Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Problem z transmisją

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
czareksmyrek
Posty: 4

Problem z transmisją

Post autor: czareksmyrek » sob lut 27, 2021 6:47 pm

Witam serdecznie. Czy ktoś wie czym jest spowodowane ,że nie mogę się połączyć z serwerem źródłowym SU całkowity brak obrazu tylko głoś z transmisji.Problem występuję na chrome. Próbowałem w ustawieniach.Nic nie pomaga.Problem wystapił nagle.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » sob lut 27, 2021 8:53 pm

Problem brak zgody witryn na urządzenia.
Koło adresu showup.tv po lewej stronie jest kłudka tam klikasz jest zgoda witryn i trzeba ustawić z pytaj domyślnie na zezwól kamera i mikrofon zezwól. Następnie odswierz stronę F5 showup.tv i pojawi się mała czarna kamerka przy gwiazdce prawa strona klikasz na to zarządzaj i wchodzisz do kamery jaka tam jest ustawiona jako główna do odczytu i tak to powino być ok.

czareksmyrek
Posty: 4

Post autor: czareksmyrek » sob lut 27, 2021 9:58 pm

Przepraszam ,źle się wyraziłem. Chodzi o to ,że nie widzę transmisji innych. Ten problem nie wysętępuję na firefoxie. Grzebałem we wszystkich ustawieniach i nic to nie zmienia. https://imged.pl/i-58662683.html Cały czas pisze błąd nie można połączyć się z serwerem źródłowym.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » sob lut 27, 2021 10:14 pm

Dobrze a podaj odczyt testu łącza na sped test.

czareksmyrek
Posty: 4

Post autor: czareksmyrek » sob lut 27, 2021 10:28 pm

666666
Ostatnio zmieniony sob lut 27, 2021 11:58 pm przez czareksmyrek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » sob lut 27, 2021 10:44 pm

Ok usuń link. To nie wina internetu. Reset routera zrobiłeś do ustawień fabrycznych. Tylko sprawdz sobie czy hasło działa poprawnie z naklejki technicznej.

ODPOWIEDZ