Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Oficjalne komunikaty administracji ShowUp.tv
ODPOWIEDZ
Alice_41
Posty: 3

Re: Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Post autor: Alice_41 » śr maja 10, 2023 8:48 am

Czy ktoś może mi powiedzieć, payredeem przeszedł weryfikację na 1 poziom, nie mogę iść do su przez tydzień, mówi, że jest sprawdzany na stronie partnera, moderator ani razu nie dołączył do transmisji przez cały tydzień. Może robię coś nie tak, piszę listy do wsparcia su i wysyłają mi tylko jedną odpowiedź, ponowne sprawdzenie. I znowu w kółko. Jeżeli ktoś miał podobny problem to byłbym bardzo wdzięczny za informację.

PayRedeem_Support
Partner
Posty: 244

Post autor: PayRedeem_Support » śr maja 10, 2023 10:58 am

Mia3Bit_MiaMILF pisze:
wt maja 09, 2023 7:57 pm
@PayRedeem_Support
wypłata zlecona w piątek (późno, po 18 PL czasu), na konto Revolut (polski nr rachunku, wypłata w PLN)
Do teraz nie przeszła (środa, prawie 20 PL czasu).
Czy powinnam pisać maila na support/ewentualnie rozpoczynać czat?

Jest to druga wypłata, pierwsza dotarła na konto w przeciągu niecałych 24 godzin.

Jaki jest maksymalny czas transferu wypłaty z PayRedeem na Revolut (PL numer konta, złotówki).

Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Maksymalny czas oczekiwania na przelew krajowy w złotówkach to 2 dni robocze, proszę o kontakt na czacie jeżeli środki nie dotarły, może jest jakiś problem.

PayRedeem_Support
Partner
Posty: 244

Post autor: PayRedeem_Support » śr maja 10, 2023 11:00 am

Niunia_ pisze:
wt maja 09, 2023 8:31 pm
PayRedeem_Support pisze:
wt maja 09, 2023 4:05 pm
Niunia_ pisze:
wt maja 09, 2023 3:36 pm


Dzieki za odpowiedz , przed chwila dostalam na konto :) No dziwna ta opcja, zgadzam sie :)
Dzięki za update i za zgłoszenie sprawy ze statusem, jak testowałem to widziałem zmiany więc przekażę to naszemu działu technicznemu. Czy jak wyszedł/doszedł przelew to otrzymałaś jakąkolwiek wiadomość email?
Nie dostalam zadnego maila od Was ze przelew byl wyslany. To w jaki sposob mam wiedziec i sprawdzac byla wyslana kasa przez PR czy nie, kiedy byla i td? Pisac coraz na support? :)
Sprawa statusu została zgłoszona i nasz dział pracuje nad tym aby status się poprawnie wyświetlał.

DrunkMonkey
Posty: 4

Post autor: DrunkMonkey » śr maja 10, 2023 11:15 am

Otrzymałam wypłate na payredeem proszę mi napisać jak przelać pieniądze z payredeem na moje konto bankowe?

PayRedeem_Support
Partner
Posty: 244

Post autor: PayRedeem_Support » śr maja 10, 2023 11:34 am

DrunkMonkey pisze:
śr maja 10, 2023 11:15 am
Otrzymałam wypłate na payredeem proszę mi napisać jak przelać pieniądze z payredeem na moje konto bankowe?
Proszę przeczytać jak to zrobić krok po kroku: https://help.payredeem.com/pl/support/s ... k-po-kroku

Cayenne
Posty: 48

Post autor: Cayenne » śr maja 10, 2023 3:23 pm

SandraX pisze:
śr maja 10, 2023 3:06 pm
Ja wypłaciłam na revolut iban Lt
Ale mimo wszystko już jestem bardzo zaniepokojona od 28 kwietnia czekać
Tak, status jest cały czas operacja w toku i maila dostałam jednego o zleceniu wypłaty, dalej już żadnych info
Mam nadzieję że wkrótce pojawi się wypłata na revolut i że coś się ruszy
Dziewczyny pisały, że miały również "operację w toku", mimo, że te $ leżały już na ich kontach - najważniejsze, że dostałaś maila z potwierdzeniem wypłaty. Na dodatek PayRedeem_Support jakiś czas temu pisał, że krajowe przelewy idą 1-2 dni robocze, a zagraniczne nieco dłużej. Weź pod uwagę jeszcze długi weekend majowy w PL (od 29 kwietnia do 3 maja, bez 2 maja)...
Myślę, że będzie OK - cierpliwości.
Możesz też napisać na PR na czacie do supportu.

Alice_41
Posty: 3

Post autor: Alice_41 » śr maja 10, 2023 6:42 pm

Pomóż mi załatwić przelew bankowy z Ukrainy do Polski, aby przejść weryfikację. Widziałem, że są tu ludzie z Ukrainy, będę bardzo wdzięczny, jeśli mi powiesz

DrunkMonkey
Posty: 4

Post autor: DrunkMonkey » śr maja 10, 2023 8:12 pm

co wybrać? przelew krajowy czy przelew bankowy ?

SandraX
Posty: 23

Post autor: SandraX » czw maja 11, 2023 8:45 am

Pisałam dziś z obsługą payredeem i oni twierdzą że mój przelew wyszedł od nich żebym teraz pisała do banku
Przelew zlecony 28 kwietnia
Czyli od nich wyszedł a dalej gdzieś go mieli next bank i agoria trade na to wychodzi i pozostaje mi czekać pytanie tylko ile jeszcze
DrunkMonkey pisze:
śr maja 10, 2023 8:12 pm
co wybrać? przelew krajowy czy przelew bankowy ?
Na krajowe ponoć szybciej są realizowane jeśli masz polski nr konta z polskim ibanem
Na zagraniczne się dłużej czeka

sweettomeetu
Posty: 16

Post autor: sweettomeetu » czw maja 11, 2023 11:43 am

SandraX pisze:
czw maja 11, 2023 8:45 am
Pisałam dziś z obsługą payredeem i oni twierdzą że mój przelew wyszedł od nich żebym teraz pisała do banku
Przelew zlecony 28 kwietnia
Czyli od nich wyszedł a dalej gdzieś go mieli next bank i agoria trade na to wychodzi i pozostaje mi czekać pytanie tylko ile jeszcze
DrunkMonkey pisze:
śr maja 10, 2023 8:12 pm
co wybrać? przelew krajowy czy przelew bankowy ?
Na krajowe ponoć szybciej są realizowane jeśli masz polski nr konta z polskim ibanem
Na zagraniczne się dłużej czeka
Też z nimi pisałam. Prośbę o wysłanie potwierdzenia przelewu na którym jest nr konta z którego wyszło wraz z nazwą olewają. A bez tego nie ma jak rozmawiać ze swoim bankiem. Taka ciekawostka od supportu przelewy które nie idą na polskie konta idą przez Mauritus.

ODPOWIEDZ