Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Oficjalne komunikaty administracji ShowUp.tv
ODPOWIEDZ
Ruda_Lisiczka
Posty: 8

Re: Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Post autor: Ruda_Lisiczka » śr kwie 26, 2023 10:35 am

BY WYPLACIC KASKE TO MOZNA WIECEJ NIZ PRZYSLOWIOWT ZAROBIONY TYSIAC ZLOTY ?

Vanessa_Mae
Posty: 25

Post autor: Vanessa_Mae » śr kwie 26, 2023 10:43 am

Wypłata na PayRedeem nie jest trudna. ALE!!! Z PayRedeem wypłata na konto osobiste to coś w rodzaju problemu. Tak skomplikowanych kontroli nie widziałem w żadnym banku czy serwisie. Ten sam Wise robi wszystko szybko. W ciągu kilku minut pieniądze są już na karcie. Ale tutaj to jest jak epoka kamienia łupanego.

landryna94
Posty: 19

Post autor: landryna94 » śr kwie 26, 2023 11:16 am

Mi się udało kochane. Jak macie jakieś pytania i potrzebujecie pomocy - walcie jak w dym ;)

I speak english too, if you have any problem - pm me.
I will try my best to help you.

Regards

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » śr kwie 26, 2023 11:23 am

Vanessa_Mae pisze:
śr kwie 26, 2023 10:43 am
Wypłata na PayRedeem nie jest trudna. ALE!!! Z PayRedeem wypłata na konto osobiste to coś w rodzaju problemu. Tak skomplikowanych kontroli nie widziałem w żadnym banku czy serwisie. Ten sam Wise robi wszystko szybko. W ciągu kilku minut pieniądze są już na karcie. Ale tutaj to jest jak epoka kamienia łupanego.
Na początku zawsze sprawdzają muszą to kontrolować i to nie ma się czego dziwić.
Nie może być nieprawidłowości danych i wypłat na osoby trzecie.
Czy showup czy PayRedeem oba te podmioty muszą pilnować tego dla tego są osobne weryfikację.
Początkowe zawsze idą dłużej potem będą już szybciej do was docierały wynagrodzenia.
Ostatnio przed wprowadzeniem payredeem już mieliście na 3 dzień pieniądze na kontach.
A to będzie podobnie lub na drugi dzień może być.
Ta procedura potrwa ale ruszy to jak wszystkie kontrolę waszego rachunku danych się zakończą.
PayReedem to nie jest bank to wirtualny portfel płatności coś na podobe PayPal lub Yeti Pay.
I tam są też kontrolę rachunku i danych.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » śr kwie 26, 2023 11:25 am

Ruda_Lisiczka pisze:
śr kwie 26, 2023 10:35 am
BY WYPLACIC KASKE TO MOZNA WIECEJ NIZ PRZYSLOWIOWT ZAROBIONY TYSIAC ZLOTY ?
Tak możesz więcej ale na pierwszy przelew zrób ten tysiąc bo pierwsze będą trochę późniejsze ze względu na to że sprawdzają wasze dane i tu musi być zgodność.
Ostatnio zmieniony śr kwie 26, 2023 12:08 pm przez GORYL, łącznie zmieniany 1 raz.

Sanderka98
Posty: 25

Post autor: Sanderka98 » śr kwie 26, 2023 11:51 am

GORYL pisze:
śr kwie 26, 2023 11:23 am
Vanessa_Mae pisze:
śr kwie 26, 2023 10:43 am
Wypłata na PayRedeem nie jest trudna. ALE!!! Z PayRedeem wypłata na konto osobiste to coś w rodzaju problemu. Tak skomplikowanych kontroli nie widziałem w żadnym banku czy serwisie. Ten sam Wise robi wszystko szybko. W ciągu kilku minut pieniądze są już na karcie. Ale tutaj to jest jak epoka kamienia łupanego.
Na początku zawsze sprawdzają muszą to kontrolować i to nie ma się czego dziwić.
Nie może być nieprawidłowości danych i wypłat na osoby trzecie.
Czy showup czy PayRedeem oba te podmioty muszą pilnować tego dla tego są osobne weryfikację.
Początkowe zawsze idą dłużej potem będą już szybciej do was docierały wynagrodzenia.
Ostatnio przed wprowadzeniem payredeem już mieliście na 3 dzień pieniądze na kontach.
A to będzie podobnie lub na drugi dzień może być.
Ta procedura potrwa ale ruszy to jak wszystkie kontrolę waszego rachunku danych się zakończą.
PayReedem to nie jest bank to wirtualny portfel płatności coś na podobe PayPal lub Yeti Pay.
I tam są też kontrolę rachunku i danych.
ja przypisałam konto na payredeem juz miesiąc temu i podniosłam sobie do poziomu 1 , i nie było najmniejszych problemów przelać pieniadze z payreddem na revolut co prawda czekam jeszcze na przelew bo zleciłam wczoraj około 19.00 ale jak już miałam wszystko poustawiane tak jak się należy to moment mi to trwało , tak samo z showup na payredeem

