Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zapowiedź nowej wersji serwisu!

Oficjalne komunikaty administracji ShowUp.tv
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
_-_XeroX_-_
Posty: 69

Re: Zapowiedź nowej wersji serwisu!

Post autor: _-_XeroX_-_ » czw mar 23, 2023 12:30 pm

No to system oceny transmitujących można było dawać gwiazdki oraz opinię na i za grupie, priv (dać na grupie, priv i po grupie, priv - ocena w historii)
Wtedy byłoby pula i losowanie.
Nie można było by oceniać tych transmisji, bo by tworzyli skrypty a tak było by znacznie lepiej lista i opinie by były wystawianie za zgodą trasmitującego - dopiero wtedy.
Ranking widoczny z całego tygodnia.

Ludzi upłynęło, bo od 3 lat nic nie zrobili w kierunku strony steamów itp.
Szkoda, że wersja 2018 powstałym roku tego nie wprowadziła.
Teraz Admin piszę, że są nowe technologie przecież od 2014 powstały już, a przecież 2016 był spory napływ ich.

Niedopuszczalne powinno być, stworzenie Steama co cały czas się wiesza muli wyrzuca albo tak klatkuje, że nic nie widać tak samo serverów.
Do tej pory mnie to dziwi, że nikt nic w tej kwestii nie zadziałał.

Scream
Posty: 146

Post autor: Scream » czw mar 23, 2023 3:24 pm

RAMIREZbis pisze:
czw mar 23, 2023 11:55 am
Masz rację, że bonusy zgarniałyby te dziewczyny, które już dostają masę żetonów. Bogate będą jeszcze bogatsze a biedne i mało zarabiające dalej będą biedne. To mi przypomina wprowadzenie opłaty reprograficznej, gdzie z tej puli są "z urzędu" dofinansowywani mało popularni/niszowi artyści, których "twórczość" mało kogo interesuje i na niej nie zarabiają a przez to nie mają z czego żyć.
Dziewczyny mające mniej widzów mają ich mniej z jakiegoś powodu a te powody mogą być różne. Sam widzę scorlując stronę główną, że na dole są głównie te same nicki mając max 10 widzów a wiele z tych nicków kojarzę, że były tu 10 lat temu. Na SU to widz decyduje czy jakaś dziewczyna jest popularna czy też nie. Zachęcenie do sympatyczniejszego traktowania widza też do mnie nie przemawia, bo uważam, że jak dziewczyna jest miła i sympatyczna z natury to po prostu jest taka na transmisji a jak miałaby "grać" miłą dla jakiegoś bonusu to mogłoby to różnie wyglądać(nie każdy potrafi robić coś na siłę nawet dla pieniędzy).
Nie jest to idealne rozwiązanie o czym wspomniałem. Trzeba po prostu to jakoś mądrze zbalansować, żeby nagroda zachęcała większość dziewczyn do polepszania swoich transmisji. Tez nie jestem za tym, żeby ktoś udawał na siłę miłego, również wolę naturalność. Bardziej chciałem zaznaczyć, że miałoby to wpływ na lepsze zachowanie osób transmitujących z czym się chyba zgodzimy. Opłata reprograficzna miała na celu wspierać wszystkich nieporadnych artystów. A tutaj chodzi o danie wszystkim równych szans, a nie rozdawanie bonusów dziewczynom z małą widownią. Wiadome jest, że dziewczyna z 10 widzami nie ma szans wygrać w głosowaniu. ;] Tutaj chodzi o to, żeby nie były wykluczane dziewczyny, które np. preferują jakość, a nie ilość i pojawiają się dwa razy na tydzień albo dziewczyny, które mają wahania widzów, bo raz wbijają tylko pogadać ze swoimi widzami, a innym razem się zabawić. W tym systemie na ZB liczy się ilość widzów i godzin czyli jest to system, który zachęca, żeby na siłę przeciągać transmisje jeśli mamy 100 widzów. Czyli takie nagradzanie nie jakości tylko nagradzanie maratończyków. :P Albo, że ja źle rozumiem ten system nagradzania na Zb.
Ja jestem za tym, żeby bonusami były nagradzane dziewczyny, które się starają, dlatego zaproponowałem głosowanie. Przy okazji każda dziewczyna miałby jakiś wgląd czy wprowadzone zmiany się podobają widzom, gdyż opinii na forum większość dziewczyn nie chce czytać. xD Ogólnie system nagradzania na ZB jest całkiem dobry. Problem jest w tym, że niczego nie zmienia.
Zachęca bardziej do częstszego nadawania, aniżeli polepszania transmisji. Co też może wpływać na to, że tam ciągle bez zmian.
Ja zawsze jestem za jakimś świeżym pomysłem, dlatego mam nadzieję, że jeśli będzie system nagradzania to jakiś inny niż ma konkurencja. I oby w tym systemie była uwzględniona też opinia widzów, a nie tylko ilość godzin i widzów.

