Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Oficjalne komunikaty administracji ShowUp.tv
ODPOWIEDZ
Nita_su
Posty: 16

Re: Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Post autor: Nita_su » wt mar 14, 2023 5:14 pm

MilyPan66 pisze:
wt mar 14, 2023 4:48 pm
_Judytka_ pisze:
wt mar 14, 2023 4:44 pm
MilyPan66 pisze:
wt mar 14, 2023 4:38 pm


Ja mam jedno konto bankowe prywatne i jakoś się rozliczam ze wszystkiego.
No niby jak? Chyba, że mówimy o zupełnie innych kwotach bo to co jest wolne od podatku rocznie sporo dziewczyn ma w miesiac . Nie jest to zgodne z prawem. Podziękuję za to za wizytę urzędu skarbowego serio...
Podatki płace z prywatnego konta. Przy działalności jednoosobowej przeciez nie ma nakazu otwierania konta firmowego.


Niestety są limity pozwalające na takie rozliczenie, zarabiając 30 tyś czy 20 tyś miesięcznie nie możesz.

wszystkowidze
Administrator
Posty: 50

Post autor: wszystkowidze » wt mar 14, 2023 5:15 pm

_Judytka_ pisze:
wt mar 14, 2023 5:05 pm
Jednoosobowa działalność. a spółka ? Ja tu widze dalej problem i nie rozumiem dlaczego przelew nie moze byc zrealizowany na konto firmowe. Sugeruje by to jednak dopracowac . To nie jest ok
Regulamin zawsze dotyczył osoby fizycznej. Występującym jest też zawsze osoba fizyczna - nie spółka cywilna, nie spółka jawna, komandytowa, ani nie z .o.o.

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » wt mar 14, 2023 5:42 pm

wszystkowidze pisze:
wt mar 14, 2023 5:15 pm
_Judytka_ pisze:
wt mar 14, 2023 5:05 pm
Jednoosobowa działalność. a spółka ? Ja tu widze dalej problem i nie rozumiem dlaczego przelew nie moze byc zrealizowany na konto firmowe. Sugeruje by to jednak dopracowac . To nie jest ok
Regulamin zawsze dotyczył osoby fizycznej. Występującym jest też zawsze osoba fizyczna - nie spółka cywilna, nie spółka jawna, komandytowa, ani nie z .o.o.
Każdy księgowy ogarnie wam ten „problem”. Nic nie stoi na przeszkodzie aby osoba fizyczna a zarazem właściciel spółki z o.o. występowała na su i tytułem tego otrzymywała przelewy nawet w milionach miesięcznie. Nie jest to nielegalne czy zakazane.

Zielony_Lisc
Posty: 5

Post autor: Zielony_Lisc » wt mar 14, 2023 5:49 pm

Witam. Koleżanka się rozlicza i ona chciałaby wiedzieć czy PayRedeem trzeba będzie się rozliczać z urzędem Skarbowym.

rabarbarowy6969
Posty: 20

Post autor: rabarbarowy6969 » wt mar 14, 2023 6:52 pm

wszystkowidze ponawiam pytanie.

Do kiedy będzie "stara opcja" wypłaty żetonów bezpośrednio z Showup bez PayRedeem?

sebbaaa
Posty: 1

Post autor: sebbaaa » wt mar 14, 2023 7:02 pm

Witam mam pytanie jak to jest z rozliczeniem rocznym czy mam się rozliczać czy nie nigdzie nie pracuje, dochód tylko tu,czy w tym roku rozliczam się bo już nie wiem i jak będzie teraz od tego roku czy dopiero teraz trzeba czy zeszły rok też?

CierpieniaMlodegoWertera
Posty: 8

Post autor: CierpieniaMlodegoWertera » wt mar 14, 2023 7:11 pm

sebbaaa pisze:
wt mar 14, 2023 7:02 pm
Witam mam pytanie jak to jest z rozliczeniem rocznym czy mam się rozliczać czy nie nigdzie nie pracuje, dochód tylko tu,czy w tym roku rozliczam się bo już nie wiem i jak będzie teraz od tego roku czy dopiero teraz trzeba czy zeszły rok też?
x
Ostatnio zmieniony pn cze 26, 2023 1:05 pm przez CierpieniaMlodegoWertera, łącznie zmieniany 2 razy.

Parawwa
Posty: 2

Post autor: Parawwa » wt mar 14, 2023 7:13 pm

Cześć, mam parę pytań odnośnie payredeem, a mianowicie:

1. Czy payredeem będzie nam udostępniał IBAN, aby można było dopisać konto u nich do spraw rozliczania się z urzędem?
2. Jak wygląda przelew zrobiony z tego konta - jak wyślę na swoje prywatne, to jest przelew na moich danych, payredem czy su?
3. Czy można pobrać z payredeem potwierdzenie wpływu z showup?

Są to sprawy bardzo ważne, gdyż nie rozliczę przelewu sama od siebie, a dodatkowo wszelkie konta na jakich są dokonywane wpływy firmowe powinny być zgłoszone do US, a więc konto payredeem też powinno, tak sądzę.

4. Czy przewidujecie zwiększony limit z 100 tysięcy euro?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ostatnio zmieniony wt mar 14, 2023 7:35 pm przez Parawwa, łącznie zmieniany 2 razy.

Robienadgodziny
Posty: 44

Post autor: Robienadgodziny » wt mar 14, 2023 7:34 pm

PayRedeem_Support pisze:
wt mar 14, 2023 3:40 pm
ciasna_czikita pisze:
wt mar 14, 2023 2:57 pm
Czy muszę przesłać wam wyciąg z konta?
Nie chcę tego robić, bo to są moje poufne dane a na stronie macie tak napisane.
Rachunki u mnie odpadają, bo ja nie płacę żadnych.
Czy to prawda, że zamiast tego mogę przesłać potwierdzenie jakiegokolwiek przelewu byle z moim adresem zamieszkania, imieniem i nazwiskiem?
Tak to prawda. Nie potrzebny nam jest cały wyciąg z konta, można przesłać potwierdzenie przelewu, byle był widoczny adres zamieszkania, imie i nazwisko i numer konta.
Ile się czeka by przejść na poziom 1?Koleżanka powyżej napisała, że max 2 godziny ,ja przesłałam wszystkie wymagane dokumenty kilka godzin temu ale nadal jestem na poziomie 0

BlondieMonis
Posty: 25

Post autor: BlondieMonis » wt mar 14, 2023 7:54 pm

Ja przeszłam weryfikację z dow.osob.ale musiałam dosłać jeszcze rachunek za prąd,i wyciąg z banku z konta prywatnego,bo firmowe odpada i dalej czekam.

ODPOWIEDZ