 14, 2023 8:45 am
Masakra ale to czekasz juz z payredeem albo na SU ci jeste nezrealizowali ? Bo u mnie tez jeste na Sú mi stoji 3 dzien jak gadali že bedzie liepej to jest gorzej
Mi stoi na SU już 7 dzień

NI__KOLKA
Posty: 9

Post autor: NI__KOLKA » śr cze 14, 2023 8:49 am

Moze dziszaj bedziesz miala bo maja nato 7 dni jak by ci nepriszli napisz do nich emaila u mnie to jeste 3 dzien to nie najgorsze jeste

sandzia31
Posty: 33

Post autor: sandzia31 » śr cze 14, 2023 8:49 am

NI__KOLKA pisze:
śr cze 14, 2023 8:49 am
Moze dziszaj bedziesz miala bo maja nato 7 dni jak by ci nepriszli napisz do nich emaila u mnie to jeste 3 dzien to nie najgorsze jeste
Oni mają 7 dni ROBOCZYCH, mają czas do poniedziałku...

sandzia31
Posty: 33

Post autor: sandzia31 » śr cze 14, 2023 8:52 am

NI__KOLKA pisze:
śr cze 14, 2023 8:51 am
Aaaa nio tak wiem wlasnie to moze do piontku bedzie ok ostatní tydzien mi priszlo spoko szybko i tez teraz czekam :)
Wcześniej było zdecydowanie LEPIEJ moim skromnym zdaniem

ODPOWIEDZ