Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zapowiedź nowej wersji serwisu!

Oficjalne komunikaty administracji ShowUp.tv
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
_-_XeroX_-_
Posty: 69

Re: Zapowiedź nowej wersji serwisu!

Post autor: _-_XeroX_-_ » sob mar 18, 2023 11:44 pm

Poprawcie w tej nowej wersji przede wszystkim jakość transmisji by steamy działały jak na należy bez przycięć i mulenia transmisji jak to ma teraz to miejsce ciągle wyrzuca gdy przepełniony server jakoś w konkurencji takich rzeczy nie ma nawet na 1 mb/s działają transmisje także Wasz problem.

Przydałoby się też opcja zaznaczenia na priv oraz na grupowych ikonkami kto nadaję z dźwiękiem i twarzą lub by pisało coś takiego żeby można było ustawić.

Brakuję transmisji 4K oraz powiadomień jeżeli trwa transmisja grupowa i ile do zakończenia, nie ma też opcji blokowania osób i wiadomości oraz zarządzania nimi przez usunięcie wyłącznie ma to transmitujący, że może zablokować osobę na wizji normalna osoba nie ma opcji chwilowej ignoruj jeżeli transmisja trwa aż do wyjścia transmitującego.

Kolejna ważna opcja brak powiadomień push o (app nie wspomnieć bo brakuję aplikacji), że transmitujący jest dostępny oraz że nadaje tzw. w ulubionych (statusy).

Można było zrobić opcje wgrania tła i filmów również na profilu oraz transmisji.

Tworzenie zdjęć 360° profile oraz oglądanie transmisji na
goglach VR.

Co do grup brakuję opcji do nich dołączenia i przypomnienia iż takie są gdy osoba nie nadaje oraz zaplanowania wcześniej "PROFIL".

Śledzenie aktywności użytkownika grupy, dostępność oraz tablica znanych z portali.

Algorytm przydał by się do spamu, wyzwisk takie Ai
Danie liderowi lub konkretniej osobie (najlepiej by pamiętało te ustawienia) kontroli przez transmitującego za zarządzaniem transmisja czyli wyciszenie użytkowników oraz zdobycie innych medali.
* Danie opcji włączenia takiego czegoś transmitującemu.

Możliwość wezwania moderatora poprzez klik na transmisji (nie jak to ma miejsce opis).
Zgłaszania transmisji przez klik też by się przydała jak i użytkowników.

Zintegrowane z żetonami "gry" koło fortuny, domino, karty, ruletka czy inne by pokazywało na transmisji obraz.

Sterowanie zabawką liderowi za zgodą transmisje ogólne i grupowe (lub wybranemu użytkownikowi) na priv czy grupie bez aplikacji loveanse zintegrowane.

Tryb nocny strony. Bo na zdjęciu jest niebieski sądzę że stary był lepszy mniej rozpraszał jeżeli będzie możliwość ustawienia kolorystyki lub wgrania motywu jakiegoś swojego tzw tła na stronie głównej było by ok jak również zapamiętania go na transmitującym.

Możliwość zmniejszenia okna przez suwak pomiędzy czatem a transmisją jak to było dawniej transmisji oraz rozdzielczości.

Dużo osób tworzy kont by oczerniać ludzi także przydałoby się weryfikacja przelewem lub kartą na kwotę 1 zł zwrotna wtedy nie było by takiego spamu i zamieszania.
Płatności wypłaty BLIK szybciej by dochodziły jeżeli dało by radę.
System jaki jest do wypłat mógłby robić to algorytm procesora strony.

Brakuje suwaka wyciszającego wersja mobilna transmisji.

Brak opcji ręcznej ustawienia jakości rozdzielczość steama ile pixeli jak automatycznie by wykrywało względem łącza.

Można było by zrobić app mobilna która miała by powiadomienia push i działała w chmurze po uruchomieniu jej z opcją logowania wzorem/hasłem czy rozpoznawanie twarzy lub odcisk palca biometryczne.

Dla wiadomości brakuję opcji archiwizacji oraz wyciszenie rozmowy z kimś na jakiś czas lub nieokreślony do wyłączenia jej.

Tak samo kosza by można było usuwać je na bieżąco.

