Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

ZNIKAJĄCE ŻETONY

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
jurnyogier
Posty: 1

ZNIKAJĄCE ŻETONY

Post autor: jurnyogier » pt maja 14, 2021 8:03 pm

Ciekaw jestem czy komuś też się to zdarza - wszedłęm dzisiaj na chwilę na kilka kamerek po zalogowaniu sie w telefonie. po godzinie kiedy usiadłem przy laptopie i zalogowałem się, zauważyłem, ze znikło mi 30 zet - sprawdziłem historię i wyszło, że wpłaciłem jednej pani. Problem w tym, że wiem i jestem pewien, że ja tej Pani nic nie wpłacałem. Jakby to była kwota 35 zet to jeszcze może bym mógł podejrzewać, ze ja nieopatrznie wcisnąłem te gotowe kwoty ktore są jakby przyciskami, ale nie bo mi ubyło 30, więc musiałbym z palca definiować i zatwierdzać tą liczbę. Nie chcę podejrzewać, ze portal podciąga mi bez mojej wiedzy i zgody żety, ale tak to niestety wygląda. Ciekawe czy ktoś miał podobne przypadki.

markopolo19
Posty: 7

Post autor: markopolo19 » pt maja 14, 2021 9:07 pm

Hej . Jestem tu od kilku lat I jeszcze nie miałem takiego przypadku .Pozdrawiam

Fifol771
Posty: 37

Post autor: Fifol771 » pt maja 14, 2021 11:18 pm

jurnyogier pisze:
pt maja 14, 2021 8:03 pm
zauważyłem, ze znikło mi 30 zet - sprawdziłem historię i wyszło, że wpłaciłem jednej pani. Problem w tym, że wiem i jestem pewien, że ja tej Pani nic nie wpłacałem. Jakby to była kwota 35 zet to jeszcze może bym mógł podejrzewać, ze ja nieopatrznie wcisnąłem te gotowe kwoty ktore są jakby przyciskami, ale nie bo mi ubyło 30, więc musiałbym z palca definiować i zatwierdzać tą liczbę.
Napiwki za Lusha też można kliknąć przypadkiem i też wleci.
Kiedy klikasz na wykres, zamiast na ikonkę...

ODPOWIEDZ