Awatar użytkownika
_-_XeroX_-_
Posty: 69

Post autor: _-_XeroX_-_ » pt mar 24, 2023 11:19 am

Scream pisze:
czw mar 23, 2023 3:24 pm
RAMIREZbis pisze:
czw mar 23, 2023 11:55 am



Ciekawe co o tym sądzi @bastek nie odpisuje nic?!

Może dodać na stronie Showup ten post do forum taki komunikat by każdy wiedział, że jest taki wątek i wyraził opinię co sądzi.
Oraz przypiąć na Forum jako na pierwszej stronie.

hetuz
Posty: 9

Post autor: hetuz » pn mar 27, 2023 12:21 am

Rzeczy do zrobienia/poprawy, dołożenia jest mnóstwo. Ale na początku trzeba zacząć od rzeczy podstawowych, które dawno powinny być wdrożone takie jak: płynnie działające transmisje, bez ciągłego odświeżania, niezależnie czy jest 3000 czy 9000 osób. Żeby w końcu na 10 minutowym privie nie trzeba było odświeżać minimum 3x. Żeby showup również działał na komputerach MacOS, obecnie są transmisje na które z MacOS nie można w ogóle dołączyć albo trzeba setki razy odświeżać żeby to się udało.

Niestety ale obecnie jest tak że jak trwa grupowa i Ci mówią że „na czas nie patrz przedłużymy” to wtedy możesz grupę zgłaszać. Ale jak już się okaże że laska wyszła od razu po zakończeniu czasu nie robiąc tego co w opisie i już wtedy wiesz że zostałeś oszukany i wiesz że zgłoszenie się należy to już się wtedy zgłosić nie da bo czas minął hehe. Chociaż po czasie dalej przycisk zgłoś widnieje i możesz się opisać co się nie zgadzało to i tak zgłoszenie po czasie nie działa. Ale informacji dla użytkownika o tym nie ma i przycisk zgłoś nie znika (taki ten su dopracowany).
Obecnie jest tak że przycisk „Zgłoś” jest widoczny, natomiast po zgłoszeniu transmisji znika. Ale wystarczy odświeżyć stronę i dalej jest xD, a przy obecnych serwerach co chwile się odświeża. Po zakończeniu transmisji też znika, ale jak odświeżysz to jest xd i możesz się opisać i zgłosić to i tak po czasie się to zgłoszenie nie liczy ale nie jest to zablokowane programowalnie i nie ma o tym informacji dla użytkownika, a przecież ludzie właśnie w tym momencie najczęściej zgłaszają bo wtedy już wiedzą że dziewczyna uciekła i zgłoszenie się należy . Bo jak laska wyjdzie od razu po zakończeniu czasu to wtedy przytnie obraz jak wyjdzie, przycisk zgłoś zniknie. Ludzie myślą że przycięło obraz więc odświeżają, wtedy się okazuje że transmisja zakończona bo laska spierydolyla nie robiąc tego co w opisie więc zgłaszają wtedy bo po odświeżeniu przycisk zgłoś się znowu pojawił. I wtedy ludzie się opiszą i zgłoszą, choć zgłoszenie się nie liczy. Przykładem jest oszustka PANTERA_PANTI miss_official_fa która swoją drogą powinna już dawno dostać dożywotnio bana za ten sam wałek. A tylko