Podział na kategorie, TAG oraz dodawanie linków do socjal media i sklepów by było widoczna ikonka a po kliknięciu w nią był link do zezwolenia na przekierowanie do tej strony.
* Oby było w Profil i jak ktoś nadaje pod żetonami te ikonki.

Przydałoby się blokada udzielenie osobie pisania na Prywatne wiadomości by nie mogła wysyłać bez blokady oglądania transmisji czy wyzywania na priv.

oby w końcu można było można zmienić e-mail bez kontaktu z supportem oraz na transmisji by można było dawać bilety na grupę bez przełączania się na widok komputerowy z widoku mobilnego na wersjach mobilnych przeglądarki jak to jest w dotychczasowej wersji Su.

Storo stawiacie na jakość to weźcie po uwagę moje sugestie.

PS. [Dotychczasowa wersja SU] Transmisja nie odświeża się automatycznie na komputerach przeglądarce Firefox i innych są problemy po zakończeniu priv i grup nie odświeża się trzeba robić to ręcznie by zobaczyć nadawanie widać tylko w zakładce karty, że offline tylko znika
*Zróbcie coś z tym w nowej wersji
Ostatnio zmieniony pn mar 20, 2023 1:18 pm przez _-_XeroX_-_, łącznie zmieniany 11 razy.

Awatar użytkownika
_-_XeroX_-_
Posty: 69

Post autor: _-_XeroX_-_ » sob mar 18, 2023 11:47 pm

Czekam na zapowiadaną wersje mam nadzieję, że wkrótce będzie beta lub jakiś link gdzie można będzie ją przetestować.

Jeżeli administrator mi udzieli możliwość przetestowania to z chęcią chciałbym.

KroISanEscobar
Posty: 2

Post autor: KroISanEscobar » ndz mar 19, 2023 9:54 am

Witam.

Do nowej odsłony serwisu proponuję dodać przemyślany system oceniania nadających. Jest dużo osób, które kombinują jak zarobić, a się nie narobić. Ocena po zakończonym privie, grupowej czy po rzuceniu jakiejś ilości napiwków na transmisji ogólnej. Obecny system oceny jest patologiczny. Osoby nadające mogą to całkowicie zablokować i oszukiwać na potęgę bez żadnych konsekwencji.

Usuńcie możliwość przekazywania biletów. Na tym potrafią ucierpieć wszyscy. Od dawna jest moda na "promocje" i to też nie sprzyja jakości pokazu. Osoba nadająca, która dostanie żetony w napiwku za bilet na transmisję grupową, a jej transmisja zostanie zgłoszona, zachowa żetony z napiwku. Tak nie powinno być. Płacimy - wymagamy.

kochlik_doskonaly
Posty: 2

Post autor: kochlik_doskonaly » ndz mar 19, 2023 12:35 pm

Możliwość jak system wystawiania ocen po prywatnych transmisjach/grupowych, odzwierciedlający jakość privów danej transmitującej będzie na duży plus!

Awatar użytkownika
_-_XeroX_-_
Posty: 69

Post autor: _-_XeroX_-_ » ndz mar 19, 2023 1:56 pm

KroISanEscobar pisze:
ndz mar 19, 2023 9:54 am
Witam.

Do nowej odsłony serwisu proponuję dodać przemyślany system oceniania nadających. Jest dużo osób, które kombinują jak zarobić, a się nie narobić. Ocena po zakończonym privie, grupowej czy po rzuceniu jakiejś ilości napiwków na transmisji ogólnej. Obecny system oceny jest patologiczny. Osoby nadające mogą to całkowicie zablokować i oszukiwać na potęgę bez żadnych konsekwencji.