Vanessa_Mae
Posty: 25

Post autor: Vanessa_Mae » śr kwie 26, 2023 12:15 pm

GORYL pisze:
śr kwie 26, 2023 11:23 am
Vanessa_Mae pisze:
śr kwie 26, 2023 10:43 am
Wypłata na PayRedeem nie jest trudna. ALE!!! Z PayRedeem wypłata na konto osobiste to coś w rodzaju problemu. Tak skomplikowanych kontroli nie widziałem w żadnym banku czy serwisie. Ten sam Wise robi wszystko szybko. W ciągu kilku minut pieniądze są już na karcie. Ale tutaj to jest jak epoka kamienia łupanego.
Na początku zawsze sprawdzają muszą to kontrolować i to nie ma się czego dziwić.
Nie może być nieprawidłowości danych i wypłat na osoby trzecie.
Czy showup czy PayRedeem oba te podmioty muszą pilnować tego dla tego są osobne weryfikację.
Początkowe zawsze idą dłużej potem będą już szybciej do was docierały wynagrodzenia.
Ostatnio przed wprowadzeniem payredeem już mieliście na 3 dzień pieniądze na kontach.
A to będzie podobnie lub na drugi dzień może być.
Ta procedura potrwa ale ruszy to jak wszystkie kontrolę waszego rachunku danych się zakończą.
PayReedem to nie jest bank to wirtualny portfel płatności coś na podobe PayPal lub Yeti Pay.
I tam są też kontrolę rachunku i danych.
Widzisz, na Ukrainie wszystko jest dużo łatwiejsze i szybsze. Nie jesteśmy przyzwyczajeni do tak skomplikowanych kontroli i takiego czasu oczekiwania. Nasz państwowy bank działa szybciej i wygodniej. I to nie jest tylko moja opinia. Moje koleżanki, które uciekły do innych krajów z powodu wojny, są tego samego zdania.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » śr kwie 26, 2023 12:48 pm

Vanessa_Mae pisze:
śr kwie 26, 2023 12:15 pm
GORYL pisze:
śr kwie 26, 2023 11:23 am
Vanessa_Mae pisze:
śr kwie 26, 2023 10:43 am
Wypłata na PayRedeem nie jest trudna. ALE!!! Z PayRedeem wypłata na konto osobiste to coś w rodzaju problemu. Tak skomplikowanych kontroli nie widziałem w żadnym banku czy serwisie. Ten sam Wise robi wszystko szybko. W ciągu kilku minut pieniądze są już na karcie. Ale tutaj to jest jak epoka kamienia łupanego.
Na początku zawsze sprawdzają muszą to kontrolować i to nie ma się czego dziwić.
Nie może być nieprawidłowości danych i wypłat na osoby trzecie.
Czy showup czy PayRedeem oba te podmioty muszą pilnować tego dla tego są osobne weryfikację.
Początkowe zawsze idą dłużej potem będą już szybciej do was docierały wynagrodzenia.
Ostatnio przed wprowadzeniem payredeem już mieliście na 3 dzień pieniądze na kontach.
A to będzie podobnie lub na drugi dzień może być.
Ta procedura potrwa ale ruszy to jak wszystkie kontrolę waszego rachunku danych się zakończą.
PayReedem to nie jest bank to wirtualny portfel płatności coś na podobe PayPal lub Yeti Pay.
I tam są też kontrolę rachunku i danych.
Widzisz, na Ukrainie wszystko jest dużo łatwiejsze i szybsze. Nie jesteśmy przyzwyczajeni do tak skomplikowanych kontroli i takiego czasu oczekiwania. Nasz państwowy bank działa szybciej i wygodniej. I to nie jest tylko moja opinia. Moje koleżanki, które uciekły do innych krajów z powodu wojny, są tego samego zdania.
Tak u was jest łatwiej w Polsce trzeba mieć dowód osobisty pesel są kontrolę nad ludźmi nad bankami i urzędami u was tego tak nie ma to wam się trudno dostosować.
Co do banku to kontrole są klienta jak i placówki taka jest Polska.

Dziś można to powiedzieć że wypłaty na osoby trzecie już się zakończyły jeśli chodzi o showup te wszystkie kontrolę dla Wykonawcy nie ma możliwości że dostanie to osoba trzecia zarobek musi być przypisany do Wykonawcy co przeszedł weryfikację showup KYC.
To nie ma znaczenia czy Ukrainka itd bo Ukrainka też może założyć konto bankowe już dużo dziewczyn założyło w Polsce konto i pracują na showup na swój rachunek nie na osoby trzecie jak to miało dawniej miejsce.
Polska wykonawczyni też musi być weryfikowana KYC.
I też dla osób trzecich skończyło się to.
Nie może być już ktoś z rodziny ktoś znajomy itd
Ma być Wykonawca co pracuje on ma się wypłacać i muszą się zgadzać oba te dane osobowe nr konta imię i nazwisko wszystko to co było weryfikacji showup KYC.

To nie tylko od was tego oczekuje administracja Showup a od wszystkich wykonawców.
Czy PayRedeem czy showup to i tak będą weryfikację klienta.
Ostatnio zmieniony śr kwie 26, 2023 1:44 pm przez GORYL, łącznie zmieniany 1 raz.

Vanessa_Mae
Posty: 25

Post autor: Vanessa_Mae » śr kwie 26, 2023 1:37 pm

Czy można było zachować stary system płatności, gdzie wystarczyło wpisać polskie konto i inicjały?

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » śr kwie 26, 2023 1:52 pm

Vanessa_Mae pisze:
śr kwie 26, 2023 1:37 pm
Czy można było zachować stary system płatności, gdzie wystarczyło wpisać polskie konto i inicjały?
Dobrze było by byście miały obie formy płatności.
No ale pewnie utrzymanie tego to też są opłaty i koszty.
Znając realia to mogła tam już wygasnąć umowa lub rozwiozano ją.
Dużo osób czekało na payredeem dużo też chcę powrotu starej płatności.
No wszystkim się nigdy nie dogodzi by było dobrze.

ODPOWIEDZ