zakłada nowe konta i robi te same szopki nabierając nowych. Przy odpowiednio działających zgłoszeniach oszukałaby tyko raz bo by wiedziała że nie ma sensu tego powtarzać bo i tak żetony zostałyby zwrócone użytkownikom bo miałaby od razu 100% zgłoszeń jak tylko by wyszła nie robiąc nic. A wystarczy wprowadzić żeby zgłoszenia działały do minuty po zakończeniu transmisji. Albo najlepiej po zakończeniu niech się wyświetla na ekranie informacja „Czy grupa wykonana zgodnie z opisem?” i przycisk TAK i NIE, jak NIE to opis co się nie zgadzało. Jeśli dziewczyna wykonała wszystko uczciwie to nie ma się co przejmować a odklejeńców nie będzie 30%. A zawsze i tak ostatecznie zdecyduje moderator który ma wgląd do grupy po zgłoszeniu. Takie rozwiązanie zmniejszyłoby ilość oszust, a moderacja miałaby mniej pojedynczych wiadomości z zażaleniami co ułatwiłoby i przyspieszyło prace.

P.S Nie podajecie przybliżonego czasu nowego showup, więc może chociaż powiedzcie czy to będzie w tym roku?

Mia3Bit_MiaMILF
Posty: 8

Post autor: Mia3Bit_MiaMILF » pn mar 27, 2023 3:15 pm

Alicja80 pisze:
śr mar 22, 2023 7:18 pm
bastek pisze:
sob mar 18, 2023 6:42 pm
Jak wspominałem za wcześnie jest na szczegóły dotyczące działania serwisu.
Za wszystkie propozycje dziękuję i proszę o jeszcze :)
Ja ze swojej strony polecam i proponuję tryb podglądacza czyli jeden widz kupuje priva np.za 100 ż a inni widzowie mogą w każdym momencie dołączyć do tego priva za określoną sumę żetnów i być do konca lub wyjść .
Jeżeli tryb "podglądacza" miałby być uruchomiony, byłoby dobrze dać transmitujacym możliwość decydowania, czy zgadzają się na taką opcję. Priv to Priv.

Awatar użytkownika
_-_XeroX_-_
Posty: 69

Post autor: _-_XeroX_-_ » pn mar 27, 2023 5:24 pm

Mia3Bit_MiaMILF pisze:
pn mar 27, 2023 3:15 pm
Alicja80 pisze:
śr mar 22, 2023 7:18 pm
bastek pisze:
sob mar 18, 2023 6:42 pm
Jak wspominałem za wcześnie jest na szczegóły dotyczące działania serwisu.
Za wszystkie propozycje dziękuję i proszę o jeszcze :)
Ja ze swojej strony polecam i proponuję tryb podglądacza czyli jeden widz kupuje priva np.za 100 ż a inni widzowie mogą w każdym momencie dołączyć do tego priva za określoną sumę żetnów i być do konca lub wyjść .
Jeżeli tryb "podglądacza" miałby być uruchomiony, byłoby dobrze dać transmitujacym możliwość decydowania, czy zgadzają się na taką opcję. Priv to Priv.
Dokładnie to musiała być grupa dzielona wspólna albo ktoś decyduje się na listę osób na priv albo możliwość dołączenia na priv za zgodą transmitujacego.

Trzeba utworzyć priv 1na1 lub priv grupowe wtedy działa jak grupa i można dołączyć do priv, wyciszyć czat tej osobie.

