Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Problem z tekstem na profilu

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
BeautyAndBeast
Posty: 8

Problem z tekstem na profilu

Post autor: BeautyAndBeast » sob kwie 17, 2021 6:37 am

Witam. Chciałam zamieścić w moim nowym założonym profilu na Państwa stronie w zakładce moj profil - o mnie . Opis siebie moich zakładek i tego co będę robić na transmisjach. Lecz za każdym razem jak chce coś dodać pisze mi ze tekst przekracza 2500 slow. Niestety i owszem moj test jest dłuższy. Lecz widziałam wielokrotnie na wielu kontach tutaj ze teksty z opisów były dużo dłuższe jak podobnie moj tekst. I były normalnie zamieszczone przy profilu. I podczas transmisji były widoczne. Proszę o pomoc. Jak mogę zamieścić taki test. Czy trzeba wykupić jakieś specjalne konto VIP? Czy gdzieś zapłacić? Aby móc zamieścić dluzszy tekst opisujący profil. Poniżej zamieszczam szczegółowy test ktory chciałam umieścić na stornie może Panstwo będą mogli mi pomóc w jaki kolwiek sposób. Proszę o pomoc z poważaniem Małgorzatq

Ruchomej
Posty: 42

Post autor: Ruchomej » sob kwie 17, 2021 7:02 am

Witam cię

BeautyAndBeast
Posty: 8

Post autor: BeautyAndBeast » sob kwie 17, 2021 7:09 am

Witam

BeautyAndBeast
Posty: 8

Post autor: BeautyAndBeast » sob kwie 17, 2021 7:39 am

Ruchomej pisze:
sob kwie 17, 2021 7:02 am
Witam cię

mozldtmuauptfiwinj
Posty: 9

Post autor: mozldtmuauptfiwinj » sob kwie 17, 2021 8:50 am

BeautyAndBeast pisze:
sob kwie 17, 2021 6:37 am
Poniżej zamieszczam szczegółowy test ktory chciałam umieścić na stornie może Panstwo będą mogli mi pomóc w jaki kolwiek sposób. Proszę o pomoc z poważaniem Małgorzatq
I gdzie ten tekst?
Po prostu go skróć. Może wpieprz mniej spacji w tip menu... może nie wciskaj tej notki o nagrywaniu...
Poradzisz sobie...

BeautyAndBeast
Posty: 8

Post autor: BeautyAndBeast » sob kwie 17, 2021 8:56 am

Bardziej chodzi mi o to ze wiele osób ma dużo dłuższe teksty niz jest według tego co blokuje strona. I skąd pojawia się ta niezgodność ze jedna osoba może a druga nie ?mie chce skracać tekstu ze względu na zawarte w nim informacje. I nie mam nawet załączonego tekstu o braku zgody na korzystanie z tresci udostępnianych.

BeautyAndBeast
Posty: 8

Post autor: BeautyAndBeast » sob kwie 17, 2021 8:57 am

Tej notatki o nagrywaniu nie ma. A tekt musiał mi się tutaj coś nie dodać.

BeautyAndBeast
Posty: 8

Post autor: BeautyAndBeast » sob kwie 17, 2021 10:08 am

Teraz za każdym razem nawet jak tekst jest mały nie mogę dodać bo pojawia się błąd 500 błąd z serwerem.

mozldtmuauptfiwinj
Posty: 9

Post autor: mozldtmuauptfiwinj » sob kwie 17, 2021 12:07 pm

BeautyAndBeast pisze:
sob kwie 17, 2021 10:08 am
Teraz za każdym razem nawet jak tekst jest mały nie mogę dodać bo pojawia się błąd 500 błąd z serwerem.
Jesteś tępsza niż ustawa przewiduje.
Wkleisz nam tu ten tekst czy nie?

Pewnie zawiera jakieś dziwne emotki i dlatego krzaczy serwer i masz error 500.
Do tego pisz na bok@showup.tv

I podaj przykład osób, które mają ponad 2500 znaków? Hmmm?!
Do tego nawet jeżeli mają, to dlatego, że kiedyś może takiego limitu nie było albo inaczej niektóre znaki są zliczane (np. jakieś emotki są jako 3 znaki czasami zaliczane).

ODPOWIEDZ