Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Oficjalne komunikaty administracji ShowUp.tv
ODPOWIEDZ
Pabblito_36
Posty: 11

Re: Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Post autor: Pabblito_36 » pn maja 08, 2023 5:31 pm

Jak podpiąć Revoluta z Polski do Pay Redeem? Jaki wpisywaliscie Swift?

Cayenne
Posty: 48

Post autor: Cayenne » pn maja 08, 2023 6:34 pm

Pytanie do @PayRedeem_Support: dlaczego mogę mieć podpięty polski bank (zweryfikowany), ale zagranicznego konta w Wise już nie? Obydwa są na moje dane. Jakimi wytycznymi kieruje się PayRedeem, uniemożliwiając podpięcie takiego konta?

Lea1234
Posty: 15

Post autor: Lea1234 » pn maja 08, 2023 7:53 pm

Pytanie do @PayRedeem_Support
Część Jurek możesz mi. Pomoc juz ręce mi opadają. Adres na wyciągu nie zgadza się z adresem podanym w payreedem. Co mogę zrobić najlepiej ze skutkiem natychmiastowym albo przynajmniej żebym nie czekała długo? Pilna sprawa ...

sweettomeetu
Posty: 16

Post autor: sweettomeetu » pn maja 08, 2023 10:38 pm

Cayenne pisze:
pn maja 08, 2023 6:34 pm
Pytanie do @PayRedeem_Support: dlaczego mogę mieć podpięty polski bank (zweryfikowany), ale zagranicznego konta w Wise już nie? Obydwa są na moje dane. Jakimi wytycznymi kieruje się PayRedeem, uniemożliwiając podpięcie takiego konta?
ja mam podpięty wise, i został zaakceptowany bez problemów

rabarbarowy6969
Posty: 20

Post autor: rabarbarowy6969 » wt maja 09, 2023 8:18 am

PayRedeem_Support

Jeśli chcę zlecić wypłatę na inne konto niż dotychczas (oczywiście zweryfikowane u Was) to czy musze zmienić je w panelu na "preferowane" czy po prostu podczas zlecania wypłaty dać "zmień konto bankowe" ?
Dzięki za odpowiedź.

PayRedeem_Support
Partner
Posty: 244

Post autor: PayRedeem_Support » wt maja 09, 2023 10:34 am

Robienadgodziny pisze:
pn maja 08, 2023 3:28 pm
A ile się czeka na przelew z PR na polskie konto bankowe?Przelew tradycyjny.
Przelewy robimy codziennie i przychodzą na konta w ciągu jednego dnia roboczego od momentu wysłania.

PayRedeem_Support
Partner
Posty: 244

Post autor: PayRedeem_Support » wt maja 09, 2023 10:35 am

Pabblito_36 pisze:
pn maja 08, 2023 5:31 pm
Jak podpiąć Revoluta z Polski do Pay Redeem? Jaki wpisywaliscie Swift?
Najkorzystniej wpisać tego z PL, opłaty za przelew będą wtedy znacznie mniejsze. Ale te zagraniczne rachunki też przyjmujemy.

suuka_20
Posty: 5

Post autor: suuka_20 » wt maja 09, 2023 10:39 am

PayRedeem_Support pisze:
wt maja 09, 2023 10:34 am
Robienadgodziny pisze:
pn maja 08, 2023 3:28 pm
A ile się czeka na przelew z PR na polskie konto bankowe?Przelew tradycyjny.
Przelewy robimy codziennie i przychodzą na konta w ciągu jednego dnia roboczego od momentu wysłania.
To bardzo dziwne, bo ja czekam na przelew od piątku, a w odpowiedzi dostałam, że mam czekać 2-5 dni roboczych.

PayRedeem_Support
Partner
Posty: 244

Post autor: PayRedeem_Support » wt maja 09, 2023 10:39 am

Cayenne pisze:
pn maja 08, 2023 6:34 pm
Pytanie do @PayRedeem_Support: dlaczego mogę mieć podpięty polski bank (zweryfikowany), ale zagranicznego konta w Wise już nie? Obydwa są na moje dane. Jakimi wytycznymi kieruje się PayRedeem, uniemożliwiając podpięcie takiego konta?
Tak jak piszą inni, nie powinno być problemu z kontem WISE. Sprawdzamy tylko zgodność przesłanego wyciągu z banku z danymi które nam podaje użytkownik dodając różne konta do profilu PayRedeem. Proszę o kontakt z działem obsługi klienta i pomożemy podłączyć.

PayRedeem_Support
Partner
Posty: 244

Post autor: PayRedeem_Support » wt maja 09, 2023 10:45 am

suuka_20 pisze:
wt maja 09, 2023 10:39 am
PayRedeem_Support pisze:
wt maja 09, 2023 10:34 am
Robienadgodziny pisze:
pn maja 08, 2023 3:28 pm
A ile się czeka na przelew z PR na polskie konto bankowe?Przelew tradycyjny.
Przelewy robimy codziennie i przychodzą na konta w ciągu jednego dnia roboczego od momentu wysłania.
To bardzo dziwne, bo ja czekam na przelew od piątku, a w odpowiedzi dostałam, że mam czekać 2-5 dni roboczych.
Powinien dziś dojść na Pani konto. Jeżeli został zlecony późno w Piątek to mógł wyjść w Poniedziałek.

ODPOWIEDZ