Usuńcie możliwość przekazywania biletów. Na tym potrafią ucierpieć wszyscy. Od dawna jest moda na "promocje" i to też nie sprzyja jakości pokazu. Osoba nadająca, która dostanie żetony w napiwku za bilet na transmisję grupową, a jej transmisja zostanie zgłoszona, zachowa żetony z napiwku. Tak nie powinno być. Płacimy - wymagamy.
napisałem wyżej co do przyznawania biletów trzeba zrobić takie rozwiązanie gdy transmitujący anuluje grupę lub gdy się nie rozpocznie w czasie należy zwrócić żetony czyli dać opcje grupy na napiwki w opisie ewentualnie stworzyć możliwość dawania promocji na grupę w określonym cyklu godzinowo-minutowym

Ci co są liderami lub od ilus dali żetonów powyżej 800 lub ile ustawi transmitujący sam system przydziela bitet na te lub przyszłe grupy według ustalewień transmitującego

Co do grup możliwość dołączenia po czasie oraz powiadomienie push licznik zakończenia jak to ma z priv nawet zakładka typu grupy by się przydała są stronę główną.
Ostatnio zmieniony ndz mar 19, 2023 2:51 pm przez _-_XeroX_-_, łącznie zmieniany 1 raz.

Daisy1987
Posty: 10

Post autor: Daisy1987 » ndz mar 19, 2023 3:39 pm

Dla mnie osobiście najważniejsze jest aby była możliwość dodawania filmów które widzowie mogą kupić.
Kolejna to możliwość dodania linków do mediów.

Uważam też że powinna być możliwość do dodania linku gdzie nasi widzowie mogą kupić od nas np bieliznę. Przychodzą do mnie ludzie na pokazy i chcą często kupić jakąś rzecz . Ja oczywiście nie mogę powiedzieć gdzie sprzedaje więc widzowie szukają kto znajdzie ten ma. Z tym szukaniem bywa u nich różnie. Działa to też w drugą stronę. Widz kupuje u mnie bieliznę I chce w niej pokaz więc mówię że zapraszam na transmisję na su , a wtedy się pytają co to jest su i cała zabawa się zaczyna.

Kolejna to często wspominane wyżej czyli banowanie nawet jak kogoś nie ma na naszej transmisji. W zasadzie jeśli o mnie chodzi to tylko przez to że tego nie ma ,to moje pokazy na ogólnym są bez twarzy.

Nikola_69
Posty: 4

Post autor: Nikola_69 » ndz mar 19, 2023 9:03 pm

bastek pisze:
pt mar 17, 2023 7:30 pm
gwiazda pisze:
pt mar 17, 2023 7:26 pm
w chwili włączania nowej strony planujecie "przerwe techniczną?"

zmieni sie również przepływ informacji na lepszy ?
Staramy się robić tak by wszystko było lepiej. Początki zapewne będą trudne bo jest pisana od zera, ale z pewnością zaprocentuje to finalnie dużo lepszym User-Expirience niż teraz.
Mogę jeszcze dodać, że będzie możliwość minimalizowania transmisji i chodzenia po serwisie tak jak ma to zrobione YouTube ;)

Tak, będzie przerwa techniczna na czas migracji danych.
Czy będzie informacja wcześniej od kiedy do kiedy?

Nikola_69
Posty: 4

Post autor: Nikola_69 » ndz mar 19, 2023 9:07 pm

bastek pisze:
pt mar 17, 2023 9:01 pm
vanillaisforicecram pisze:
pt mar 17, 2023 8:55 pm
fajnie a czy możecie zrobić takie zmiany, żeby nie było tylko lepsze,,user experience" ale pomyślicie też o nas modelkach i naszym experience?? Np czy możecie w końcu zrobić aby dało się banować użytkowników, nie tylko w momencie kiedy są na naszej transmisji?? Prawie wszyscy o tym wiedzą i to wykorzystują przeciwko nam, zaśmiecają nam czat na transimisji i szybko z niej wychodzą, żeby nie dostać bana. Komfort pracy modelki powinien być jednym z priorytetów,.Tylko na showupie tak jest, na każdej innej stronie można banować niezależnie czy ktoś nas w danym momencie ogląda czy nie. I czy to prawda, że będzie można sprzedawać filmiki i zdjęcia? Jeśli tak to super, mam nadzieje, ze to prawda, ktoś tak pisał ale nie wiem czy to potwierdzone.
Fajnie jakbyście też pomyśleli nad wprowadzeniem róznych botów i aplikacji, które będą wbudowane w stronę i urozmaicały transmisję, chodzi mi o różne gry w stylu koło fortuny itp, na innych stronach też jest to norma. Teraz musimy same robić jakies losowania itp gdzie mogłoby to być po prostu na stronie, samo sie wyświetlac w czacie itd.
Ps mam nadzieję, że ta przerwa rzeczywiście będzie trwała ,,12h max 24". Wcześniej też dostałyśmy informacje od administracji, że przerwa w wypłatach to będzie ,,parę dni roboczych" a skończyło się prawie 3 miesiącami :))))
Gwarantuję, że będzie możliwość moderacji użytkowników nawet jeśli Ci zdążyli opuścić transmisję.
To prawda, będzie można otrzymywać wynagrodzenie za dostęp do materiałów.
Migracja danych nie ma nic wspólnego z przepisami i prawnikami więc to nie to samo :)
Moderatorze bo nie do końca rozumiem na jakiej zasadzie będzie wyglądało wynagrodzenie za dostęp do materiałów będzie to zależne tylko i wyłącznie od nas czy każdy będzie indywidualnie mógł sobie kupić kto ma pieniądze nasze zdjęcia i filmy?