W sumie mogło być opcja na priv i grupach wyciszenia czatu konkretniej osobie oraz jak pisałem na transmisji bez blokady go.

nektar_ynka_
Posty: 60

Post autor: nektar_ynka_ » sob kwie 01, 2023 4:05 pm

Bez sensu jest obcaja iż ktoś wchodzi na priva i kilka sekund przed ktoś kończy priva a my nadal czekamy 3 minuty. Powinniście to usunac

Daisy1987
Posty: 10

Post autor: Daisy1987 » ndz kwie 02, 2023 3:24 pm

nektar_ynka_ pisze:
sob kwie 01, 2023 4:05 pm
Bez sensu jest obcaja iż ktoś wchodzi na priva i kilka sekund przed ktoś kończy priva a my nadal czekamy 3 minuty. Powinniście to usunac
Dla mnie to jest akurat bardzo fajne bo jak ktoś opuści pokaz sekundę przed końcem to ja na spokojnie sprzątam i szykuje się do transmisji . Czas mija ,robie fotke i juz jestem dostepna. Jeśli ktoś jest do końca to wracam i potem kamera na ścianę mnie nie ma przez około 3 minuty bo sprzątanie , mycie itp. Nie ma tej płynności.

Cayenne
Posty: 48

Post autor: Cayenne » ndz kwie 02, 2023 4:29 pm

Daisy1987 pisze:
ndz kwie 02, 2023 3:24 pm
nektar_ynka_ pisze:
sob kwie 01, 2023 4:05 pm
Bez sensu jest obcaja iż ktoś wchodzi na priva i kilka sekund przed ktoś kończy priva a my nadal czekamy 3 minuty. Powinniście to usunac
Dla mnie to jest akurat bardzo fajne bo jak ktoś opuści pokaz sekundę przed końcem to ja na spokojnie sprzątam i szykuje się do transmisji . Czas mija ,robie fotke i juz jestem dostepna. Jeśli ktoś jest do końca to wracam i potem kamera na ścianę mnie nie ma przez około 3 minuty bo sprzątanie , mycie itp. Nie ma tej płynności.
Dokładnie, ja robię to samo 😺 Te 3 minuty odliczania to super sprawa, żeby się "ogarnąć" przed powrotem z privka na publiczną trans 👌🏽

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » pn kwie 03, 2023 2:33 pm

nektar_ynka_ pisze:
sob kwie 01, 2023 4:05 pm
Bez sensu jest obcaja iż ktoś wchodzi na priva i kilka sekund przed ktoś kończy priva a my nadal czekamy 3 minuty. Powinniście to usunac
To powino być tak że też więcej opcji można by zrobić Wykonawcy.
Oczywiście to jak kogoś wywali i żeton wraca po 3 min dla obu zostaje.
Ale powina być też możliwość wył i wł jeśli osoba sobie wyjdzie z pokazu sama.
Wystarczy zrobić dodatkowe opcje na panelu.
Zgłoś nadużycie,
Zakończ pokaz prywatny bez zwrotu zetonu. I tu już powina mieć możliwość tylko osoba co wzięła pokaz.
Wykonawca już nie bo było by to powodem do zgłoszeń na kontakt o wyłudzania priv.

Bo tak naprawdę to ile będzie przebywać na pokazie prywatnym decyduje klient.
Dużo kobiet kozysta z tego czasu na dużo też traci czas na czekanie do końca.
To trzeba zrobić tak by zadowolić obie strony.
Jest taka możliwość na zagranicznym portalu nazwy nie podam, wychodząc sam z pokazu zaznaczam opcje wyjdź bezpłatnie.
Odrazu jestem na ogólnym a nadajaca wraca do pracy może wykonywać kolejny pokaz.
Tylko tak może zrobić klient co bierze pokaz nie wykonawczyni.

ODPOWIEDZ