Nikola_69
Posty: 4

Post autor: Nikola_69 » ndz mar 19, 2023 9:14 pm

Moderatorze że swojej strony pragnę poprosić o możliwość zwiększenia transmisji prywatnych dziękuje i pozdrawiam oraz o poprawę jakości żeby serwery się nie zacinały żeby płynnie chodziło i można było zarabiać

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » pn mar 20, 2023 8:44 am

Dla nadających:
1. Integracja i możliwość transmitowania bezpośrednio z OBSa i jemu podobnych
2. Jakieś rozwiązanie umożliwiające zawołanie moderatora (przycisk? Klikasz i czekasz aż się pojawi) bo to pisanie „@mod” jest ciut słabe
3. Możliwość ustanowienia swojego moda wybranego z widzów… wiem ze kontrowersyjne ale na wielu platformach się sprawdza.
4. Wszelkie loterie, konkursy, koła fortuny itp dostępne/ zintegrowane z su

Poza tym dla wszystkich:
1. Likwidacja możliwości „rozdawania” biletów na grupy. Te obecne „promocje” to patologia… Ewentualnie jak juz to po prostu dać możliwość kupienia grupy w promocyjnej cenie w jakimś zadanym czasie na grubo przed…
2. Grupowe powinny rozpoczynać się dokładnie w zapowiadanym czasie. Licznik do startu wyswietlany na streamie. Obecny system gdzie modelka pierdylion razy „odlicza” do startu jest wkurwiajacy…
3. Full HD będzie ok…mocno wątpię w 4K na SU, imo na obecna chwile bez sensu.
4. Pomyślcie nad nad jakimś innym systemem wynagradzania/oznaczania użytkowników mocniej kupujących żetony. To obecne to jakiś żart… Emotki dla wszystkich!!!😂
5. System oceniania… albo zrobić coś wiarygodnego albo wywalić obecny.
6. Weryfikacji ogladajacych zrobić się nie da i nie powinno, ale…jakby tak ustalić jakieś rozsądne minimum zakupionych żetonów które dają możliwość pisania na czatach wogole…. Może to by be lekko odsialo gimbaze….
7. Stabilność, stabilność i jeszcze raz stabilność… na WSZYSTKICH platformach… dobrze wiecie ze ten wasz obecny player pozostawia sporo do życzenia…
8. Może jakaś możliwość wyraźnego oznaczenia którzy transmitujący nie oferują na swoich streamach erotyki/ nagości… sporo już tego i dochodzi do nieporozumień… to samo dotyczy transmisji z twarzą/bez… fajnie jest to rozwiązane u konkurencji.
9. Sprzedawanie treści elektronicznych dla mnie osobiście bez szału…ale może zadziała taka hybryda z OFa…. Wolałbym zobaczyć jakaś integracje ze sklepami internetowymi via SU… wszyscy by na tym skorzystali, ale na to już nie liczę

Generalnie to propsy ze w końcu szanowna moderacja zaczęła jakaś komunikacje z plebsem na tym forum…lepiej późno niż wcale👍😉 Jak widać użytkownicy nie gryzą a odrobina otwartej komunikacji ułatwia wszystkim zycie.

ODPOWIEDZ